SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Witam przedstawiam schemat swojej diety

Obecnie ważę 86kg 178 cm bf 12

1 posiłek
-45g białka/100g WW /0 T
2 posiłek
-45g białka/ 0 WW /32g T
3 posiłek
45g białka / 0 WW / 32g T
4 posiłek przed-treningowy
45g białka /100g WW / 0 T
5 posiłek po-treningowy
45g białka / 100g WW / 0 T
6 posiłek
45g białka / 0 WW / 0 t

B 260g WW 300 T 64,5

Zapraszam do pozostawienia opini,posiłki i ich składniki rozpisze w dalszej części tematu.Co o tym sądzicie na tą chwile.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Tak to właściwe rozwiązanie


-Płatków owsianych spokojnie możesz więcej ( w zależności o twojego zapotrzebowania ale, aby uzyskać większe zasoby energii śmiało dołóż ww w niczym to nie będzie przeszkadzać, tylko z głową ,ja teraz zrobiłem tak że właściwie 3 najważniejsze posiłki dla mnie zawierają taką samą ilość WW ,jak na razie jedyny skutek uboczny to bezsenność ale staram się znaleźć dokładną przyczynę tego WW jem w przed ostatnim posiłku i może ich być za dużo co nie pozwala mi spać ,wydaje mi się że jeżeli przez większość dnia WW są bardzo nisko w godzinach wieczornych przed ostatni posiłek zawiera WW (widać w diecie str,1) powoduje znaczny wzrost cukru i wydaję mi się że przez to pojawia się bezsenność co wy myślicie?(pierwszym pomysłem dla mnie na rozwiązanie tego problemu jest jednak rozbicie wszystkich WW na 5/6 pos. oprócz ostatniego co znacznie zmniejszy ilość WW na posiłek ułatwi wchłanianie i polepszy przyswajalność. Drugi problem może leżeć w głowie ponieważ nigdy nie



Słuchając mądrzejszych kolegów postanowiłem zamienić trochę rybkę i teraz poleci dorsza jak przyrządzę to wrzucę jakieś zdjęcia.
Nawiązując do tematu przypraw który był mi bardzo mało znany dziś znalazłem świetne rozwiązanie i pewność że przyprawy nie zaszkodzą redukcji udało się znaleźć przyprawy "bez glutaminianu sodu " :)

Sumienie spokojne a jedzonko pierwsza klasa :)




Zmieniony przez - budzian1991 w dniu 2013-07-14 19:00:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Nie bardzo jest co napisać, możesz zmniejszyć trochę białko na korzyść tłuszczów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
uzupełniam


1.a
Posiłek
-12x białka jaj
-140g płatki owsiane
-Łyżka masła orzechowego 90%
1.b (zamiennie z 1.a)
-Izolat białka 100g
-140g Płatki owsiane
-Orzechy włoskie
2.
-grilowana pierś z kurczaka/indyk 250g
-Kalafior/brokuł/szpinak/pomidor/zielony ogórek
-Orzechy włoskie
3
-grilowana pierś z kurczaka/indyk 250g
-Kalafior/brokuł/szpinak/pomidor/zielony ogórek
-Orzechy Włoskie
4
-grilowana pierś z kurczaka/indyk 250g
-makaron z maki durum 140g/Ryż 125g

5
-grilowana piers z kurczaka/indyk 250g
-makaron z maki durum 140g/ryż 125g
6
Tuńczyk w wodzie Kawałki 200g


Zawsze WW rozkładałem na większą ilość posiłków teraz chce spróbować WW w trzech fazach ,posiłki są w jałowych formach pozbawione przypraw itp na tym mi zależało,w dni o mniejszej intensywności gdzie głównie kręcę aero będę lekko manipulował WW w ciągu dnia ok 4-5L wody .pozdrawiam

Zmieniony przez - budzian1991 w dniu 2013-07-11 11:11:49

Zmieniony przez - budzian1991 w dniu 2013-07-11 11:16:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
fajna dieta, dużo mięcha -> ME LIKE IT!! Sporo węgla jak na redukcje. Chilli - do mięcha musi być!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Węgla tylko 300g 3,5 B /kg to nie tak dużo zobaczymy jak się rozkreci na razie 2 tydz leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
zastanawiam się tylko jak wyjdą te WW na mnie po są podawane w trzech fazach ale chce tak spróbować jak źle się będę czuł to rozbije WW na 5 posiłków uwzględniając najwięcej WW rano i po treningu ,jakie wy masie podejście do przyjmowania WW na redukcji ??


Zmieniony przez - budzian1991 w dniu 2013-07-11 17:30:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Coś dla smaku :

250g Kury
125g ryż
2 x łyżka pomidory bez konserwantów
-kurkuma
-papryka

Polecam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
Cos na mase!! Az sie prosi o cos zielonego!

Ps. Jak masz za duzo, to ja zawsze op******e cos na cieplo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
i4c to na redukcje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
To ja sobie tylko moge wyobrazic jak posilek na mase wyglada w Twoim wykonaniu ;) Jesz w wiadrze czy w wanie? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Dziewczyna się śmieje że moja miska to wiadro :) mam zamiar prowadzić temat na forum przez jakiś czas w miarę mozliwości także może jeszcze będzie okazja pokazać jak to wygląda u mnie na masie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - final

Następny temat

Dieta do oceny (poprawiona)

WHEY premium