Szacuny
2
Napisanych postów
229
Wiek
38 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
9667
aja ćwicze od lipca 2007 na początku było 29 potem we wreześniu 31 w listopadzie 31,32 prawa teraz w styczniu 33 l 34 prawa i stoi do tej pory nawet cp i ktp nie pomaga coś ostatnio carbo dołożyłem białko i też lipa treningi rużne poradzane z tego forum sporo jem.
Szacuny
0
Napisanych postów
3
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
15
Ja cwicze 7,5 cm na czysto bez niczego.Zaczynałem jak mialem 33 cm w bicu w tej chwili mam 40,1 cm czy to znaczy ,ze mam dobra genetyke???Nie brałem zadnych odzywke po prostu dobrze jadłem i duzo.Ale,bez diety.