SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • białko w kapsułkach

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam pytanie czy jest dostepne bialko w kapsułkach czy tylko w proszku?

    Odpowiedzi: 59 Ilość wyświetleń: 6532 Data: 2008-07-13 17:00:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prolab? Które białko wybrać?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 85 kg, mam 185 cm wzrostu. Staż - 3 lata. Chciałbym przybrać troche na masie. Na odżywki moge przeznaczyć do 500 zł. Właśnie skończyłem cykl kreatyny. Chciałbym sobie kupić białko, aby nim uzupełnić swoją diete. Jestem w Angli więc, ciężej mi sie zorientować które białko jest dobre. Czy ktoś zna firme PROLAB? Które z dwóch poniższych jest [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1337 Data: 2008-10-03 21:27:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko na kalistenike ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam pytanie jak proponujecie białko,kreatyny w dobrej cenie do 70 zł , dobre na nabranie masy , i w dużej paczce . trenuje kalistenike od 2 miesięcy ważę 68,5 kg mam 180 wzrostu i ciało prawie bez tłuszczu załaczam zdj pierwsze zdj to jak sie napiołem a drugie bez napięcia no i tak to wygląda proszę o pomoc w doborze białka ponieważ [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1502 Data: 2016-07-03 13:12:57 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Kreatyna, Białko i Carbo...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Chciałem zakupić kreatynę i odżywkę białkową min. 60% ,a że jestem w tych sprawach początkujący chciałem prosić o radę co do wyboru produktu, firmy itp., widziałem też, że wiele osób poleca do kreatyny carbo, czym właściwie jest to carbo i ile mniej więcej kosztuje? Zastanawiałem się nad kreatyną vitalmax i whey protein 80 natural również [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1090 Data: 2004-09-12 22:14:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko uns nowosc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    siema widze ze uns wystawił niby te same białko tylko w nowej szacie i tansze UNS WPC 80 ECONO co o tym sądzicie? cena niska a co siedzi w srodku?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 5569 Data: 2010-03-13 18:30:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko ze zródeł węglowodanów.

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] podbijać węglowodany. Tu rodzi się problem, bo jak wiadomo dorzucając paczkę ryżu, zwiększa się też ilość zjadanego białka roślinnego. Tu rodzi się pytanie. Czy "dojadać" białko zwierzęce do poziomu 2 g uzyskując grubo ponad 3g na kg masy białka łącznie? Dalsze dokładanie węglowodanów spowoduje duży spadek białka zwierzęcego. Jakie węglowodany [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 501 Data: 2016-12-12 16:52:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć wam. Przeczytałem trochę o odżywkach i dowiedziałem się tego, że nie ma problemu żebym pił białko po treningu tylko, że po czasie +3 miesiące. Moje pytanie jest takie: Jakie białko? :D Z tego co widzę na internecie, jest dużo białek i chciałem się zapytać jakie będzie na początek najlepsze. Myślałem o tym: [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2486 Data: 2017-01-13 15:33:36 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Gainer czy Bialko ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Moja dieta nie jest zbilansowana staram się jeść dużo białka i węglowodanów , ale niekiedy po prostu nie mam możliwości mieć zbilansowanej diety , staram sie jednak stosować do zasad dietetycznych , jem zdrowo i dużo . Mam 18 lat ważę 71kg i mam 173cm wzrostu , staż na siłowni około 3 miesiące , przez ten czas przybyło mi około 2-3kg . Mój [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1615 Data: 2011-02-27 13:38:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, Czy takie połączenie jest ok? Universal MOno+Man Scroch+białko+Witaminy 20 lat, 178cm 82kg wagi. Posiadam diete, chodzę na siłownie i trenuję intensywnie kick boxing. Czy takie zestawienie na pierwszy cykl było by ok? Celowo dodałem Scrocha ponieważ zalerzy mi na czystej masie mięśniowej i jeśli by sie udało poprawieniu sylwetki(przyrost [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1666 Data: 2011-05-17 14:15:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko kupić?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Chce zakupić białeczko tylko mam mały problem, nie wiem ktore będą lepsze.Przedstawie wam dwie opcje i doradzcie mi ktora by byla lepsza I OPCJA Trec NitroProGen 1500g,Trec Night Protein Blend 1500g,FitMax Pure American 1500g Rano po przebudzeniu brał bym NitroProGen, w ciągu dnia albo po treningu Fit Maxa a przed snem Night Protein Blend. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1721 Data: 2012-10-14 11:00:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    To bardzo głupie pytanie ale czy np. jak mi brakło odżywki białkowej i przez dwa dni nie będe jej miał w swojej diecie to czy mogę ją zastąpić samymi żółtkami jaj. Rano jem jajecznice ale pozniej przy drugim posiłku mam właśnie odżywkę białkową dodaną i chciałbym wstawić tam tylko żółtka.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 4332 Data: 2018-08-19 15:47:28 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Porada BCAA czy Białko ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, chciałem się poradzić was odnośnie wyboru suplementu. Zcznijmy od tego, że chce zrzucić trochę kilo ale jednocześnie przybrać suchej masy mięśniowej. Plan dnia: -> Rano biegi 1h -> Przed południem siłownia +-2h (1h aerobik, 1,5 hantle itd. typowa siłownia) -> Rower 25 km -> Biegi wieczorem ok 1h Pomiędzy rowerem a biegami wieczorem [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1285 Data: 2011-07-04 19:32:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna + Gainer czy Białko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, mam 18 lat 75kg 185cm, ćwicze od 7 miesięcy i od 4 mam dietę, przez pierwsze 2 mies. ćwiczyłem na sucho, 2 na białku i teraz 3 na białko+gainer na zmiene po treningu. Myślałem czy nie kupić sobie gainera i do tego kreatyne, Ogólnie chce zrobić większą mase mięśniową i nie wiem czy będzie do tego lepszy gainer czy białko, i który z tych [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 958 Data: 2016-04-04 19:14:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA + spalacz, czy Białko + spalacz na redukcje

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jakie połączenie da lepsze efekty na redukcje tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej (/ew. jej przyroście o ile to możliwe) - BCAA + spalacz czy białko wolnowchłanialne + spalacz? Jeśli macie jakieś lepsze rozwiązanie to też piszcie, dysponuje kwotą ok. 150zł.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 4483 Data: 2008-01-03 23:47:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak brać BCAA , BIAŁKO , kreatyne cell pump

    Temat
    Odżywki i suplementy

    w jakiej kolejności mam brać bcaa , białko olimp profi whey mass , olimp pure whey isolate 95 , kratyne cell pump (biogenix) i co proponujecie dołożyć do tego ??

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 5781 Data: 2008-06-17 12:06:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cześć jestem tu nowym forumowiczem i z czystej ciekawości postanowiłem się zalogować. Może akurat dostane fajne rady. Obecnie ćwiczę z małymi przerwami już dobre 2 lata, nie mam za dużo czasu na bardzo rygorystyczne diety, jednak staram się jeść tak jak należy. Ćwiczę regularnie 3 razy w tygodniu i sporadycznie stosuje odzywki. Ostatnio łączyłem [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1301 Data: 2011-12-31 19:50:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna (cm3) + HMB + Białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Jestem swiezakiem na tym forum i prosze o pomoc z odzywkami. Mam kreatyne - cm3 od Treca, HMB tez od Treca. Mam mozliwosc kupienia w okazyjnej cenie białko http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_WPC_Protein_ECONO_v2-opis26459.html ale nie wiem czy bedzie mi potrzebne, czy moge to laczyc i jak. Znalazlem kilka postow na forum, ale tam kazdy pisze [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1227 Data: 2012-05-05 15:33:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • AEROBY + MASA<> BIAŁKO + SPALACZ.,,

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] siłowni trenować masę na aerobach zgubić tłuszcz z brzucha i ud pytanie polega na tym czy te treningi nie będą się nawzajem niwelować ???? chciałem jeszcze po siłowni brać białko a przed piłką spalacz da to pożądany efekt ????? nie mam jakiejś diety w dni na siłowni jem więcej kalorii a w dni aerobów mniej możecie jeszcze podać jakiś spalacz do [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 784 Data: 2013-04-28 11:34:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna+białko+metanabol?????????

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam chciałbym spytać czy było by to dobre połączenie (kreatyna+białko+meta) tamto tylko czy będą po tym dobra efekty? wiek:17 wzrost:185cm waga: 73kg staż: ok 5 miesięcy ćwiczę 4 dni w tygodniu dieta jest może nie tak dobrze dopracowana ale jest (tzn tak bardziej na oko białka itd staram się przyjmować w posiłkach bez ważenia ryżu czy bd go [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1237 Data: 2012-05-30 18:48:47 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Bialko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, mam dylemat... A mianowicie chce kupic bialko jak w temacie ale nie wiem jakie... Zastanawiam sie nad Systemem 80 z Olimpu i Pro Longatum z Biogenixa! Ktory jest lepsze? Slyszalem ze podobno z Biogenixa, a chce kupic go wiecej takze nie chce sie naciac i kupic czegos gorszego! Mam tez pytanie w sprawie Bcaa? jakie polecacie? jest wiele na [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2210 Data: 2007-11-28 13:29:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)