SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompletny Brak Apetytu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3430
Witam wszystkich. Juz od dluzszego czasu mam pewnien problem, a mianowicie wogule nie jestem glodny - moge nawet kilka dni lazic bez jedzenia i nie odczuwam glodu. Ale niestety chudne okrutnie. Teraz to sie zrobilo ze mnie strasze chucherko (182cm, 65Kg!!!) Na nic kompletnie nie mam ochoty i ciagle chodze jakby najedzony choc nic nie jem. Macie jakies pomysly - co powinienem zrobic aby wrocil mi apetyt i koniecznie cos na przytycie. Bardzo bym prosil o pomoc.

Twoj Sukces Zalezy Tylko Od Ciebie!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
witamina b12
poszukaj w wyszukiwarce było już tyle razy

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8244
Prosze bardzo:
https://www.sfd.pl/temat91094/
A to na laknienie:
Citropepsin plyn 180 g
Opakowanie Butelka 180 ml.
Sklad 180 ml plynu zawiera: 0,18 g skoncentrowanej pepsyny, 2,16 g kwasu cytrynowego, 2,7 g jednozasadowego fosforanu sodowego, 36 g 70 % sorbitolu.
Dzialanie Lek o dzialaniu wzmagajacym laknienie i ulatwiajacym trawienie. Pepsyna jest enzymem trawiennym soku zoladkowego wydzielanym przez komórki blony sluzowej zoladka, powstajacym pod wplywem kwasu solnego z pepsynogenu. Rozklada bialka do polipeptydów. Wykazuje najwieksza aktywnosc trawienia w granicach pH 1,6 - 3,2. Kwas cytrynowy pobudza wydzielanie kwasu solnego w zoladku oraz dziala jako czynnik smakowy. Zawarty w preparacie sorbitol ulatwia wypróznienie poprzez dzialanie osmotyczne w swietle jelita.
Wskazania Niedostateczne wydzielanie soku zoladkowego, bezkwasnosc, brak laknienia, dolegliwosci dyspeptyczne.
Dawkowanie 1 - 2 lyzeczki 15 - 20 minut przed posilkiem lub 1 lyzka stolowa preparatu rozcienczonego w 1/2 szklanki wod

Citropepsin, cena brutto 8 zl 27 gr.

Dowodem na to, że człowiek jest najszlachetniejszym stworzeniem na Ziemi, jest fakt,
że nigdy żadne zwierzę temu twierdzeniu nie zaprzeczyło.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3430
wielkie dzieki - mam nadzieje ze to pomoze bo naprawde chce przytyc i jesc normalnie.

Twoj Sukces Zalezy Tylko Od Ciebie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
byles u gastrologa? mysle ze on lepiej Ci pomoze niz "internet" pozdrawiam!



Zmieniony przez - Sachem w dniu 2004-05-05 00:07:53

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
krychulec ila masy ci po tym poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32754
mowil mi ze 103kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O LINKI!!!

Następny temat

Pomocy :-)

WHEY premium