SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • cel to masa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam pytanie czy do piersi z kurczaka mozna dodac sosu bolonskiego (11g bialko,46 wegle,11 tluszcz),chodzi mi o lepszy smak tego dania.bo przeciez nie nalezy sie zmuszac do tego czego sie nie lubi,chyba ze sie juz musi to inna sprawa.DAnie potreningowe kurczak.kalafior,sos b. ryz bialy bez oliwki z oliwek . moge tak jesc ,co ty na to.Z gory dzieki

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 969 Data: 2007-10-30 15:48:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przykładowa dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Waga: 77 Wzrost: 174 Wiek: 20 Śniadanie: 3 jaja kurze, owsianka tradycyjna activia 2 śniadanie: twaróg półtłusty 100g, orzechy włoskie 15g Przedtreningowy: kurczak 150g,ryż 100g,jabłko, olej kujawski 20g Potreningowy: serek wiejski, słonecznik 25g Wieczorem: filety z makreli 110g KCAL: 1861 Białko: 124 Węglowodany: 112 Tłuszcze: 101

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 784 Data: 2015-01-26 20:03:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer obecnie najlepszy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    JAki obecnie jest najlepszy gainer na rynku. Cena nie gra roli. Jakościowo najlepszy. Żeby było mało cukrów prostych i najlepiej białko żeby też było. UP YOUR MASS będzie git? Zmieniony przez - dziadson1 w dniu 2016-03-15 11:41:11 Zmieniony przez - dziadson1 w dniu 2016-03-15 11:44:26

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1099 Data: 2016-03-15 11:36:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hi-Tec Protein

    Temat
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    Czy Hi-Tec Protein to dobre bialko na noc ? Niby zawiera kazeine i niby jest białkiem raczej wolno wchłaniającym się. Ciekawi mnie jednak czy zawartosc pszenicznego białka nie psuje jakosci tego produktu. Jakie sa wasze opinie na temat tego białka i odczucia ?

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1768 Data: 2009-10-18 19:38:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierś z Kurczaka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam ! 1. Czy w diecie mogę zamiast piersi z kurczaka gotowanej zastąpić piersią z kurczaka ale normalnie smażona ? Od czasu do czasu oczywiście Jak wartości energetyczne się zmieniają ? Chodzi o białko i kcal na 100 g 2. Czy do diety czasami zamiast śledzia w occie mogę zastąpić smażoną rybą PANGĄ albo MINTAJ??

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 973 Data: 2014-02-21 18:14:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kupielm bialko whey 100 trec czekolada sezam i w moich kubkach smakowach smakuje jak kupa 2275g wzialem z tego 2 miarki jezeli chcialby ktos wziac po okazyjnej cenie priv

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2647 Data: 2013-05-07 23:23:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy można? ...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    ... robiąc sobie białeczko z rana i wieczora dodac do niego troche kakao ? Tzn. do odżywki białkowej , którą mieszam z wodą (niejestem dokładnie pewny mojej tolerancji laktozy ) mógłbym dodac troche kakao? Bo białko bezsmakowe nie jest najsmaczniejszym koktajlem. pozdrawiam +Cahir+

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1340 Data: 2003-11-06 08:52:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ostrowia

    Temat
    Odżywki i suplementy

    czesc, znalazłem na allegro orginalne białko ostrowi w worku 15kilowym. jest za 300 zł i zastanawiam sie czu go kupic. czy moge kupić taki worek gdzieś taniej. ile mam brac tego białka na jak długo mi wystarczy i czy nie lepiej złożyc sie z kolega link : http://allegro.pl/show_item.php?item=75677431

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1290 Data: 2005-12-08 14:58:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak to wszystko brac?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, a wiec niedlugo bede robil taki malutki cykl mozna powiedziec, no niestety bez diety... Wiec zakupilem te 3 odzywki jak je teraz polaczyc co i jak brac? Animal Cuts Activlab Bcaa Bialko Matrix Obiad Wysokobialkowy Banan Moglo by tak byc?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 815 Data: 2011-12-27 07:27:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja + suplementacja

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, chciałem poradzic sie was w diecie na redukcje. Wrzucam zapotrzebowanie: Współczynnik BMR 1980.84 Aby utrzymać wagę Kalorie 3416.95 Węglowodany 55% 1879.32kcal = 469.83gram Białko 15%% 512.54kcal = 128.14gram Tluszcz 30% 1025.08kcal = 113.9gram a teraz dieta: /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/55ba0245c57f4253ad3e513e14237fe0.png

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 655 Data: 2014-03-20 19:59:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początek diety i ćwiczeń - POMOCY

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć wszystkim. Zaczynam dietę oraz ćwiczenia. Mam 5 miesięcy, żeby zgubić kilkanaście kg :-P oprócz diety zaczęłam stosować TRIZER i zastanawiam się czy mogłabym dodać jeszcze jakieś białko lub coś innego. Potrzebuję Waszej pomocy i opinii a także polecenia jakiegoś produktu, którego będę mogła zażywać. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :-)

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 730 Data: 2017-02-09 07:43:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co po treningu??????

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Z czego powinien składac się posiłek po treningu ??????Czego powinien miec najwiecej czego mniej chodzi mi tu o węglowodany ,białka ,tłuszcze .Jaka powinien mieć wartość odżywczą .Jaki czas po treningu ?Biorąc pod uwage ze jem po samym treningu banany lub pije carbo i pół godziny póxniej biore białko. Za odpowiedzi z góry dziękuję.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 934 Data: 2004-03-29 16:17:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak w temacie. Termin ważność : 12/2013 Białko nowe,zafoliowane Jako gratis nowy porządny szejker. Wszystko pod linkiem : http://allegro.pl/show_item.php?item=3639317369 Cena 100zł za paczkę. Kontakt : 511-311-777 lub PW Zmieniony przez - JurekZKS w dniu 2013-10-18 15:55:39

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1329 Data: 2013-10-18 15:55:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suple jaka kolejnosc stosowania

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam jestem pod koniec cyklu metka i cido i teraz pytanie, chciałem zacząć suplementacje bo do tej pory tylko dieta. Posiadam aktualnie: Mutant Mass pake6,8kg Creatyne MegaCPS OLIMP 400cAPS DEXTROZA OLIMP BCAA MEGA CAPS OLIMP 270CAPS Białko Ostrowia WPC80 Jak to rozłożyć w czasie i jakie ilości brać?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1228 Data: 2011-04-30 13:34:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam zastanawiam sie nad kupnem oewj kreatyny i chcialem dokupic do tego jakies bialko i witaminy co polecicie myslalem o Universal Ultra Whey Pro i Animal Paku

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2782 Data: 2008-06-11 14:04:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wedlina a mieso

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    pytanie brzmi czy mozna zamienic w posilku np 150gram piersi na 150gram schabu jako wedliny/ czy wedlina wiele rozni sie od surowego miesa?? albo inne wedliny np poledwica sopocka. czy lepiej jesc wolowine , kurczak , indyk ? chodzi oczywiscie o bialko zawarte Zmieniony przez - kokser111 w dniu 2009-10-31 22:59:30

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1107 Data: 2009-10-31 22:40:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanie odnosnie wpc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam chciałem sobie kupic białko z olimpu whey protein complex ale dowiedziałem sie ze z ostrowi wpc jest bardzo dobre jezeli chodzi o jakosc no i przedewszystkim tansz.jest to prawda. z gory dziekuje za wypowiedzi pozdrwiam

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2067 Data: 2009-11-28 00:13:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z nabraniem masy !!!

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam! posiadam dietę od 2tyg lecz waga nic nie ruszyła nie wiem dlaczego moje zapotrzebowania to : Współczynnik BMR 1814.84 Aby utrzymać wagę Kalorie 3130.6 Węglowodany 55% 1721.83kcal = 430.46gram Białko 15%% 469.59kcal = 117.4gram Tluszcz 30% 939.18kcal = 104.35gram /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/7eed1279a0fb473993ae271920421b77.png

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 827 Data: 2013-12-04 16:39:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gdzie znalesc ovopol

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czy poda mi ktos jakis link zebym mogl zamowic ovopol bialko bo w moim miescie jest sklep zielarski w ktorym sa popularne komercyjne odzywki jednak ovopol donich nienalezy... South Bronx ! (Give me SOG)

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2335 Data: 2003-06-05 16:44:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozpiszcie mi to jak brac a w szczególnosci Storma i Nitro. HMB formula caps 300 tab.(Trec), L-Glutamine T-6 400 tab.(Trec), Mens Formula 30tab (Trec), BCCA 300tab (trec), Storm (Uniwersal), do tego Białko Night Protein Blend 1500g to na noc (Trec) , i na dzień Perfect Whay Protein 2x2500g,Nitrobolon 240cap

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1310 Data: 2005-11-14 10:30:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)