SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189514

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Celuj w makarony razowe, ew. z pełnego ziarna. (Lepsze żytnie niż pszenne)

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2013-06-13 17:45:19

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Chlopy wyliczylo mi :421 g Weglowodanow 115 g bialka 100 g tluszczu, ale zastanawia mnie jedno czemu niektorzy w swoich posilkach w moim wieku i rowniez takiej wadze idac na mase dodaja bialko a ograniczaja wegle??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo białko to budulec i jest najważniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Czyli jak mam teraz mase to moge sobie zwiekszyc bialko do 180 a ograniczyc wegle do 300 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
węgle nie koniecznie musisz ograniczać bo to zależy od tego jak na nie reagujesz, jeżeli jesz np 400g ww i cie podlewa to ucinasz je, tak samo z tłuszczem jeśli jesteś na wyższej podaży to patrzysz i widzisz co sie dzieje czy cie podlewa czy moze ostrość sie poprawia

białko 200g to minimum optimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Ok wielkie dzieki bo ostatnio wrzucilem jeziorko do planiku i bieganie wiec napewno wiecej sie przyda :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2321
davidooo
węgle nie koniecznie musisz ograniczać bo to zależy od tego jak na nie reagujesz, jeżeli jesz np 400g ww i cie podlewa to ucinasz je, tak samo z tłuszczem jeśli jesteś na wyższej podaży to patrzysz i widzisz co sie dzieje czy cie podlewa czy moze ostrość sie poprawia

białko 200g to minimum optimum


Na body factory piszą że z białkiem też nie wolno przesadzać bo obciąża nerki , i nadmiar zamienia się w tłuszcz. Oraz że lepiej buduje się masę na niezbyt ogromnej ilości białka (2,2-5max na kg) I że taki burneika może sobie jeść 400 proteiny bo jest na bombie ale początkującym nadmiar nie służy. To jak w końcu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Witam, nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu ani działu, z góry przepraszam jeśli piszę nie tu gdzie powinienem. Otóż mam moim zdaniem ogromny problem. Mam kompletny brak apetytu, a co za tym idzie mam spadki. Nie wiem co jest tego przyczyną, nie mam ochoty na jedzenie nawet czegoś co uwielbiam, a gdy próbuję się zmusić zbiera mnie na pawia. Kiedy normalnie dawałem radę na diecie zjeść te 6-7 posiłków dziennie, tak przez ostatni okres ciężko mi zjeść 2 posiłki i to ubogie. Uprzedzę wasze pytanie "czy palę". Tak owszem, wiem, że gdybym przestał byłby ogromny wzrost apetytu, ale moje życie jest trochę nerwowe i przy każdej próbie chodziłem znerwicowany i wszystko potrafiło mnie rozdrażnić lub przygnębić. Proszę o pomoc, zbliżają się wakacje, a ja chudnę w oczach.. mam 19 lat, 183cm wzrostu przy wadze 68kg! Jakiś czas temu ważyłem jeszcze około 73kg co mnie cieszyło, bo cały czas wzrastała waga, a kiedyś było to wręcz nierealne... Proszę o rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2321
zylek2601
Witam, nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu ani działu, z góry przepraszam jeśli piszę nie tu gdzie powinienem. Otóż mam moim zdaniem ogromny problem. Mam kompletny brak apetytu, a co za tym idzie mam spadki. Nie wiem co jest tego przyczyną, nie mam ochoty na jedzenie nawet czegoś co uwielbiam, a gdy próbuję się zmusić zbiera mnie na pawia. Kiedy normalnie dawałem radę na diecie zjeść te 6-7 posiłków dziennie, tak przez ostatni okres ciężko mi zjeść 2 posiłki i to ubogie. Uprzedzę wasze pytanie "czy palę". Tak owszem, wiem, że gdybym przestał byłby ogromny wzrost apetytu, ale moje życie jest trochę nerwowe i przy każdej próbie chodziłem znerwicowany i wszystko potrafiło mnie rozdrażnić lub przygnębić. Proszę o pomoc, zbliżają się wakacje, a ja chudnę w oczach.. mam 19 lat, 183cm wzrostu przy wadze 68kg! Jakiś czas temu ważyłem jeszcze około 73kg co mnie cieszyło, bo cały czas wzrastała waga, a kiedyś było to wręcz nierealne... Proszę o rady.


Taki los ektomorfika. Ja to się muszę opychać na redukcji. Musisz się niestety przygotować na zmuszanie do żarcia prawdopodobnie całe życie. Próbuj kombinować są różne myki żeby podbić kalorie. Część możesz przyjmować w postaci płynnej - oliwa z oliwek (ja piję około 20ml duszkiem na raz i zapijam wodą) , szejk z płatków owsianych i mleka. Spróbuj też ryż z bananem, na masie jadłem 3 porcje ryżu z 3 bananami dziennie przy wadze 70. To tylko takie rady, więcej poradzą ci eksperci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Co zwiększyć w diecie, jeśli obecnie mam:
B:2.1/kg mc
T:1.4
WW: 5.0
= 2933kcal?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium