SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189593

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
budzian1991 - jesteś tym, co zjesz. Ma wpływ jak najbardziej, ale jak znaczny - to kwestia indywidualna

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
mam zbyt mała wiedzę na temat przypraw które mogę używać na redukcji ,na masie pozwalałem sobie na więcej więc teraz jem co wie że mogę na redu ,trzymam się twardych zasad ,czekam na propozycje i madre sugestie jakie przyprawy ,w tej chwili przyprawy które stosuje to :pieprz,papryka,kurkuma,bazylia,oregano,żanych słonych dodatków (przyprawa do kurczaka) z sola też się ograniczam ,wczoraj przeczytałem u kogoś w temacie ze na redę mała łyżkę soli warto dorzucić.Co do nabiału i obecnie jego braku w obecnej diecie pewna kwestia dla mnie się wyjaśniła ,dzięki za sprostowanie.

Mówiąc twarde zasady nie mam tu na myśli co przeczytam w gazecie to stosuje ,mam tu na myśli zasady i sposoby które wypracowałem sobie przez czas jaki już uprawiam ten sport ,wiele rzeczy wyjaśniałem metodą prób i błędów jak większość pewnie osób.

Zmieniony przez - budzian1991 w dniu 2013-07-13 20:43:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
Z przypraw możesz używać wszystko, od "pojedyńczych" do różnych mieszanek. to są śmieszne ilość kcal >10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Chyba <10 ;p. Przypraw nie ma sensu wliczać. Ja zauważyłem na tym forum że wiekszosc wlasnie mysli ze jedynie przez jedzenie piersi i ryzu sie rosnie, a na redukcji nie mozna dodac zadnych sosow przypraw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
dobrze napisałem x>10, ze x jest większe od 10 czyli przyprawy maja do 10kcal
przyprawy a nawet te sosy z proszku to takie ilości kcal że spalić je można myciem naczyń po obiedzie a posiłki je się chętnie i smakują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
No troche offtop robie ale jesteś w błędzie x-kalorie z tych przypraw więc x<10 (tzn. przyprawy maja mniej niz 10 kcal.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
Witam!

Mam 2 pytania.
Mam 16 lat, 78kg 190cm

1 pytanie - czy ta dieta jest dla mnie odpowiednia? http://potreningu.pl/diety/artykuly/663/dieta-na-mase-na-kazda-kieszen

2 pytanie - czy stosując się do diety ale OBIAD jedząc normalnie (w sensie nie taki jaki jest podany w diecie, tylko taki jaki mama ugotuje ;) ) Czy wtedy taka dieta ma sens i będą po niej efekty?

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
mariozlw
No troche offtop robie ale jesteś w błędzie x-kalorie z tych przypraw więc x<10 (tzn. przyprawy maja mniej niz 10 kcal.)

dobra, poj**ało mi się. sory
Vooox
Witam!

Mam 2 pytania.
Mam 16 lat, 78kg 190cm

1 pytanie - czy ta dieta jest dla mnie odpowiednia? http://potreningu.pl/diety/artykuly/663/dieta-na-mase-na-kazda-kieszen

2 pytanie - czy stosując się do diety ale OBIAD jedząc normalnie (w sensie nie taki jaki jest podany w diecie, tylko taki jaki mama ugotuje ;) ) Czy wtedy taka dieta ma sens i będą po niej efekty?

Pozdrawiam!

nie korzystaj z gotowych diet i będą efekty nawet z obiadem mamy ale nie w tej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
mariozlw nie powiedziałem że jem wszytko suche...piszecie ciągle o przyprawach ,przyprawach dawać jakieś konkrety a nie same ogólniki ")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Vooox dietę należy ustalić uwzględniając swoje zapotrzebowania ,wymagania co do celu itp nie możesz korzystać z diety ułożonej dla franka który wazy 100kg jak sam ważysz 50kg na forum jest wiele bardzo fajnych artykułów jak ułożyć swoją pierwszą dietę są tez specialiści którzy ci na pewno pomogą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium