SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
1. Kefir na stałe w diecie. Co o tym myślicie?
2. Czy jeśli czasami się zdarzy, że późno wrócę do domu (np. 1 w nocy) i nie mogłem wcześniej zjeść posiłku, to jeżeli jestem głodny to zjeść normalny posiłek? (WW+B+T), czy już sobie odpuścić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
tak i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
Właśnie opędzlowałem 300g piersi z 500g ziemniaków i naszło mnie pytanie.
Dlaczego nie powinno się spożywać białek ze skrobią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niby dlaczego? skąd taka teza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
Takie coś zauważyłem i sie zastanawiam czyj jest w tym choć ziarno prawdy -http://scr.hu/9m/jyud5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie ma to większego sensu. Szczególnie w sporcie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie ma przeciwwskazan, by łączyć skrobie z białkiem.

SKrobia to nie tylko ziemniaki, jak co poniektórzy uważają, ale również np. popularny ryż, pszenica, czy strączki.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Podbijam pytanie.
Przez długi czas spożywałem białka w ogromnej ilości+ ryż/zdrowe tłuszcze praktycznie bez warzyw. owoce sporadycznie (około 3300-4000kcal w tym okresie). było to ponad 3g bialka na kg masy ciała później uciąłem trochę białka i dorzuciłem tłuszczy i węgli. taki stan jest gdzieś od roku. jadłem około 200g max warzyw dziennie czasami w ogóle. owoce różnie ale to max 100g w ciągu dnia. piłem bardzo dużo wody wysoko mineralizowanej.nie piję, nie palę. trenowałem intensywnie min.5x w tygodniu sporty walki. ostatnio zauważyłem straszny spadek w dynamice ciała.. moje ciosy i wszystkie ruchy stały się strasznie powolne. mam straszną niechęć do wielu rzeczy w tym aktywności fizycznej. robiłem 2 przerwy po 2tygodnie. zauważyłem, że szybciej się mecze.. ogólnie jestem ciągle przemęczony. niektóre rzeczy mam wrażenie jakby mnie przerastały.. stres towarzyszy mi czasami przy rzeczach których nigdy mi nie towarzyszył i to jest bardzo dziwne. oczy mam jakby podkrązoe. zgagi ani nalotu na jezyku nie zauwazylem ale podejrzewam, ze zakwasilem swoj organizm. kupiłem sobie alkala n i tam sa takie paski ktore sprawdzaja ph. trzeba wsadzic je pod strumiem moczu i porownac z kolorami. wyszlo mi 5,8. dowiedzialem, sie ze ph moczu jest w normie ale z ulotki tego preparatu wynikaloby,ze czlowiek nigdy nie bedzie mial wedlug tych paskow dobrego ph ewentualnie bedzie mial nadmierna zasadowosc. nie wiem co o tym sadzic? jadlem jak najmniej przetworzona zywnosc. czy mozliwe jest zakwaszenie?

Zmieniony przez - MrNowy w dniu 2013-08-01 16:19:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zwiększ ilość warzyw, dodaj proszek zasadowy. Nic więcej nie wymyślisz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32399
domer
Zwiększ ilość warzyw, dodaj proszek zasadowy. Nic więcej nie wymyślisz.


co to za proszek ?

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium