SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189473

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Naturalny owszem.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
student87
ok dzięki
a jeszcze mam pytanie, czy jogurt jest dobrą opcją jako dodatek do podwieczorku ?

Zmieniony przez - student87 w dniu 2013-06-11 11:49:56


Jogutr naturalny, kefir, maślanka, mleko acidofilne, itp. Jak najbardziej. Dobre źródła wapnia, barkerii fermentacji mlekowej i pewnej ilości białka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Pomis
chciałem się zapytać o siemię lniane czy jest jakaś różnica miedzy tym http://allegro.pl/zloty-len-siemie-lniane-250-g-i3313840419.html a http://allegro.pl/siemie-lniane-nasiona-500-g-i3313863022.html ,oczywiście oprócz cenowej


Niczym.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14745
oki dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2321
Czy wybór wody mineralnej i chów jaj mają znaczenie w kulturystyce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Nieszczególnie, chociaż warto pić wodę wysoko zmineralizowaną, a jaja jeść od kur z wolnego wybiegu, to po prostu zdrowsze wybory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2321
Istnieją też opinie że jaja w klatkach są karmione specjalną zdrową karmą a takie na wybiegu jedzą co chcą różne syfy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Aj tam wes i plac 2x wiecej czy 3x za zdrowe jaja u ekologicznych farmerow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Istnieją też opinie że jaja w klatkach są karmione specjalną zdrową karmą a takie na wybiegu jedzą co chcą różne syfy

Tak. A mała powierzchnia klatki sprawia, że kury są pewniejsze siebie i osiągną sukces w biznesie.

Aj tam wes i plac 2x wiecej czy 3x za zdrowe jaja u ekologicznych farmerow

Nie wiem, skąd bierzesz takie ceny, ale jaja z wolnego wybiegu można kupić już w granicach 80gr/sztuka. Ja u siebie kupuję od kobiety z fermy za 60-70gr/sztuka w zaleznosci od wielkosci jaj. Te sklepowe, najgorszej jakosci "L" wychodzi ok. 50g/sztuka.

W zależności od priorytetów - w moim przekonaniu warto dorzucić kilka złotych.



Zmieniony przez - Skerx w dniu 2013-06-11 19:05:01

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Ja w centrum Warszawy widzę jajka 'duże' wielkości L za 40gr/sztuka.

Hard work & dedication

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium