SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • jak to brac?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich:) zakupilem sobie takie odrzywki: Gainer Gain bolic 6000 4000gr, bialko whey protein complex olimp 1000gr, kreatyna 300caps olimb 1250mg Dextro juice 1000gr moglby mi ktos to rozpisac jak brac zeby byly jak najlepsze efekty? dziekuje i pozdrawiam

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 890 Data: 2007-09-08 14:28:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zamienie K800i na odżywki

    Temat
    Targowisko

    Zamienię Sony Ericssona K800i, najlepiej na jakieś białko, ale jak ktoś będzie miał dobrą ofertę to mogą być i inne odżywki. Do telefonu zostały wgrane lepsze sterowniki dźwięku, aparatu i wyświetlacza. Jeśli ktoś chętny to wstawię fotki, do zestawu dołączę oryginalną kartę pamięci 1GB

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 565 Data: 2009-05-22 21:53:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki a badania krwi

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Cześć wszystkim. Zostałem skierowany na badania krwi pod kątem wykrycia jakiś nieprawidłowości zdrowotnych wywołanych przez odżywki. Regularnie brałem spalacz Activlab Thermogenic, gainer po prawie każdym treningu, ze cztery razy kreatynę i kilka razy białko. Czy wyniki mogą wyjść złe?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 640 Data: 2015-05-11 15:57:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • tabele odzywcze

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    cze! czy ktos zna moze adres str. gdzie znajdziemy wartosci odzywcze roznych produktow??? chodzi mi nietylko o kcal i tł ale rowbiez o białko i wegle

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 2154 Data: 2004-03-26 18:52:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co myślicie o tym białku?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Znalazłem na allegro takie coś http://www.allegro.pl/item90368797_bialko_oxy_gen_5_kg_250g_tauryny_gratis_ss_w_w.html Myślicie że to dobre białko? I co to za firma nigdy o takiej nie słyszałem? I dlaczego tak tanio? Wiele taniej niż Ostrowia? Warto kupić?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1004 Data: 2006-03-19 01:07:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dwa pytania odnośnie kreatyny

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pytanie odnośnie kreatyny i HMB. Czy można łączyć białko z kreatyną i HMB? Dla przykładu jak łykam kapsy to moge je popijać izolatem? I drugie pytanie czy 15 gram dziennie kreatyny to nie jest za dużo (biore bez fazy nasycenia)

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1179 Data: 2007-05-17 13:21:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, chcial bym sie dowiedziec czy jest warto zmieszac nitrobolon 2 z super whey protein. Mam zamiar zrobic sobie cykl z nitrobulonem i do tego jakies białko a po cyklu kupie MASS XXL.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1764 Data: 2010-05-29 01:48:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Prosze o ocene mojej diety na mase. Z obiadem jest róznie raz kurczak raz schab jak to domowe obiadki. Moje Zapotrzebowanie: Kalorie 2818.74 Węglowodany 387.58 gram Białko 105.7 gram Tłuszcz 93.96 gram /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/e49776581213461d9ea52de2b22b1f5a.JPG

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 714 Data: 2014-01-20 14:52:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czesc mam prosbe ;)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wybralem kilka odzywek na mase moze ktos ocenic czy dobre albo podac jakie sa najlepsze ;) Odżywki: -Createston Massiv ALBO: -BIAŁKO HI TEC Protein -PROFI WHEY MASS OLIMP -Hi Tec Whey Mass Gain

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1453 Data: 2010-02-21 23:05:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki zestaw ?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Ćwiczę 10 miesięcy z przerwami na sucho (z wyjątkiem aminokwasów bcaa). Chcę nabrać 7-8kg suchej masy mięśniowej. Czy bcaa + eaa + białko jest dobrym rozwiązaniem ? Czy przymierzyć się do kreatyny ?

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1488 Data: 2012-08-10 17:49:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białka na noc szybko odp.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam pytanko mam 7 posiłkową dietę ostatni posiłek o 20.00 kładę się spać o 22 i pytanko brzmi : wcześniej piłem białko na noc by zapobiec katabolizacji mięśni , ale czy jak go nie mam omlet z 2-3 jaj dał by skutek ? ... 183 , 80 kg

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1003 Data: 2013-03-14 21:37:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mleko w proszku

    Temat
    Odżywki i suplementy

    czesc !! Kupiłem za grosze 15kg mleka proszku :) Czy myslicie ze mozna je zastosowac w diecie ?? z tego co wiem psiada bialko 30-35gram weglowodany 50gram tłuszsz kilka gram Co myslicie i zjadaniu 200-300gram mleka w proszku /dzień

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1122 Data: 2004-10-21 15:34:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 2* massdrol i 2 razy clout

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam.. planuje zrobic taki cykl.. do tego bialko wpc ostrowia i jakies wegle.. czy ktos wczesniej stosowal w/w srodki czyli massdrol i clout ? prosze sie o wypowiedzenie tych ktorzy to brali.. pozdrawiam

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1607 Data: 2009-05-29 12:09:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna + ...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam kupione 150 kapsułek monohydrytu kreatyny mega caps 1250mg. Kieruję do was pytanie: brać sama kreatynę ( to będzie pierwszy suplement zażywany przeze mnie w życiu ) czy dodać coś jeszcze do tego np dextroze lub jakieś białko?

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1217 Data: 2011-07-29 15:17:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prosba o pomoc !

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cwicze na siłowni ok 6 msc. postanowilem zakupic odrzywki. Mega mass 4000, kreatyna, białko maxi whey 80...Proszę doradzcie jak to dawkowac..Zalezy mi na masie, cwicze 3 razy w tyg.

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1756 Data: 2009-02-01 13:06:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kalorie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ponieważ przybrałem na masie bede obliczał swoje zapotrzebowanie kaloryczne moje pytanie brzmi: czy przy obliczaniu kalori z pożywienia musze w to też wliczać kalorie z suplementów np(gainera czy białko)???

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1471 Data: 2011-03-09 11:48:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Warzywa

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    czy wliczać kalorie, białko top. z warzyw typu szpinak, pomidor, cebula, czosnek ? Czy tylko wliczać z warzyw, które mają więcej kalorii typu ziemniak ? Przykład - kasza z warzywami niskokalorycznymi - liczyć tylko kaszę, czy też warzywa (cukinia,pomidor,cebula,czosnek) ?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 841 Data: 2015-09-14 17:51:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ukladam cykl odzywkowy pomozecie ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    wiec tak zamiezam kupic pare odrzywek na cykl 3 miesieczny zalezy mi na rzezbie. powieccie czy wszystko to mozna brac razem lub co mozna dozucic, zamienic ::::::::::::::::: -glutamina (nutrabolics) -bialko (BSN) -carbo (trec) -aakg (trec) -BCAA (trec) -TCM (olimp) -tauryna (Hi-Tec)

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 761 Data: 2016-01-04 19:02:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Stronka nie dziala

    Temat
    ATLETA

    Nie dziala stronka sklepu a chce cos zamowic moze ktos dac tel do sona pilne bo mi sie bialko konczy

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1765 Data: 2005-07-01 15:48:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy zauwazylioscie zupelnie inny smak bialk atreca night protein blend vanilia parti 061612 ?? jest slodki i nietaki budyniowaty, o co chodzi? mam nadzieje to to nadal jest bialko, al esmak jest gorszy niz poprzednie ktore mialem , czy wy te to zauwazyliscie?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1065 Data: 2007-02-16 00:04:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)