SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189519

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
YANKESStm
YANKESStm
YANKESStm
Olej z pestek dyni to wielonienasycone czy jednonienasycone kwasy tłuszczowe ?

Z tej tabelki wychodzi, że wielonienasycone.
http://images27.fotosik.pl/133/9d84074f2dbf158b.jpg

Posiadam ten olej:
http://www.olvita.pl/produkty/6-oleje/17-olej-z-pestki-dyni-tloczony-na-zimno-nieoczyszczony

Na stronie pisze ,, Kwasy tłuszczowe nienasycone to ponad 80% z czego 60% to kwasy wielonienasycone "

A na butelce pisze, że:
jednonienasycone 60-70g,
wielonienasycone 20-26g




@up


@up


olej z pestek dyni zawiera ok. 80% kwasów tłuszczowych nienasyconych, w tym 50-60% kwasów wielokrotnie nienasyconych. To jest prawidłowa wersja.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
kokotim
szybkie pytanie co moge zjeść po aerobach? :) na forum piszą że zwykły posiłek, jest godzina 21, nie było siłki więc w rozpisce mam kura+zdrowe tłuszcze+trawa ;) moze tak być czy muszą być tez węgle?


Zależy, o której godzinie idziesz spać i jak Ci lepiej pasuje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
Szybkie pytanie. Czy liczycie wagę mięsa w swoich dietach na surowo czy po przyrządzeniu ??? Jak wiadomo waga jest inna surowego miesa inna po np. usmażeniu ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Dlatego łatwiej liczyć zawsze przed obróbką.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
To jak zliczam kalorie mam podawać wage na surowo ??? np. schab miałem dzis na obiad 220g przed po to tylko 150 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Takie pytanko do wakacji raczej dobije do 75kg i raczej bd chcial na tym ustac, a ze czasu bedzie nie miara w zycie bd mogl wrzucic plywanie i bieganie to pytanie czy zwiekszyc jeszcze bardziej moja diete o xxx kalori ?? czy zachowac taka jaka utrzymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
no jak dorzucisz wysiłek fizyczne typu ; pływanie, bieganie to jasne żeby nie spaść z wagi musisz dorzucić te stracone kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bedrok
To jak zliczam kalorie mam podawać wage na surowo ??? np. schab miałem dzis na obiad 220g przed po to tylko 150 g


zawsze wszystko ważysz przed obróbką

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Witam, juz nieraz pewnie bylo, prosze powiedzcie mi czy np. Maka Lubella pelnoziarnista, rozni sie czyms od maki pszennej typ 1850 (graham)? Co myslicie o mace z pszenicy durum? Czym sie rozni owsiana od owsianej razowej? dzieki za pomoc z gory, pozdr.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2013-06-06 16:29:06

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium