SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189453

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy twaróg mógł by być źródłem białka z samego rana? i może głupie pytanie ale czy brokuły można jeść na surowo? u mnie zawsze się gotuje i się zastanawiam czy tak trzeba czy co? dużo traca witamin podczas takiego gotowania? tracą swoje właściwości anty nowotworowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Mógłby byc, ale ogólnie, jak chocby na poprzedniej stronie można przeczytac, nie jest to dobre źródło białka. Brokuły chyba można jeśc na surowo, ale wtedy są po prostu zbyt twarde. Możesz zalac wrzątkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakie źródło białka Pan by polecił oprócz tego z mięsa, w moim przypadku podrobów( na razie kwestie finansowe nie pozwalają na nic droższego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
O kurde, jaki tam Pan . Po nicku sądzę, że jesteś z 1993... ja jestem 95 . Co do tego białka to jaja są dobrym źródłem. Jeżeli faktycznie stac Cię tylko na twaróg to lepsze to niż nic. I wbrew pozorom białko w prochu w przeliczeniu na 100g wypada dosyc korzystnie finansowo. Zajrzyj tu: http://potreningu.pl/diety/artykuly/981/najlepsze-zrodla-bialka-i-jego-ceny/strona/2 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co myślicie o Karpiach Leszczach i innych rybach słodkowodnych jako źródło białka?
Mój tata jest wędkarzem i mógłbym wcinać ile wlezie, ale to chyba nie za dobre rozwiązanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
songo1310
Co myślicie o Karpiach Leszczach i innych rybach słodkowodnych jako źródło białka?
Mój tata jest wędkarzem i mógłbym wcinać ile wlezie, ale to chyba nie za dobre rozwiązanie?


jak najbardziej mozesz jeść. lepsze są ryby tłuste, morskie, ale słodkowodne jako stały element diety również mile widziane

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O to pięknie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Gdzie kupic dobrej jakości śledzie i na co zwracac uwagę przy ich wyborze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
w sklepach rybnych i na stoiskach w marketach. Nie kupować najlepiej żadnych puszkowanych, w zalewach z kiepskim olejem lub sosem w skladzie. najlepiej kupić matjasy i samemu zrobic np. w oliwie, sosie musztardowym, jogurtowym z jabłkiem, etc.. swieże są b. dobre, a wędzone (piklingi) od czasu do czasu jako urozmaicenie diety

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Ok, dzięki. A mógłbym prosic o podanie nazwy jakiegoś konkretnego marketu? Będzie wtedy łatwiej znaleźc, bo o żadnym rybnym w okolicy nie słyszałem, niestety.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium