SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta redukcyjna dla "starszego" pana - 107kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Tak się wtrące jeszcze że białko to nie tylko mięsko a także jajka/sery więc można coś pomyśleć np.dobry żółty ser :) Dla osób które nie mogą zmieścić mięska stworzono białka w proszku (smakowe) :) Sera nie jem ze względu na cholesterol a żona nie może jeść za dużo jajek (ma wysypke). Wiem, że są białka proszkowe bo córka czasem używa ale jesteśmy [...]

    Odpowiedzi: 50 Ilość wyświetleń: 7172 Data: 2018-01-03 19:50:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna dla "starszego" pana - 107kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Tak. 2500kcal powinno być dobrym zapotrzebowaniem. Białko 1,3-1,5g, tłuszcze 1g i reszta kalorii z węglowodanów.

    Odpowiedzi: 50 Ilość wyświetleń: 7172 Data: 2018-01-04 12:59:00 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna dla "starszego" pana - 107kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Pieczywo dobrej jakości można jeść. Prędzej tej dobrej jakości będzie chleb żytni na zakwasie, niż bułki. I nie jemy samego chleba, tylko zbilansowane posiłki. Czyli takie, które mają białko, ww, i tłuszcze.

    Odpowiedzi: 50 Ilość wyświetleń: 7172 Data: 2018-01-04 14:05:39 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna dla "starszego" pana - 107kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    [...] jakości można jeść. Prędzej tej dobrej jakości będzie chleb żytni na zakwasie, niż bułki. I nie jemy samego chleba, tylko zbilansowane posiłki. Czyli takie, które mają białko, ww, i tłuszcze. Oczywiście, chodzi mi o to że czasami na kolacje łatwiej jest zjeść kurczaka z grilla z sałatka i kromka chleba niż ryż, albo jako lunch kiedy mam [...]

    Odpowiedzi: 50 Ilość wyświetleń: 7172 Data: 2018-01-04 14:15:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna dla "starszego" pana - 107kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Kształtowanie sylwetki, jak i poprawa nawyków żywieniowych to bardzo prosty proces. Wystarczy tylko trzymać się zaleceń ku temu, czyli odpowiedniej diety i treningów siłowych. Bez tego niestety ciężko jest cokolwiek zmienić. W Twoim przypadku spacery nie wystarczą. W ten sposób niestety sylwetki nie zmienisz. Wiek nie jest przeszkodą ku temu, aby [...]

    Odpowiedzi: 50 Ilość wyświetleń: 7172 Data: 2018-02-15 16:36:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalacz ALLNUTRITION Burn4All.

    Post
    SKLEP SFD
    PRO

    Białko też kupuję bo odpowiada mi bardzo smak. O skład nie pytam mam nadzieję tylko że producent jest uczciwszy niż administratorzy strony choć mogę się mylić jak z tymi pozytywami tutaj które są delikatnie mówiąc naciągane.

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-09-09 12:16:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalacz ALLNUTRITION Burn4All.

    Post
    SKLEP SFD
    PRO

    [...] pozytyw pojawił się natychmiast. Wcześniej były dwa negatywy nie pojawiły się wcale. Zostawiam u Was troszkę pieniędzy przez allegro i podpisuję się pod tym ze macie świetne białko i kilka innych produktów. Ale skoro jeden z nich nie odpowiada to chyba powinniście umożliwić wypowiedzenie się na ten temat. Nabijanie na siłę pozytywów to nie [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-09-13 13:36:25 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Zwichnięty bark

    Post
    Zdrowie i Uroda
    PRO

    zigulec, czy ja kiedys z Toba nie rozmawialem, jak sie szykowales do operacji? ;) Chyba dobrze kojarze. Ja obecnie jestem 8 miesiecy po operacji i jak na razie nie narzekam, czuje sie bardzo dobrze, acz brakuje mi rotacji zewnetrznej, wlasciwie jej w ogole nie mam w obu plaszczyznach, ale lekarz sie kaze nia nie przejmowac, tako tez dziarsko [...]

    Odpowiedzi: 1974 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-30 22:14:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Biceps - kiedy powinnismy sie zaczac martwic

    Post
    Trening dla zaawansowanych
    PRO

    kiedy się martwić... jak ci biceps sie urwie zaczynalem od 28 przez 2 meichy poszedl mi az 1 cm bo nie mialem za ciekawej diety a w zasadzie to nei mailem potem kupilem na allegro (prosze nei smiejcie sie) poradnik na allegro i poszlo mi chyba ze 3 cm bo co neico sie z niego dowiedzialem potem trafilem na sfd i juz mialem wszystko zapiete na [...]

    Odpowiedzi: 84 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-05-17 12:09:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Biceps - kiedy powinnismy sie zaczac martwic

    Post
    Trening dla zaawansowanych
    PRO

    aja ćwicze od lipca 2007 na początku było 29 potem we wreześniu 31 w listopadzie 31,32 prawa teraz w styczniu 33 l 34 prawa i stoi do tej pory nawet cp i ktp nie pomaga coś ostatnio carbo dołożyłem białko i też lipa treningi rużne poradzane z tego forum sporo jem.

    Odpowiedzi: 84 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-04-16 08:34:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Biceps - kiedy powinnismy sie zaczac martwic

    Post
    Trening dla zaawansowanych
    PRO

    Ja ćwicze juz 4 rok. Zaczynałem od 35 cm w łapie teraz mam 44 cm. Czy iść opornie idzie nie powiem bo zaczynam dopiero po przerwie. Mam już <myśle> dobrą diete do tego białko i wydaje mi sie ze coś tam zaczyna powoli iść. Już 3 tydzień

    Odpowiedzi: 84 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-04-24 15:08:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Biceps - kiedy powinnismy sie zaczac martwic

    Post
    Trening dla zaawansowanych
    PRO

    [...] temu. Od tamtej pory bicek urósł do 39,5 cm bez pompy (w klacie przybyło około 30 cm w ten czas). Co zrobić żeby po prostu obwodzik skoczył (zależy mi szczególnie na wysokości bicka). Dietę mam, biorę dodatkowo białko i nic dodatkowo od początku (no dobra 1 cykl kreatynowy). Chciałbym dobić tak do 42 cm. Co polecają eksperci? Sorry za dygresję.

    Odpowiedzi: 84 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-04-30 14:02:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Biceps - kiedy powinnismy sie zaczac martwic

    Post
    Trening dla zaawansowanych
    PRO

    początek 35 cm po 70 dniach ostrego treningu 42 cm po treningu nawet pod 43,5 cm z suplami..(kreatyna i białko) czy na taki przyrost mogł miec wpyw fakt ze od 11 roku życia trenowałem przez 6 lat na ""siłowni"" bez jakiej kolwiek wiedzy na temat kuturystyki i diety.... po tych ok 6 latach bezsensownego machania sztangami byłem [...]

    Odpowiedzi: 84 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-09-11 09:25:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile trwa wejście w ketozę?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    ketoza nie jest do niczego konieczna. paski nie zawsze pokazuja stężenie ketonów (np. u mnie wykrywa to pomiar z krwi, a z moczu- nie). bialko spokojnie mozesz obnizyc do 1,4g/kg. trenujesz siłowo pod CKD?

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-05-23 06:48:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mamuśka w opałach :D

    Post
    Ladies SFD
    PRO

    'bo mięśnie rosną od węglowodanów, białko też je buduje, ale samo nie zbuduje'

    Odpowiedzi: 107 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-03-02 13:04:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Makrela wędzona na redukcji?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    na redukcji i makrela i łosoś wędzony jak najbardziej ok, ser zółty czy pleśniowy też aczkolwiek akurat sery nie zawierają jakiś wartości odżywczych wręcz przeciwnie, natomiast ja akurat preferuję :) taki mały element sięgający kamienia łupanego :D ludzie wtedy jedli głównie bialko z mięsa, tłuszcze zwierzęce i dodatkowo jeśli znaleźli to [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-30 16:19:26 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Brak siły , brak energii lecz motywacja jest

    Post
    Trening dla początkujących
    PRO

    Dzięki traktor za męską fachową pomoc :D od poniedziałku wracam na siłkę i ogólnie rozpiszę na nowo plan + dietę i dam Wam do oceny. Dziś zrobiłem mniej serii i powtórzeń ale większymi ciężarami i do teraz czuję , że ćwiczyłem także jest w tym sens. Ogólnie trochę tłuszczyku mam i wyszedł na rynek preparat który spala tłuscz a najbardziej skupia [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 15416 Data: 2011-06-08 20:35:47 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • BIAŁKO - TWARÓG vs ODŻYWKA

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    wez pod uwage ze wziales do zawodow nie takie tanie bialko i cholernie tani twarog. Srednio cena za kg to kolo 8-9zl nie 6,8 jak u Ciebie. A po drugie wygoda kosztuje, po trzecie nie kazdy moze wsuwac pol kilo twarogu dziennie...

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-09-16 12:41:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BIAŁKO - TWARÓG vs ODŻYWKA

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Hmmm.. przeczytałem całe ale dalej nie wiem to co wkońcu lepiej białko z odżywki czy twarogu?? które jest lepiej przyswajalne?? A i jeszcze jedno chyba lepiej jest jednak odżywke bo w twarogu jest to 2,5 kg bialka no ale reszta czyli 10 kg to co jest?? Węgle i tłuszcz Zmieniony przez - Armstrong w dniu 2006-09-16 14:31:17

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-09-16 14:27:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BIAŁKO - TWARÓG vs ODŻYWKA

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Wolno wchłaniające się białko - wieczór... macie rację, wyjątkowo zły wybór na redukcję

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-09-16 17:08:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)