SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Po czym największe placebo?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Po jakim suplemencie jest największe placebo (nie ważne czy na masę, rzeźbę itp.)? Zaobserwowałem, że u mnie placebo jest wyjątkowo duże (np. świetnie działało na mnie słabo oceniane na SFD białko sojowe).

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2931 Data: 2003-03-20 15:21:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy założenie zgadza się z treścią ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    A wiec tak chce ułozyć diete wysoko Białkową to moje obliczenia i dane: Mężcznyzna Wzrost:172cm Waga:96kg Wiek:18l Ak=średnia (siłownia 3 razy w tygodniu) PPM=2125 CPM=3612 Białko =196g=784kcal 3612 Kcal B-22% T-28% W-50% I teraz tak założenie tej diety ma być takie że chce przybyć w masie mięśniowej jednocześnie palić tłuszcz

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1516 Data: 2011-11-14 16:56:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Chcaiłym zacząć cykl 6-8 tygodni Głównym suplementem będzie Universal Storm. Chciałbym się dowiedzieć o warto zmienić/ dodać. Produkty, któe chce zakupić. Universal Storm 2x białko SFD econo V3 (1,5kg) Hi-tec Carbo Pur 3 KG witaminy Olimp Multiple Sport lub Universal Nutrition. Myślałem, żeby dokupić jalbo Monohydrat kreatyny albo BCAA. Budżet [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 851 Data: 2014-10-17 20:15:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Główne źródła białka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] całkowicie mi się przejadło, postanowiłem niemal całkowicie ograniczyć je w mojej diecie. Mianowicie, zastępuję je twarogiem (Delikate półtłusty z biedronki). Zjadam je około dwa dziennie (0,5kg), co daje mi prawie 100g białka. Moje pytanie brzmi, czy taki twaróg dostarcza mi pełnowartościowe białko i może być jego głównym źródłem w mojej diecie?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1130 Data: 2013-12-21 22:16:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • UNS WPC Econo

    Temat
    UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

    Witam. Czy Bialko UNS WPC Econo zawiera peptydy glutaminy, ogolnie glutamine ?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 4409 Data: 2015-01-08 22:43:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak dawkowac ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam panowie, zaczynam cykl i mam do dyspozycji nastepujace "pomocniki": Kre-Alkalyn 1500(caps) , białko hi-teck, l-glutamine (mega caps.) i komplex witaminowy(wiadomo w kapsułkach). Prosilbym o rade jak to wszystko dawkowac w jakiej kolejnosci i o jakich porach bedzie najkorzystniej, mysle ze scisle przestrzeganie dawek z opakowń nie ma sensu bo [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 883 Data: 2008-07-04 16:50:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprawdzenie zestawu i jak dawkować

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Myślałem o takim połączeniu, co o tym myślicie? Białko WPC-80 - OSTROWIA Olimp - Massacra Olimp - TCM Mega Caps Olimp - Carbo Co byście pozamieniali? Będą z tego jakieś efekty przy niepilnowaniu w 100% diety? Jak to najlepiej dawkować, w jakich porcjach i czasie w dni treningowe i nietreningowe? Musze się zamknąć w 400zł miesięcznie. [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 978 Data: 2009-05-25 00:55:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białeczko+Gainerk żeby wyszło do 200zł

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam postanowiłem zakupić jakieś białeczko i gainerek. Mam w sómie 200zł jaki zestawik proponujecie? Jaka jest średnio cena białka dobrej jakości za kg (koncentrat lub izolat serwatki),a jaka gainera??? Przy dobieraniu mi gainerka chciałbym zeby sporą większość stanowiły ww bo białko będę dostarczał z odżywki.

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1806 Data: 2004-06-23 20:17:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CHŁODNIK Z JAJKIEM

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Jeśli omlety i jaja gotowane już powoli stają Wam w gardle, to polecam krem jajeczno-warzywny, dzięki któremu dostarczamy białko najwyższej jakości, mikroelementy, odrobinę węglowodanów i witaminy. Przepis na lekki i zdrowy chłodnik, gdzie zamiast śmietany wykorzystujemy jogurt. Składniki: • 4 duże rzodkiewki, (...) CHŁODNIK Z JAJKIEM [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 516 Data: 2015-06-02 13:33:45 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Dieta na masse Oceńcie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    1. Śniadanie (7:30): Mussli 100g Mleko 200g 2. Drugie śniadanie (9:30): Chleb razowy 120g Twarożek 200g 3. Trzeci posiłek (12:30): Chleb razowy 120g Jogurt Pitny Truskawkowy 500g Twarożek 200g 4. Czwarty posiłek (16:00): Ryż 100g Pierś z Kurczaka 200g Oliwa z oliwek 25g 5. Posiłek potreningowy (19:00): Banan Białko 40g 6. Posiłek na noc (21:00): [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 880 Data: 2008-11-11 17:21:28 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • dieta na masę ;)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    proszę o pomoc w diecie...wiem już że muszę spożywać 3000 kcal dziennie białko-132gramy(2.2/na kg)węgle-420gram(7g/kg)tłuszcze 88g(1.5/kg) posiłki: 1.śniadanie i przed trenigowy 8.00 trening 9-11.oo 2.PO TRENInGOWY 11.00 3.przed wyjściem do sql 12.00 4. w sql 15.00 5. w sql 17.00 6.kolacja 20.00 7.przed snem 22.00 co jeszcze jest mi potrzebne [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1179 Data: 2009-11-19 00:16:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • duży brzuch POMOCY !

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] 100 :( brzuch mam taki jakby wydęty jakby ciągle pełny był, brałem espumisan i nic nie pomogło, czy to tłuszcz ? choć nie chce mi sie wierzyc co mam w takim razie robić ? ważę 81kg czy mam spożywać tylko potrawy bogate w białko i wycinać węgle ? bo nie wiem czy przy wzdęciach brzuch może aż tak się powiększyć poza tym brałem ten espumisan :/

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1239 Data: 2010-06-16 19:00:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jedzenie twarogu przed snem ..

    Temat
    Trening dla początkujących

    Czytałem w wielu dietach, że przed snem lub ok 22 ludzie jedzą twaróg. Rozumiem, że jest to produkt bogaty w białko. Jednak, dlaczego akurat jest to zalecane jedzenie przed snem białka ?.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 3253 Data: 2008-08-10 12:35:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wymuszona redukcja

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] dosc dobrze, za 3 tygodnie wyruszam w wyprawe do hiszpani. Przez 3 tygodnie bede chodzil po 30-40 km dziennie , nie bede mial dostepu do silowni ect, wydaje mi sie ze jest to idealny moment na redukacje. co zabrac ze sobą w taką podroz (białko cos jeszcze ? jakies witaminy czy cos ) i jak zmienic dieta zeby za duzo masy nie poszlo? pozdrawiam

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 648 Data: 2010-07-21 23:24:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wzrost

    Temat
    Trening dla początkujących

    Mam pytanie kóre mnie dreczy. Chodziłem kiedyś czyli jak miałem 15 lat na siłke przez 2 miechy i w tym czasie zarzywałem creatyne i białko teraz mam 17 lat i urosłem tylko kilka centów :[ czy możliwe że zachamowałem sobie wzrost jeżeli tak to jakim sposobem moge zrobić bym sie zwiekszył mam teraz 170 cm. dziekuje za odpowiedzie

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1737 Data: 2004-05-25 07:50:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak stosowac???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich mam taka mala prosbe jak ktos moze to niech mi poda jak optymalnie mam stosowac moje suple mianowicie kreatyna(multi powera), gainer1(vitalmaxa), carbo(olimpa) i bialko(olimpa system protein 80). Prosze o taka mala rozpiske przy planie treningowym cztero dniowym. W poniedzialek zaczynam wiec prosze o rade! Z gory dzieki! [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1632 Data: 2005-02-05 12:42:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaka dieta?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam chciałbym się dowiedzieć jaką dietę mam stosować, oto moje zapotrzebowanie kaloryczne: Współczynnik BMR - 1829.80 Abu utrzymać wagę potrzebuje 3150 kcal Aby schudnąć 1kg na tydzień potrzebuję 2056 kcal Węglowodany(55%) - 1131 kcal - 282 gram Białko(15%) - 308 kcal - 77 gram Tłuszcz(30%) - 946 kcal - 105 gram Mógłby ktoś mi pomóc? i mniej [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 637 Data: 2011-10-10 17:41:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co wybrać? gainera czy sojavit 85?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam problem bo nie wiem, którą odżywkę wybrać. Olimp sojavit oferuje 85g białka w 100g produktu czy megabol gainer który oferuje 30g białka w 100g produktu. Czym różni się białko sojowe od normalnego? Które z nich lepiej wpływa na przyrost masy? Wiem, że same suplementy nie uczynią cudów. Po prostu jestem jeszcze biały w tych tematach i szukam [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 712 Data: 2012-09-11 20:32:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prosze o porade

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam mam zamiar zrobić cykla na mase mam juz kreatyne 400kaps olimpa mega caps 1250 i na uzupelnienie braków bialko ostrowi do tego chce dokupic Fitmax - BCAA + Glutamina - 600 g albo activlab-bcaa-xtra-lglutamina-500-g i nie wiem czy ok i do tego vitaminki bodymax plus kreatyne chcebrac 2x 10g przed i po treningu i bcaa tez tak samo przed [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 922 Data: 2013-03-09 19:15:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam do sprzedania/wymiany guaranę Hitec, zostały 74 kapsułki, wymienię na jakieś próbki(najlepiej białko) lub sprzedam za 15zł+kw. Mam też pkt Olimp 3xOmega Gold 2xGold Omega Sport 1xGlucosamine 1000 wymienię je na próbki. Propozycję pisać tutaj http://imageshack.us/photo/my-images/825/20120803141919.jpg/ [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 696 Data: 2012-08-03 14:36:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)