[...] BOX Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga,sztangielki,ławka, wyciag plecy i przod, rozpietki, rowerek, worek bokserki ,rekawice,i gryfik 120cm -90kg ciezaru Dieta: BRAK Przeciwskaznania medyczne: BRAK Zażywane suplementy: cm3, jabłaczan z olimpu, białko 0.5kg,dibezoide chyba to zarł to powiedział:D
[...] ze stretchingiem). Do tego 2 razy w tygodniu wykonuję trening domatora umieszczony na tym forum. Nie rozpisalem sobie diety, ale ogolnie staram się jeść produkty posiadające białko: kurczak, tuńczyk, fasole; węglowodany: ryż, kasze. Ograniczam słodycze . Przez pierwszy miesiąc przytylem 2 kg. Zauwazylem poprawe sylwetki ( w tym sensie, ze jest [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
witam Bylem na redukcji od okolo 1,5 mc. Stosowalem metode IF i pod koniec zszedlem nawet do 2000 kcal dziennie. oto efekty : http://pics.tinypic.pl/i/00438/js97lomkqu6n_t.jpg http://pics.tinypic.pl/i/00438/jxx0lwreta8w_t.jpg i teraz mam dylemat : redukowac dalej czy teraz masa ? bf około 15,5 % miesni okolo 60 kg, a waze 77. Jesli mam teraz [...]
Siema, to znowu ja i znów zakładam nowy temat zaraz mamy wakacje, a w związku z tym,że przez 1,5 miesiąca nigdzie nie wyjade to postanowiłem wyskubać więcej kasy i złożyć sobie "mocny" zestaw na masę nie będe musiał do szkoły latać więc i diete będe mógł ułożyć lepiej, a nie same kanapki. Moim celem jest to czego chcą wszyscy czyli- czysta masa [...]
Siema :) Kwiecień się kończy a wraz z nim obżarstwo i masa ! Oceńcie co wymyśliłem. Szybkie dane o mnie : Wiek 20, Bf ~18%, Waga 85 kg , Raczej Ektomorfik, chociaż z tendencją do brzuszka (dodatkowo lipomastia , chyba genetyczna - którą zamierzam tą redukcją zwalczyć) UWAGA! : Zdaję sobie sprawę, że Kcal i ilość WW które podam w diecie są dość [...]
[...] z semoliny 60g Ser twarogowy chudy 100g Jogurt naturalny 2% tłuszczu 200g Oliwa z oliwek 5g W:62 B:35 T:10 6. posiłek Ryż brązowy 70g Mięso z piersi kurczaka bez skóry 100g Oliwa z oliwek 10g W:48 B:26 T:10 7. posiłek odżywka białkowa 40g W:1 B:32 T:1 Moim piorytetem jest budować mięśnie i się nie zalać . Dziękuję z góry za ocenę :)
Kupiłem właśnie olej MCT , pytanko do ekspertów jak go dawkować.Obecnie- cykl "masowy". Ważę 87kg 15% tłuszczu, 180 cm.Dieta białko ok 250g na kg (50g z izolatu serwatki), ww 350g, tłuszcz ok 60 g.Chciałbym dorzucić trochę kalorii niekoniecznie z ww (nie chcę złapać za dużo tłuszczu zapasowego).Proszę o pomoc, może Ty Darku kiedyś wspaniale mi [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
wiek: 16l waga: 75kg wzrost: 176cm cel: masa dieta: jest staż: 3 miesiące rozsądnych ćwiczeń odżywki: białko, bcaa przeciwwskazania: brak Witam! W zeszłym tygodniu zacząłem cykl na masę i mam niedopracowane ćwiczenia na brzuch, które chciałbym wykonywać w poniedziałek i środę (tj. po treningu klatka+triceps, plecy+biceps, trening nóg i barków [...]
Cześć jestem nowy więc chciałbym wszystkich serdecznie przywitać! Trenuje na siłowni od miesiąca, trening pod siłe + rzeźbę, stosuje białko 2 razy dziennie ( w dni treningowe przed i po treningu + BCAA a w dni nie treningowe rano i wieczorem ) Jedna dawka 21g białka. Mój plan wygląda następująco: Pon. - Klatka ( 3 ćwiczenia ) malejąco 14-12-10-8 [...]
Czesc ulozylem przed chwila dietke i jak mozecie to ocencie jak to tam wyglada. (moja waga 75kg, wzrost 177. Ukladalem wg zapotrzebowania na 1kg: 2g bialka, 4,7ww, 1,2 tluszczu i wyszlo mi ok 2800kcal) aha to jest dieta na MASE mam nadzieje I 7.00-8.00 Płatki owsiane 100g Mleko zaw. 0,5 % tłuszczu 400g Ser twarogowy chudy 50g Orzechy włoskie 20g [...]
WITAM. Chciałem zadać kilka pytań ponieważ jestem początkującym kulturystą...W roku szkolnym ćwiczę karate,miesiąc przed wakacjami zacząłem w domu ćwiczyć:robiłem 6x40 pompek na piąstkach,4x50 szerokich przysiadów,rozciąganie i 2x50 wąskich pompek...później przez tydzień stosowałem metodę ćwiczeń Sandowa,po tym tygodniu zabrałem sie za trening na [...]
[...] trening; 09:00-posiłek potreningowy i początek pracy; 12:00 -drugi posiłek w ciągu dnia; 16:00 - trzeci posiłek/"obiad"; 17:00- koniec pracy 19:00- kolacja; 23:00 - białko i spać; Ale na dzień dzisiejszy dzień to dla mnie jest jakiś kosmos - zupełnie odwykłem od wstawania rano. Oczywiście, możnaby się rano wyspać, a wieczorem poćwiczyć, [...]
witam! mam prosbe... moglibyscie rzucic okiem na moja dietke i ja ocenic? waze 75 kg, moje dzienn zapotrzebowanie 3950 kcal, 158 g bialka, 158 g tłuszczu, 474 r weglowodanow. Dieta podzielona na 6 posilkow, przyjmowanych w roznej kolejnosci w zaleznosci od miejsca pobytu I posilek: Mleko zaw. 0,5 % tłuszczu - 250 ml Musli z owocami suszonymi - [...]
Witam Przeczytalem duzo o ukladaniu diety dla EKTOMORFIKA i idąc z założeniami 1,6gr Białka 7gr Węglowodanów 1,5gr tłuszczu 3100 kalorii. Mam 22 lata 181cmi tylko 60kg. Więc potrzebuje B 96g, T 91g, WW 420g. postanowilem ulozyc sobie diete,ale nie moge jej tak ułozyc by wszystko sie zgadzalo ,bardzo trudno jest mi tak ułożyc dzienną diete by bylo [...]
Witam. Na początek napiszę i podkreślę, że jestem laikiem. Tyle już słyszę, że dieta sprawia cuda etc. i w sumie nie zaszkodzi mi spróbowac swoich sił w tym kierunku :) Szperam i szperam już kilka dni co i jak, ale dla pewności poproszę was o pomoc :) Według tego kalkulatora: https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html, [...]
[...] Co sądzicie o planie? Jak chodzi o treningi siłowe to jestem totalnie początkującym. Diety jakoś bardzo nie trzymam jedynie staram się trzymać kalorie i w miarę dobijać białko i węgle 16lat +-68kg 176cm wzrostu Poniedziałek - pompki zwykle, francuskie Klata- wyciskanie hantli, rozpietki Barki- wznosy bokiem, wyciskanie gumy nad głowę, [...]
Staż 15 miesięcy. Cel: masa. "Dodatki": kreatyna+tauryna+carbo, ewentualnie białko (PWP Treca) <- może lepiej dać BCAA? Plan opiera się na wolnych ciężarach, bo mam braki sprzętowe. Zwróćcie uwagę na ilość powtórzeń (czy 3x8 wystarczy tam gdzie jest), i rodzaj ćwiczeń na nogi (mam do dyspozycji taką "dźwignię" w ławce na nogi i waham się czy nie [...]
Witam wszystkich. Mam pytanie i zarazem prozbe abyscie ocenili moj trening oraz abyscie doradzili jak moge go zmodifikowac. Wiec zaczne: 1 dzien klata : lawka 4serie 12x 10x 8x 6x zwiekszam ciezary (max na klate 80, zaczynam od 45kg a koncze na 60 w tych serriach) lawka skosna 4serie 12x 10x 8x 6x (tak samo tylko z ta roznica, ze zaczynam od [...]