SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189500

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
sadasa
jedzenie jajecznicy lub jaj sadzonych w diecie na mase jest dobre???

Zmieniony przez - sadasa w dniu 2013-07-15 17:36:55


Jajka są jednym z lepszych źródeł białka w diecie. Jednak jeden posiłek nie świadczy o tym czy dieta będzie dobra.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Ile czasu po zakończeniu treningu można wypic kawę/herbatę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 372
Fat-Hulk
Ile czasu po zakończeniu treningu można wypic kawę/herbatę?

Chyba od razu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Możesz sobie wypić kiedy chcesz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
czytając niektore pytania, odnoszę wrazenie ze wy je zadajecie z nudów

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 372
Rozumiem,że te wszystkie wzory są o kant d....czyli sugerować się tylko bf-em?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
davidooo
kocio2009
Pabloo93
mam pytanko, pare razy nie dogotowałem piersi z kurczaka i pytanko małe mogłem się pasożytami jakimiś zarazić? jak tak to po jakim czasie mam zrobić badania?


jesli zyjesz i czujesz sie dobrze to nic sie nie stalo. zadnych badan nie musisz robic, bo rozumiem ze mięso bylo swieze


ja zawsze jem albo nie dogotowane albo nie dosmażone bo jest miętsze i smaczniejsze, ogólnie mieso mozna jeść na surowo i jest to dobra wersja, ale nie kazdy rodzaj

Nie boisz się że się zarazisz czymś?
Np, pasożyty?
Wogóle sa jakieś pasożyty w piersi z kurczaka?
Jak gotować żeby to dogotować? jak małe kawałki i ile czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
@kocio - jeżeli chodzi Ci o moje pytanie to zadałem je nie z nudów, a dlatego, że gdzieś czytałem (chyba nawet potreningu), że w okresie po treningu należy unikac produktów zawierających kofeinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nie kierowałam personalnie. ale tak widze o kawie, jajecznicy, etc

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kawe(pobudzacze) po treningu napewno nie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium