SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko obroba termiczna!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8147
Witam!
Ktore bialka z firmy trec nadaja sie do obrobki termicznej?
Chcialem kupic vitamin-shopa te 13smakowe ale nie wiem czy nada sie do omletu. Prosze o wypowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie bój się ja robiłem właśnie omlety na tym białku, chwile przecież smażysz tylko więc tam nic się nie stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8147
ok tak pytam bo rozne sa opinie, widzialem twoje przepisy na omlet troche urozmaicilem i codziennie jem na sniadanko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Ja też sypię odżywki białkowe do omletów i nie patrzę na opinię czy tracą na wartości czy nie.Kiedyś gdzieś wyczytałem że około 10% tracą.Pod warunkiem że smażysz na małym ogniu i nie przez nie wiadomo jak długi czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Kasia tez tak mówiła ale i tak traca.Ale zawsze mozna dozucic troszke.IM miejszy ogien tym lepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRIUMPH vs BOOSTER

Następny temat

Kilka pytań ;)

Wiecej