SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • tak rozplanowałem

    Temat
    Odżywki i suplementy

    itam zakupiłem TREC Cm3 (jabłczan kreatyny TCM) OLIMP Sojavit 85 Planuje spozywac to w nastepujacy sposob : DNI TRENINGOWE rano na czczo 4 tabl. krea po treningu 4 tabl. krea + 20 min pozniej bialko 35g na noc bialko 35g DNI NIETRENINGOWE rano na czczo 4 tabl. krea bialko 35g na noc i tu jest moje pytanie : Poniewaz chodze na treningi wieczorem i [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 652 Data: 2009-09-19 20:03:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja - powrót do formy sprzed lat

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam serdecznie, Proszę wszystkie mądre głowy o poprawę diety i pomocne uwagi. Jeżeli chodzi o mój staż na siłowni to przekroczył on właśnie 5 lat. Niestety od 3 lat Podsumowując: 2002 - 2007 aktywna i wszechobecna siłka, ciężki i ambitny trening, dużo sportu i ruchu = dobra forma ;) 2007 - 2010 - praca i całodniowe siedzenie przed kompem = [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2876 Data: 2010-03-21 09:26:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zastój

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Przedramienie. Środa: Barki - Brzuch - Tric Piątek: Klata - Bic Pleców nie robie bo mam z nimi troche problem. Diety jako takiej nie ma ale staram sie jesc zywnosc bogatą w białko i unikac wszelkiego typu słodyczy itp Płeć: Mężczyzna Wiek: 18 Waga: 76,5 Wzrost: 183 Cel treningowy: Siła Staż treningowy na słowni: Ponad Rok Uprawiane [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1529 Data: 2008-10-18 18:37:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Data ważności białka, a jego spożycie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Rok temu kupiłem białko Provit 85 z Olimpa. Zjadłem tego z 3/5 i skończyłem ćwiczyć na jakiś czas. To białko leżało sobie tak przez prawie rok otwarte. Data ważności wskazuje 08.03.2011. Ale mam pytanie czy to białko nadaje się do ponownego użycia, czy urośnie mi to tym trzecia głowa jak znowu zacznę to jeść? Pozdrawiam PS Śmierdzi tak samo [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1489 Data: 2010-12-17 17:28:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o pomoc w sprawie ulozenia diety..

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    O mnie : Waga 112 KG Wzrost 195 cm Chce przeprowadzic spora redukcje... rozpisac diete ... Jestem po HST z proritetem na mase. W 29 maja zaczynam hst na rzezbe. 3/7 HST - 3/7 HIIT - 20 min po silowni spokojne aero Plan dnia.... Dz. T. HST 3/7 6.25 wstaje 1 miarka 19g NOZ FULL THROTTLE 6.35 posilek I 6.40 1 caps Omega 3 1 caps Olimp VITA-MIN [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1017 Data: 2007-05-23 14:10:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Diet Food - Super Spirulina

    Temat
    Diet Food

    [...] niż mięso wołowe - Posiada dużą ilość przeciwutleniaczy, które chronią system immunologiczny SUPER SPIRULINA - SPROSZKOWANE BIO ALGI SPIRULINY Spirulina jest bogata w białko, zawiera witaminy B1, B2, B6, żelazo, wapń, przeciwutleniacze oraz wszystkie niezbędne kwasy tłuszczowe. Wspomaga układ immunologiczny, pomaga w odchudzaniu oraz [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 5130 Data: 2014-09-09 15:53:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Czyli powinienem przyjmować około 3400 kcal? W międzyczasie oczywiśćie jakieś warzywka do chleba bądź owoc przy którymś posiłku. Kalkulator kalorii Posiłek ilość kcal białko tłuszcze węglowodany edycja Posiłek nr 1 8:30 Produkty b.d. 553 22 15 79 Płatki owsiane g 366 11 7 62 Mleko Wypasione 2% - Mlekovita g 147 9 6 14 Kawa z [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1157 Data: 2013-02-15 22:49:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Icia97

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] choroby) : - Stan zdrowia: raaaaczej dobry ;) Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, areoby- rower Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : tylko białko, czasem witaminy/ minerały Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: stosowany obecnie 130/55/170 Wrażliwość na stymulanty: - Możliwosci finansowe: normalne [...]

    Odpowiedzi: 152 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-08-21 18:47:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dobór odżywek

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, chciałbym zacząć cykl kreatynowy i mam parę pytań. Cel masa. 1. Czy rozwiązanie carbo + białko ma sens? 2. Może BCAA zamiast białka? 3. Jakie białko polecacie w rozsądnej cenie? 4. Czy carbo można łączyć z normalnym posiłkiem? 5. Czy to samo białko wystarczy mi jako antykatabolik? Nie podałem wzrostu w ankiecie ;/ 175 Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1473 Data: 2012-05-14 16:42:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o pomoc na początek.

    Temat
    Strength & Endurance

    [...] zszedłem do 88kg. Trenuję systemem push and pull 4x w tygodniu poziom 6 z tematu pierwszy rok treningów. Trening dość intensywny , przed treningiem nie spożywam węgli tylko białko i tłuszcze ( kurczak z oliwa, odżywka + orzechu). generalnie zawsze charakteryzowałem się dość słaba kondycją. Zacząłem od maszerowania i na razie biegam po 30 minut [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1902 Data: 2013-04-17 20:07:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] - wspomaga anabolizm i przyczynia się do hamowania katabolizmu - zawiera aktywne biologicznie frakcje, między innymi laktoferynę Extensor SHAPE 60% - to produkt wysokobiałkowy zawierający w swoim składzie sto procent czystego koncentratu proteiny serwatkowej o 60% zawartości białka. Białka serwatkowe charakteryzują się wysoką wartością [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 5861 Data: 2006-11-03 16:29:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] dużo wody, tzn odpowiednio, to jest ok. 3,5l., po 3 godzinach jem jakieś 4 garści orzechów ziemnych (niesolonych)+czasem jakies kanapki, potem po treningu piję zazwyczaj białko serwatkowe, które niezbyt mi smakuje, więc zazwyczaj to 1 miarka czasem 2 lub robie omleta z 2-3 miarek i sobie zjadam ze smakiem. Czasem na sniadanie jem 2 miski [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 835 Data: 2013-04-24 20:33:35 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • redukcja dobra dieta ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    sniadanie ok 7.30 jogurt naturalny 300g + 10 gr rodzynek + banan bialko 2 sniadanie w szkole 3 kanaki chleb staropolski + szynka z indyka 1 co przerwa obiad ok 15 100gr piersi z kurczaka +50 gr ryzu + 50gr wazyw mrozonych trening bialko 4 wafle vasa + 100gr serka wiejskiego chudego ok17.30 jakis owoc ok 19 bialko przed snem lacznie 167 ww [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1178 Data: 2006-12-28 12:46:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywka białkowa po terminie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, na początku stycznia 2020 roku dostałem takie białko od K**. Otworzyłem je w styczniu lub lutym, nie pamiętam dokładnie. Białko przechowywałem w szafie w temp. pokojowej i suchym miejscu. Teraz białko zmieniło zapach i nie jest tak przyjemny jak kiedyś. Wydaje mi się też, że gorzej wygląda. Czy warto ryzykować i spróbować? Bardzo proszę o [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 894 Data: 2021-05-20 18:35:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co z tą dietą ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Posiłek I 6:40 - -Ser twarogowy półtłusty 105 g -140 kcal -Masło extra 7g -59 kcal -Chleb żytni pełnoziarnisty 20g -47 kcal -Siemie lniane 10g -53 kcal -Sałata 10g - 1 kcal Posiłek II 9:40 -Słonecznik nasiona 15g -84 kcal -Polędwica sopocka 20g - 33 kcal Posiłek III 12:30 -Kefir 2% tłuszczu 150g -77kcal Posiłek IV 15:30 -Mięso z [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 928 Data: 2009-04-24 19:50:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening przygotowujący do masy

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] waga rośnie a żołądek zapewne dopiero się rozciąga) alkohol: od 3 lat nie piję i nigdy nie wrócę (musiałem się pochwalić), od 17 roku życia do 20 niestety 'zawodowo' suple: białko czasami jak w lodówce zabraknie, albo przed/po treningu z banankiem, krewatyna mono 5g rano (ewentualnie jeszcze 5g po treningu jeśli czuję że było udanie) [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1298 Data: 2011-02-10 02:28:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening na mase prosze o pomoc pilnie

    Temat
    Trening dla początkujących

    masa na silke zamierzam chodzic co dwa - trzy dni : witam co sadzicie o treningu na mase: klata biceps brzuch wyciskanie plasko 4 x 10 ( zalezy od Ciezaru) zazwyczaj 60 kg 4 razy wyciskanie skos 4 x 10 ( zalezy od ciezaru) rozpietki skos lub plasko 4 x 10 Biceps: Uginanie przedramion ze sztangą podchwytem 3 x 6-8 Uginanie przedramienia ze [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 753 Data: 2010-09-08 22:42:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa, co najlepsze za xxx

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, po operacji kolana znow ruszam hardkorowo zeby dobic masy troche przed wakacjami (nie sezonowiec, ale w wakacje do pl lece i cwiczyl bede 1-2 x tygodniowy bez diety) Do tego nog narazien ie cwicze, bo regabilitacje mam na lewe kolano ktore wlasnie bylo operowane. Ale nie o tym. Diete mozna zobaczyc tu: [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2547 Data: 2011-04-19 13:14:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 61kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wpływ na sylwetkę,obecne odżywianie: brak, zdecydowanie za dużo węgli Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie):insulinooporność Stosowana lub planowana suplementacja: białko, witaminy Zwięźle, proszę o ocenę i pomoc w skomponowaniu zbilansowanej diety, starałam się ograniczyć węgle, a z rana wjeżdżać z posiłkami białko-tłuszcz z powodu [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1542 Data: 2017-02-02 13:34:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta masówka-eko

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 61gWW -300g białka jajek 33gB -2 zółtka jaj -40g orzechów np.włoskich 24gT -100g banana 24gWW(szybkie) -100g kefir 0%/Jogurt naturalny 8.45 -Gainer50g 35gWW 10gB 1gT+ białko5g+25g słonecznika/10ml oliwy/masło orzechowe(własnej roboty orzechy z oliwą) Śniadanie II: 11.15(tortilaa własnej roboty) -100g piersi z kurczaka 20gB -100g białka [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 959 Data: 2011-09-18 12:41:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)