SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Bialko z glutamina w 1 porcji?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mozna do szejkera wrzucic 35 gram bialka serwatki i 5 gram glutaminy i wypic? Chodzi mi o to czy to bedzie kolidowac,czy bedzie sie tak samo wchlanaic jakbym osobno wypil?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 995 Data: 2004-08-27 23:59:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie Białko i jaki Gainer ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam ! Jakie jest najlepsze białko(nazwa) i jaki gainer,aby zrobić na nim mase i oczywiście uzupełnić niedobory białka...?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1417 Data: 2008-01-19 23:08:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko serwatkowe (100% natural WPC)

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Witam! Powie mi może ktoś kiedy mam to pić czy przed śniadaniem czy po w jakim odstępie czasu kiedy pomiędzy posiłkami i ile przed spaniem lub po treningu???

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1045 Data: 2012-08-30 10:22:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [K] Gainer oraz białko

    Temat
    Targowisko

    Cześć :) Chętnie kupię gainera ok 7kg (może być więcej lub mniej). Szczególnie coś dobrego jak Mutant Mass lub może być coś od UNS. Białko: Ok 1,5-2,5 kg też coś dobrego

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 791 Data: 2012-09-29 00:21:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wegle + bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Zamiast gainera postanowilem kupic osobno bialko i weglowodany myslalem nad olimp carbonox lub sfd leucine a bialeczko to wpc wystarczy Moze macie jakies tanie i dobre polaczenia

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 825 Data: 2012-10-14 22:36:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko +kreatyna

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam pytanie czy mozna przyjmować jednocześnie kreatyne + białko .Czy trzeba brać kreatyne i po jakimś czasie od wzięcia kreatyny ,załózmy około 1h wziąść białko.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 974 Data: 2007-04-10 20:51:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • hmb+kreatyna+Tribulus+białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    jest sens brac to wszystko na raz??? jak nie, to co z czym i jakich firm produkty kupić????? HELP nie wiesz co chcesz, chyba ze pomyslisz...........

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1212 Data: 2003-07-13 11:52:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    czy ta odzywka białkowa jest dobrym zrodlem bialka po treningu? czy szybko sie wchlania?

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1146 Data: 2008-01-23 18:35:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam! Ktore bialka z firmy trec nadaja sie do obrobki termicznej? Chcialem kupic vitamin-shopa te 13smakowe ale nie wiem czy nada sie do omletu. Prosze o wypowiedzi.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1037 Data: 2010-10-02 07:36:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • OSTROWIA BIAŁKO WPC 80 vs ACTIVLAB BCAA XTRA

    Temat
    Odżywki i suplementy

    OSTROWIA BIAŁKO WPC 80 vs ACTIVLAB BCAA XTRA+L-glutamina Ktore byscie wybrali?

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1862 Data: 2013-04-03 18:31:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam , chcialbym zakupic sobie jakies dobre bialko bez wzgledu na kase....moglibyscie mi cos polecic dobrego?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1615 Data: 2005-04-10 19:28:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko i gainer

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pytanie , co lepiej buduje mase odzywka bialkowa czy gainer ? I czy mozna stosowac tyle bialka ile wynosi dfzienne zapotrzebowanie chodzi mi o sama odzywke ?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1110 Data: 2009-10-04 22:27:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko i tkanka tluszczowa ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    mam pytanko jak w temacie czy z energia z bialek moze przeksztalcic sie w tluszcz tak jak ww ? pozdro dzieki

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1563 Data: 2003-07-26 23:26:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nitro+True mass+amino+wegle+białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Zaczynam cykl na mase i chciałbym zapytać jak brać odpowiednio nitrobolon, węgle, true mass, białko matrixa? od razu po treningu nitro, wegle i true mass?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1074 Data: 2010-03-05 17:04:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WItam.Mam problem bo mam te suple i chce zrobic dobry cykl i prosze o wypisanie co kiedybrac w dni treningowe i nie treningowe z góry dzieki.

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1257 Data: 2011-03-10 21:04:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko po treningu czy po aerobach?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    witam chce sie dowiedziec cyz shake bialkowy pic po treningu silowym czy po aerobowym bo aeroby robie po silowym.i jeszcze jedno pytanie czy lepiej pic bialko po sniadaniu czy z rana na czco?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 824 Data: 2012-11-19 11:33:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko odżywka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Wiem ze białko jest najważniejsze , czy muszę kupić odżywkę jak chce budować mięśnie ?

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1717 Data: 2020-01-17 00:29:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna białko hmb l-karnityna glutamina

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam takie pytanie, czy te suple ktore wymieniłem w tamacie mozna brac razem???Prosze o jakieś opinie

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1692 Data: 2006-03-29 20:04:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ktore bialko jest lepsze??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam Problem bo nie wiem ktore bialko jest lepsze zwierzece Ostrowia WPC-80 czy Sojavit 85 bialko roslinne. Z gory dzieki za porady.

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1401 Data: 2006-05-16 03:15:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • syfne bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    zakupilem ostatnio kilogramową paczke protein HI TEC 80 na opakowaniu bylo napisane, ze ma sam vanili, a mialo smak tynku !!!! juz drugi raz przejechalem sie na tym syfie ...

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 956 Data: 2006-07-17 03:19:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)