SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Biceps - kiedy powinnismy sie zaczac martwic

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6485
No chyba kazdemu ona idzie oporno - nie liczac tych co zaczynaja...

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9667
aja ćwicze od lipca 2007 na początku było 29 potem we wreześniu 31 w listopadzie 31,32 prawa teraz w styczniu 33 l 34 prawa i stoi do tej pory nawet cp i ktp nie pomaga coś ostatnio carbo dołożyłem białko i też lipa treningi rużne poradzane z tego forum sporo jem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2023
marzec 36 , kwiecien 40 :] po przerwie :P ale weszło siła jakieś 55 na 1-2 ruchy

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 857
ja cwicze rok i 7 miechow zaczytnałem majac 34 a teraz 46 i stoi w mijsciu :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 390 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8333
ponad 9 miechów treningu, zaczynałem 34 teraz na pompie jest ponad 38...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 288 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2673
kwa kto na pompie bica mierzy ?

,

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
Ja cwicze 7,5 cm na czysto bez niczego.Zaczynałem jak mialem 33 cm w bicu w tej chwili mam 40,1 cm czy to znaczy ,ze mam dobra genetyke???Nie brałem zadnych odzywke po prostu dobrze jadłem i duzo.Ale,bez diety.

Dede

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 390 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8333
Bo bez pompy mam 37,5 a to głupio wygląda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2677
ja powiem tak zaczynalem majac 28.5 obecnie 42.5 ale jak dlugo czekalem na te 42.5 nie powiem bo siara hehe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2677
dodam jeszcze ze z sila ok jade sztanga z cienzarem 40 koncze na 48
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak walczyc z boczkami ??

Następny temat

Mój plan treningowy na masę

electro
Polecane artykuły