SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189521

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mollers ma dobry, lookni na allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Mam pytanie czym mogę zastąpić pierś z kurczaka bo nie dam rady jej jeśc co dzień (przejadła mi się).Chodzi mi o coś zdrowego i w miarę taniego.Mam to samo pytanie do odżywki białkowej bo na razie nie bede miał chyba kasy żeby ją zakupić więc jak pokryć zapotrzebowania na białko bez odżywki białkowej?Moje zapotrzebowanie na białko to około 110g.Jescze mam pytanie jak też pokryc zapotrzebowanie na węgle bo z tych zdrowych produktów typu ryż/kasza/ziemniaki/makaron nie dam rady tyle zjeśc i gotowac kiedy chcę i co chcę.Mogę sobie np wrzucic jakaś bułkę słodką czy coś żeby podbić węgle i kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
masz 15 lat, możesz
nie musisz stosować nie wiadomo jak rygorystycznej diety tylko nie zajadaj się słodyczami i fast foodami cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Trenuje na siłowni 3 razy w tygodniu i boks 3 razy w tygodniu.Więc mój metabolizm jest raczej dobrze rozkręcony i szybko spalam to co zjadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
ale nie masz dużego zapotrzebowania na białko, jakieś mięcha, jaja, twaróg i będzie te 110g (pamiętaj że nie musisz jeść tego na sucho, twaróg z odrobiną mleka i słodzikiem albo owocami dobra sprawa i na słodka :D) tak samo ww, możesz zjeść ryż na słodko, albo kupić paczkę wafli ryżowych które mają tyle ww na 100g co ryż czy makaron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
ile ~5ml (mała łyżeczka) tranu może mieć kcal? ok.36kcal/4t?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Tak. Ale to raczej nie jest istotne przy piciu 5-10ml dziennie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
wiem, wiem. nawet nie przeszło mi przez myśl wliczać to, tylko tak z ciekawości zapytałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
Polecicie jakiś zapychacz? Chodzi mi o coś co mogę zjeść, żeby mieć pełno w żołądku bo jestem na redukcji i często chodzę głodny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
warzywa i dużo błonnika
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium