SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189552

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
A jak myslisz? ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
sadasa
Siema. Jak mam przerwe 2 dniową (sobota, niedziela) od treningów moge sobie wtedy troche odpuscic diete czy wtedy tez musze się jej w 100% trzymac?


trzymasz zdrową diete tylko w dni treningowe? jedno nie wyklucza drugiego. nie trenujesz, ale to nie znaczy ze masz robic śmietnik z żołądka.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
kocio2009
sadasa
Siema. Jak mam przerwe 2 dniową (sobota, niedziela) od treningów moge sobie wtedy troche odpuscic diete czy wtedy tez musze się jej w 100% trzymac?


trzymasz zdrową diete tylko w dni treningowe? jedno nie wyklucza drugiego. nie trenujesz, ale to nie znaczy ze masz robic śmietnik z żołądka.



juz smietnik, odrazuu smietnik... Chodzi mi o to ze np jak mam jesc te 350 węgli to zjem 300 to czy mozna w 2 dni odpoczynku sobie odpuscic te 50 węgli lub czegos innego(węgli, tłuszczy)? Nie koniecznie w ilosci 50 tylko mniejszej...

Zmieniony przez - sadasa w dniu 2013-06-30 17:12:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dieta to nie apteka, pewne male odchylenia są OK. wieksze- czesto- to sie nazywa rotacja

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 711
Dlaczego niby bialy ser to slaby produkt (bialko)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Białko te długo sie przyswaja, dlatego jest dobre na noc, ale w ciagu dnia nie jest to dobra opcja. Po drugie ma mniej aminokwasów niż mięso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 711
Ale chyba lepiej zjesc w ciagu np. ryz polany takim zmiksowanych serem niz jakies kanapki z szynka i zoltym serem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nie. lepiej zjesc jaja, rybe lub mieso+ zdrowe tluszcze+ ww tam, gdzie je masz w bilansie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 711
Produkt musi byc tani.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
gdzie można w miare tanio kupić mozarelle?(tzn gdzie wy kupujecie)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium