SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189469

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
wartości raczej będą te same dla każdych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
no to wlasnie to ze jesz na surowo, moze byc przyczyną. zalewaj wczesniej wrzątkiem i na takich zrob tego szejka

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
ocho, spróbuję :) będę szczęśliwy jak ten detal spowoduje, że będę miał płaski brzuszek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
niewykluczone, że moze sie poprawić

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
hover1995
Mam pytanka mianowicie o szejki do szkoly tzn czy nie potraca swoich wartosci w ciagu 4h przykladowy szejk(twarog+owoc+dodatki typu musli) pezyrzadzenie o 7,30 a wypicie na najdluzszej przerwie o godz 10,40 gdyz juz meczy mnie jedzenie miecha xd



mięso na pewno było by lepsze ;p a co do szejka to się nie zepsuje bo ja tak jadłem/piłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
Mam pytanie odnośnie IF.
Czy otwierając okno początkowo dajmy na to o 8:00 zjem pierwszy posiłek o 10:00 pójdę na trening a okno jedzenia zamykam o 16:00 to czy z czasem można skracać okno od początku i końca tak że pierw skrócę w ten sposób że trening bd robił na czczo a okno otwierać bd o tej 11 po treningu a zamykał o 14?

I drugie pytanie. Czy kreatyna mono i bcaa przerywa post?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
na pewno kreatyna nie przerywa, tylko po co, bierz ją razem z węglami w oknie, chyba wlasnie wg IF nie ważne kiedy ją przyjmujesz, ale ile dziennie prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
tak możesz manipulować postem i zaczynać okno po treningu, a kreatyna najlepiej bierz rano na czczo i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
Czy białka z produktów zbożowych wliczać w bilans makroskładników? Przykładowo moje zapotrzebowanie to 220g białka więc ma to być białko tylko z takich źródeł jak nabiał, jaja, mięso czy razem z białkiem np. ze zbóż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
wliczaj wszystko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium