SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Sylwetka, czy imprezowanie?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Witam W pierwszej kolejności musisz dobie uświadomić , że nie ma możliwości jednoczesnego budowania masy mięśniowej a zarazem spalania tkanki tłuszczowej . Budowanie potrzebuje nadwyżki kalorycznej , natomiast redukcja deficytu kalorycznego. Pozostańmy przy redukcji.W praktyce jeśli restrykcje energetyczne są zbyt głębokie rośnie ryzyko utraty [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1229 Data: 2021-03-19 17:20:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nagle waga zaczela rosnac- przemiana materii????

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Zacznijmy od tego ze 3-4 kilo w gore w ciagu kilku miesiecy to nie jest zadna tragedia Niektorzy od cioci z imienin wychodza 2 kilo ciezsi A powazniej - przyczyn takiego wzrostu masy moze byc wiele, chocby zmiany hormonalne. Moze to byc chocby zwiekszona resorpcja wody, ciezko powiedziec. Aby sie z tym uporac przede wszystkim nalezy zadbac o [...]

    Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2003-09-23 13:11:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy spalacz Fenix Ground Zero jest bezpieczny?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    [...] tego nikt nie bada co jakiś czas tylko sanepid cos wycofuje czy naloty na sklepy robi, jaki kiedyś na produkty firmy alri. W usa są inne dopuszczalne normy np u nas białko moze mieć rozbieznosci kilka procent a tam kilkanaście i kupujac np coś co ma 70g na 100g produktu tak naprawdę jest 50g na 100g i jest wszystko legalnie. gdzieś był [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-29 23:03:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fatalna sylwetka - chudy z dużym brzuchem

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
    PRO

    Witam ponownie. Skonczylem z bieganiem. Zrzucilem dosyc tego brzucha, chociaz nie do konca. Zostala warstwa na dole, chociaz nie jestem do konca pewny czy to jest tluszcz, czy juz skora. Tak to wyglada. https://www.dropbox.com/s/0vihxxckmut94nm/2013-07-01%2020.25.30.jpg?m Dodam, ze fotka jest zrobiona jak siedze skulony. Celowo. Jak stoje [...]

    Odpowiedzi: 81 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-11 13:09:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fatalna sylwetka - chudy z dużym brzuchem

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
    PRO

    Panowie mam znowu pare pytan. Zaczalem diete i przygode z ciezarami. Leci 10 dzien. Jem tak jak rozpisalem ta diete. Jednak teraz ciagle ja modyfikuje, przestawiam posilki w zaleznosci od pory treningu, szlifuje. Przez pierwsze pare dni po prostu bylem obzarty jak nigdy. Szczegolnie po 100 gramach ryzu, czy tez kaszy (3 torebki roznych [...]

    Odpowiedzi: 81 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-29 23:04:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA na czczo, ma sens ??

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    [...] na redukcji, to dobrze jest właśnie na czczo wypić BCAA pobiegać 45 minut ( aeroby ), bo BCAA się wchłania po 15 - 20 minutach do krwiobiegu. Po jakim czasie wchłonie się białko z odżywki białkowej ( whey ) ? Pytam się bo ostatnio wyczytałem w magazynie o LEUCYNIE , która jest bardzo ważnym białkiem a dużo leucyny jest właśnie w BCAA i to [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-17 21:17:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA na czczo, ma sens ??

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    No ale chyba BCAA wchłania się szybciej niż białko np, z kurczaka, czy z odżywki białkowej ( wheya ). Więc jeśli chce szybko dostarczyć mięśniom aminokwasów to wale BCAA a jeśli chce aby się te aminokwasy przez długi czas i wolno uwalniały do krwiobiegu to jem kurczaka albo wale wheya. Tak ?

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-18 21:31:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA na czczo, ma sens ??

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    przed wypij 10g bcaa po bialko/carbo i jest idealnie

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-20 19:10:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA na czczo, ma sens ??

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    [...] tu wyraźnie że w WPC Protein jest więcej aminokwasów, pozatym jest jeszcze 14 innych aminokwasów których nie ma w BCAA. Wiadomo też żeby zbudować mięśnie potrzebne jest białko o jak największej liczbie aminokwasów. Jeśli jest tak jak ktoś wcześniej napisał że wchłanianie się tych aminokwasów w BCAA i w Wheyu przebywa w podobnym czasie, to [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-21 21:21:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA na czczo, ma sens ??

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    bcaa masz tylko 3aminy, ktore sa wolne, wiec nie wymagaja trawienia, by rozlozyc je dalej-czyli szybko dostarczane sa do krwiobiegu. W wheyu masz bcaa ktore z innymi aminokwasami sa polaczone i tworza bialko, zeby dostarczyc bcaa z wheya musi ono najpier byc strawione-procesz dluzszy.

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-24 09:43:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA na czczo, ma sens ??

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    [...] z BCAA i Wheya, trawią się podobnie. I zgłupiałem totalnie. Ale teraz rozwialiście mi wątpliwości. Czyli tak jak wcześniej myślałem . BCAA przed treningiem, w trakcie treningu i zaraz po treningu, Whey, w ciągu dnia jako uzupełnienie diety w białko a na noc najlepiej twaróg. To tyle od strony dostarczania białka :) Dzięki i pozdrawiam Rufi.

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-25 18:44:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] celi 2 tygodnie na izolatce w wadowicach powiem wam że przeszedłem niezłą szkołe życia to nie to samo co ulica na wjeździe wiedziałem o co chodzi ale nie do końca moje białko było jasne i wyraziste że nie sprzedałem wiec po tygodniowej solówce podniesli mnie do grypsowania powiem ze nie było łatwo jeden za wszystkich wszyscy....... [...]

    Odpowiedzi: 2602 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-03-01 02:10:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sprawa toczy sie w Polsce. rodzina nie chce tak zyc jak juz Tomek napisal wyzej ze zycie uciekiniera nie jest latwe i to juz nie chodzi o to ze ja mam glowe zryta tym ale moja konkubina juz nie moze wytrzymac z ta mysla ze moga mnie za 10 lat zlapac albo i przed samym koncem przedawnienia. no dla policji zawsze mozna zalatwic jakies bialko.

    Odpowiedzi: 2602 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-08-03 15:00:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] co miał pomagac rozpuszczac kamienie (GINJAL) nie jest juz dostepny i....i wlasnie zaczynam to czuć. Co gorsza mam średnią dietę, pije czasami piwko, do tego ZMA i HCA i białko z mlekiem i boje sie ze nerki zastrajkują Może przez te pare lat wyszło sc co rozpuszcza kamyki? Bo jak bede miał znowu rodzić i chodzić po scianach skakać tarzać sie [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-07-09 23:28:33 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 84kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    OK, dziękuję. W takim razie 2 tygodnie będę jadł 2600kcal, rozpisałem sobie taką dietę. Białko około 2g/kg, tłuszcze około 1g/kg, reszta węglowodany. Śniadanie zawsze takie same - smakuje mi wchodzi bez problemu rano. Potem obiad - pierś z kurczaka czasami zamieniana na inne mięso, rybę. Ryż czasami zamieniany na kaszę. Oczywiście zapisując i [...]

    Odpowiedzi: 169 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-08-31 00:54:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 84kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Czuję się dobrze z niskimi tłuszczami na redukcji a dzięki temu, że białko i ww mają tylko 4kcal / g mogę objętościowo i ilościowo więcej zjeść co pozytywnie wpływa na psychikę i samopoczucie. Tłuszcze planuję podbić po wyjściu z redukcji.

    Odpowiedzi: 169 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-10-01 11:49:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 84kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Zwiększyłem nieco ilość tłuszczu, aktualnie moje makro: 45% węgle (264g - 3,18g/kgmc) 30% białko (176g - 2,12g/kgmc) 25% tłuszcz (65g - 0,78g/kgmc) Razem 2351kcal. Waga na dzień dzisiejszy 83,4kg. http://xlaptop.pl/img/09102017_waga.jpg Lustro chyba lepiej oddaje progres, bo waga leci powoli a obwody wyraźniej - spadły kolejne centymetry w talii. [...]

    Odpowiedzi: 169 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-10-09 12:06:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 84kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Aktualnie 2250kcal od poniedziałku będzie 2300kcal. Białko 30%, Węglowodany 45%, Tłuszcz 25%. Aktualna waga 75,5kg Body Fat na dzień 1 lutego 13.3%, najbliższy skan 1 marca o 11:00. Zmiana treningu z Push/Pull 4d/tydz. na FBW 3d/tydz., głównie złożone ćwiczenia wielostawowe, jednostka treningowa na ok. półtorej godziny więc objętość treningowa [...]

    Odpowiedzi: 169 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-02-22 13:58:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 84kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Dlaczego po treningu białko z tłuszczami?

    Odpowiedzi: 169 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-03-03 12:17:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 84kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Zrobiłem dla porównania pizzę na zwykłej, "strasznej" mące pszennej. Zszedłem niżej z mąką i nieco z oliwą, żeby wyszła cieńsza i z lepszym makro. Niestety duużo smaczniejsza - wręcz przepyszna ;) Ciasto: 150g mąka pszenna (514kcal) 10g drożdże (9kcal) 5g oliwa z oliwek (44kcal) 3g sól (0kcal) 3g cukier (12kcal) 100g woda (0kcal) Sos: 100g passata [...]

    Odpowiedzi: 169 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-03-14 15:29:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)