SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189531

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
fighter7
Czy orzechy włoskie podczas obróbki termicznej(np pieczenia) tracą o3?


Na pewno utlenienie kwasów tłuszczowych zajdzie. Do pieczenie lepiej stosuj wiórki kokosowe.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Nie no mi chodziło czy przy robieniu np ciast itp czy orzechy tracą o3, ale skoro tak to będę sie starał robić rzeczy z nimi na zimno :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ciężko określić. Jednak skoro temperatura ma wpływ na wielonienasycone kwasy tłuszczowe to lepiej nie używać ich do takich produktów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
A co np. z łososiem i o3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
domer
Ciężko określić. Jednak skoro temperatura ma wpływ na wielonienasycone kwasy tłuszczowe to lepiej nie używać ich do takich produktów.


Ale np zamrożenie nie ma wpływu na o3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Witam. Chciałem zapytać o rozkład makroskładników. Jestem teraz po redukcji i zaczynam brać kreatynę. Jestem Endomorfikiem i nie chciałbym teraz zaprzepaścić całej redukcji i dokładać czystego mięśnia. Staram się trzymać dietę na poziomie Białko 2,2g/kg tłuszcz 1g/kg ww 6g/kg z około 100 kcal na plusie. Czy taki rozkład jest okej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dla endo to jest na start kosmiczna ilosc ww. zalejesz sie na pewno. bialko zostaw jak jest, ww daj na start w okolicach 3-3,5 i reszta tluszcze. w razie czego bedziesz modyfikowaø

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
tzn. na starcie po redu leciałem ww na poziomie 4-5g i waga spadła jeszcze 1 kg przez 2 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ty na pewno endo jestes? jezeli w takim razie dobrze ci jest na high carb to zostaw jak napisales i obserwuj pomiary/cialo

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Tak mi się wydaje od zawsze miałem brzucho, co prawda nigdy nie bralem się za redukcje może dlatego. Za pomiarami nie jestem, raczej będę polegał na lustrze i ew. pomiarowi pasa. Dzieki za pomoc. Ps: Jest gdzies temat gdzie by ocenili jaką mam budowę?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium