SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189577

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
ale co z takich napojów wpływa źle na sylwetkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Nie interesuje się zbytnio tymi napojami bo ich nie pijam, tym bardziej dlatego, że moja sąsiadka z dołu z kamienicy leży przez nie w szpitalu, bo mąż każe je pić żeby schudła, może to być pojedynczy przypadek lub nie, zrozum, że głównie mi chodziło o to żebyś nikomu nie polecał tych napojów bo dobrego nic nie wnoszą w życie, chociaż aby liczyć się z czynnikiem uzależniającym, im mniej uzależnień tym lepszy stan psychiczny. Mam nadzieję, że zakończyliśmy już ten temat, bo trochę spam się robi, załóż może jakiś temat w offtopach jeśli chcesz go kontynuować..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpowie ktoś na moje
spamujecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Tak może być taka, obserwuj w lustrze co zmieniła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Grain - zrób sam to pieczywo, to będziesz wiedział co w nim jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Grain nie wiem - nie chce mi się tego czytać chodzi mi o to, co widziałem w jednej z największych piekarni w Moim województwie - chyba już kilka postów wyżej to napisałem - z tego powodu od kilku lat nie ruszam pieczywa sklepowego, a jeśli mam na nie ochotę to idę sam i kombinuje by zrobić jak najlepszy w keksówce bez "ulepszaczy". I myślę, że każdy sobie z tego faktu powinien zdawać sprawę - ale czy ktoś namawia do nie spożywania go? Każdy wybiera suwerennie składniki swojej diety - jeden je zdrowe grahamki ze sklepu, drugi woli zjeść zamiast tego ryż i popić litrem coli zero - jeżeli na pierwszego/drugiego to nie wpływa negatywnie to dlaczego ma nie polecać? Zresztą, wybacz, ale "Moja sąsiadka przez to poszła do szpitala" wzbudziło wielki uśmiech na mojej japie ;) Dziękuje, dobranoc! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Tylko, że cola nie ma nic pożytecznego w składzie(nie mam pojęcia może ma, ale na bank jest więcej złego), a dajmy na to taki owoc, mięso, warzywo, co z tego że ulepszone w sumie ciężko dostać coś nie ulepszonego ważne, że posiada jakieś wartości. Cola, używka bez której można się obejść w codziennym popijaniu, nie wnosząca nic w życie, nie mówiąc o pieniądzach, ale każdy dysponuje różnym budżetem i każdego stać na co inne i kupuje sobie za to co chce. Może to zabrzmieć głupio, ale wydajesz się być uzależniony od coli, ten kto broni używek(nazwijmy tak colę), lub jeśli ktoś postuluje źle na temat używek itd itp. jest po prostu uzależniony biorąc przykład z życia codziennego, gdzie jeśli komuś zabronić używki, albo powiedzieć, że jest zła, że się ją nadużywa, ta osoba wpada w złość, albo stara się szukać pozytywnych argumentów na temat tej używki, albo rzuca błotem i mówi wyp**laj. Możesz się spierać, ale dla mnie jesteś uzależniony od coli i w tym momencie kończę z tobą dyskusję na jej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
temat. Cały czas o tym piszę i napiszę jeszcze raz. CHODZI MI GŁÓWNIE O TO ŻEBY NIE POLECAĆ KOMUŚ CZEGOŚ CO NIC NIE WNOSI POZYTYWNEGO DAJMY NA TO W DIECIE OK ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ok, skończcie już, albo załatwcie to na privie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium