SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Kilka ważnych pytań :)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    bym proponował rozkład białko 1,8-2,2g tłuszcz 1-1,3g weglowodany 4,5-6g wszystko w zaleznosci od celu na masie wegle beda wynoscic ok 50-60%zapotrzebowania 25-30% białko 20-30% tłuszcz a na rdukcji inaczej ww 30-40% tłuszcze 40-50% bialko 30-40% to tylko przykład mówie to zalezy od wielu czynników od celu itp jak mozesz nie jesc miesa?na tym masy [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1550 Data: 2008-07-18 22:47:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 4nn wkradła się pomyłka w odwodzeniu spojrzałam nie na kilo a lbsczyli max było 10 kg. dziś DT miska 1800kcal BW 130/150 1. owsiane, białko, kawa 2. placek, owsiane, cynamon, jajka, jabłko 3. j.w. trening 4. serca!!fasolka, pomidory, białko 5. kurak, cukinia, pomidory 6. winko przełamałam się i zjadłam serca. na początku myślałam, że puszcze [...]

    Odpowiedzi: 290 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-10-07 17:42:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 1. owsiane, kawa, słodzik 2. makaron, piers, fasolka, pomidorki, pieczarki 3. j.w trening 4. serca, makaron, pieczarki, pomidory 5. orzechy, białko 6. jestem jeszcze godna i dojadam warzywa:-D trening III Dzień 1. przysiad z podwójnym dnem 6x4-6 6/25, 30, 35, 40 5/42,5 2/45 2. split squat 4x6-8 8/6, 8, 10, 12 [...]

    Odpowiedzi: 290 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-18 19:40:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] unoszeniu nóg do ramionmyślałam, że się popłaczę jak mi się wszystko rozciągało dzisiejsza miska /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/0512b8dacd6f4004a41e467a36670b93.png 1. owsiane, białko, kawa, słodzik 2. makaron, olej kokosowy, cynamon, słodzik 3. makaron, wołowe, pieczarki, fasolka, koncentrat pomidorowy trening 4. -->3 5. jabłko, masło orzechowe [...]

    Odpowiedzi: 290 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-21 15:54:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] wojtek - Winter shredding feat. Solaros

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Ten baron mi się nie podoba. I w sumie jogurt też. Jesz bo lubisz czy jesz bo białko? Jeśli jogurt jesz bo lubisz to może być ale jeśli jesz bo białko to wywal Baton i wywal jogurt. Daj 20g izolatu zmieszane że 100g lodów . Czy lody też odpadają?

    Odpowiedzi: 1184 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-02 10:54:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 7, to wróciłem po 21.. Trochę za mało białka wpadło, bo śniadania nie zdążyłem zrobić i zjeść, ale reszta w rozkładzie. Znalazłem przypadkiem skyr z piątnicy, 0g tłuszczu i białko / ww mnie więcej 1 / 1, także super wpasowuje się do HC, na omlecie będzie wchodził idealnie. Łapie mnie troche przeziębienie niestety, ale nie daję się, dzis trening [...]

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-10-04 12:52:10 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [...] mega zadowolony wyszedłem z treningu i pełen energii. Jako, że jak wspomniałem odpuściłem pierwszy posiłek postanowiłem nadrobić go kupując pizzę z Biedry %-) Żeby podbić białko poszła konserwowa na wierzch i wlazła jak zła ! Za wszelkie komentarze, zwłaszcza te krytyczne odnośnie techniki będę wdzięczny ;-) Dziś OFF, czw, pt, sob tren :-D [...]

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-10-10 12:29:19 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [...] jednonóż coś sobie zj**ałem w kolanie.. Fizjo dopiero w przyszłym tyg. Wczoraj OFF od treningów, więc trochę pokucharzyłem... ;-) Trufle wchodzą zaj**iście, praktycznie samo białko i ww ;-) https://images.tinypic.pl/i/00974/d8u0gruqqvrp.jpg https://images.tinypic.pl/i/00974/p273nb0lwxqr.jpg https://images.tinypic.pl/i/00974/5boz7sjg1xdz.jpg [...]

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-11-16 15:40:47 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [...] na pełnej qwie. Oczywiście brak tchu na koniec trenu, 5 min musiałem odsiedzieć, aby dojść do siebie %-) Potem już relax, czyli 45min cardio i wsio. Przyszło tez kilka smakołyków, jako, iż pokończyło mi się białko i cześć "witaminek" ;-) https://files.tinypic.pl/i/00975/s6v0ph2pwmxq.jpg Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2018-12-06 13:35:22

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-12-06 13:34:46 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [...] TRENING. 65G dextro 30g EAA 15g kreatyny 4. 50g B + 210g WW Insa 15iu 5. 50g B + 80g WW + 5g T. Insa 7iu LC 250 B / 85g T / 100g WW 1-4. 50g B + 20g T 5. 50g B + 100g WW + 5g T Liczę tylko białko zwierzęce. Także co do ram diety i treningu to chyba na tyle. Zacząłem wczoraj 02-01. Trzymajta kciuki, aby wpadło jak najwięcej mięcha !!!

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-01-03 12:35:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Zapas jest oczywiście spory. W pozostałych ćwiczeniach poszło już w miarę gładko, technicznie, progres wszędzie oprócz uginań na modlitewniku. Dziś w końcu push :-PP Przyszła kolejna paka z sfd. Czy wam też tak szybko znika białko ? Wrrrrrr https://pics.tinypic.pl/i/00977/ubivggty54zc.jpg Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2019-01-15 16:47:20

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-01-15 16:46:25 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Słuszna uwaga Fighter :-P No u mnie podobnie, jak u Maria. Głównie bezp. po treningu wskakuje 80g, ale często jeszcze w kolejnym (ostatnim) posiłku lecą płateczki z wpc.. ;-) No i u mnie sytuacja dodatkowo jest taka, że Marta też zapija białko i z 50g ed też wciąga.. Apel do SFD - zróbcie promocyjny zestaw nie 6x700g, a 6x2500g ;-)|-)

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-01-16 10:57:47 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • No tak, tak planuję właśnie zrobić, białko na stałym poziomie, rotować tłuszczami w zależności od deficytu ;-)

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-06-24 14:42:03 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Nie dasz rady na węglach :-P Zakład ? :-D Nic mnie teraz nie zatrzyma, jedynie kontuzje mogą to zrobić ;-) Bardzo fajnie ten rozkład makro w DT i DNT wygląda :-) Możesz napisać coś o źródłach tych makroskładników? No tak sobie rozkminiłem optymalnie pod siebie ;-) Co do źródeł, to staram się urozmaicać diete jak się da, jak widzisz po moich [...]

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-10-01 11:57:27 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [...] elegancko rozłożone, aż do po treningu. Po treningowy jeszcze OK, zgodnie z planem, ale niestety te je.ba.ne batony się do mnie uśmiechały ciągle i opyerdoliłem 2 %-) Także białko mocno podbite, przez co i kcal up poszły, no ale nic, tragedii nie ma ni nie będzie od tych 2 batonów, po prostu więcej takich rzeczy nie kupuję %-) W weekend mam [...]

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-10-04 11:04:26 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [...] ostatnio. Większość kcal wpada wieczorem %-) Pomyliłem sie w rozpisce, jesli chodzi o dzień. Oczywiście 05-10, nie 06-10. Makro udało sie w zasadzie utrzymać, bo tylko białko ~60g ponad plan. Batony korcą mega, ale i mega przydatne (w kinie byłem rano, to idealna opcja na przekąskę/posiłek). Progres cały czas jest, jeśli chodzi o sylwetkę, [...]

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-10-07 14:45:40 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • [...] się to półki co na %bf, przynajmniej w lustrze tego nie widać. https://i.imgur.com/efmklP1.jpg Co do diety, to musiałem się zdrowo naw.pier.dalać wieczorem, żeby chociaż białko dobić do odpowiedniego poziomu. Niestety wstaliśmy o 12 i wszystko przez to się posypało. Nie mniej jednak jakoś w "miarę" udało mi się otrzymać makro.. Zmieniony [...]

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-11-18 16:26:25 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • Stary ale z tymi kotletami z piersi z kurczaka, to chyba lekko przeginasz że mają 3g tłuszczu %-) Nic nie przeginam, wszystko jest OK. Pisałem w rozpisce startowej, ze liczę po kulturystycznemu, czyli z mięsa np. tylko białko, a ze to jest pierś z cyca w panierce, to wystarczy ze pierś z cyca wpisałem ;-)

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-12-17 21:25:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] to chyba lekko przeginasz że mają 3g tłuszczu %-) Nic nie przeginam, wszystko jest OK. Pisałem w rozpisce startowej, ze liczę po kulturystycznemu, czyli z mięsa np. tylko białko, a ze to jest pierś z cyca w panierce, to wystarczy ze pierś z cyca wpisałem ;-) Tylko to nasiąka tłuszczem :-D rozumiem, że warzyw nie liczysz itp, ale tutaj to [...]

    Odpowiedzi: 1147 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-12-18 07:19:01 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Elite Whey nowość firmy Dymatize

    Post
    Odżywki i suplementy

    175zł za białko, a masz w to wliczone przesyłke i szejker free.. willi - jesteś pierwszą osobą z sfd ktora po tym poscie kupiła białko.. wsyzscy dużo gadają a nikt nie kupuje.. oprócz nas hyhy :-] nastepnym razem (za miesiac) biorę nastepny smak do odstrzału btw - przez te białko dostałem bana na IS.. szejkery sa produkowane przez firmę [...]

    Odpowiedzi: 105 Ilość wyświetleń: 11346 Data: 2004-07-10 12:27:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)