SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • metanabol dawkowanie opinia?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    witam jak brac metanabol 100 tab? moj pomysł to 5dni jedna tab, nastepne 5 dwie tab, nastepne 5 dni trzy tab, kolejne 5 dni cztery tab, nastepne 5 dni 3trzy tab, kolejne 5 dni 2 tab, ostatnie 5 dni jedna tab. razem wychodzi 40 dni (6 tygodni) i sto tab mety trening na te 5 dni to 1.plecy 2.barki 3.klata. 4.bic+tri 5.wolne i tak viagle przez te 40 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 3274 Data: 2010-12-18 15:09:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrót po 5 latach i Fbw

    Temat
    Plany treningowe

    [...] hantlami siedząc 4 Unoszenie hantli stojąc to na barki na boki 3? Biceps hantlami naprzemian stojąc 3? Triceps wyciąg górny prosty drążek 3? Jakieś brzuszki I tak x3 tydzień Co o tym myślicie nie za dużo ??? Warto stosować od początku białko? Co ewentualnie jeszcze ? Dzięki za pomoc, Mariusz Zmieniony przez - grysznak w dniu 2019-01-23 22:51:48

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 2109 Data: 2019-01-23 22:45:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Maeuss/Dziennik - Redukcja w Piwnicy Cel Lipiec/75kg

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Dziennik będzie prowadzony od 1.01.2009 do 1.07.2009 Wiek: 24 Staż: 15m-cy (tak na oko - w tym wiele wiele przerw) WYMIARY: Wzrost: 173 Waga: 86kg --cel--> 75kg Ramie 38cm --cel--> 40cm Przedramię 31cm Udo 57cm Łydka 39cm Pas 88cm Klatka 104cm Dieta: Jest a w sobotę jem na co mam ochotę :} ale z umiarem Trening: Rowerek: 5x w tygodniu [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1232 Data: 2009-01-14 11:09:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak przytyć do wakacji? Dieta dla sezonowca!!?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dobra tytuł chwytliwy więc myśle że dużo odpowiedzi powinno być A teraz już całkiem serio, sezonowcem nie jestem i mam duży problem z przybieraniem na masie głownie przez odrzywianie. Dieta była ale z jej trzymaniem było różnie. ~O MNIE: Waga:68 Wzrost:180 ~DIETA: I posiłek: 2-3 jajka szpinak z serem szklanka mleka 80g płatków owsianych +?? II [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1607 Data: 2009-05-12 15:06:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak w temacie upewniam sie czy dobrze rozumuje: Teoretycznie 1 g na 10 kg czyli dla gościa 90 kg - 9 tabsów I teraz pytanko czy moge podzielić np 4 przed i 5 po treningu czy jednorazowo po Dawkowanie: ZALECANE SPOŻYCIE: Spożywać 1 porcję (6 tabletek) dziennie popijając dużą ilością wody lub innego płynu. T Gaspari Nutrition BCAA 6000 - 180tabl [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 3517 Data: 2013-01-06 18:13:03 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Dieta do Oceny i Poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czesc Chcialbym zebyscie rozpisali lub poprawili moja diete: ANKIETA: 1 .WIEK:16 2 .WAGA:85 3 .WZROST:180 4 .WYMIARY: -Biceps:37 -Klata:112 -Udo:-63 -Talia:? 5 .STAZ NA SILOWNI:Rok 6 .CEL SUPLEMENTACJI:masa/sila 7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:mono+bialko+Carbo 8 .POZIOM BF% niemam pojecia moge wstawic kilka fotek [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1130 Data: 2008-08-18 00:32:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam mam pytanie co do fbw

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] o plecach i nogach :( Płeć: Mężczyzna Wiek: 17 Waga: 110 Wzrost: 186 Cel treningowy: redukcja Staż treningowy na słowni: rok i pare miesięcy Uprawiane inne sporty: nie Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full Dieta: dukana (proteinowa) Przeciwskaznania medyczne: nie Zażywane suplementy: białko

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 964 Data: 2010-04-19 18:09:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TYLKO MASA !!!!!!!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    elo wszystkim od stycznia chcialbym zaczac masowanie i mam pytanko,otoz rok temu robilem cykl i zostalo mi 2kg bialka ostrowii(bardzo mozliwe ze jest juz po terminie) ale wyglad i zapach wyglada tak jak na poczatku czyli moze byc ok teraz chce dokupic gainer i wymieszac to bialko razem wlasnie z tym gainerem i tu moje pytanie jaki gainer bylby [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1744 Data: 2008-12-21 19:27:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Uzupełnienie diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Ogólnie pije tylko wodę i właśnie tu się nasuwa pytanie czy mogę pić codziennie litr mleka do tego jakiś litr półtora wody ? Plus jak zapełnić te lukę w białku (powinienem 200g dostarczać a dostarczam jakieś 100) PS. co sądzicie o tym abym zaczął brać białko po każdym treningu? Zmieniony przez - Avenged7fold666 w dniu 2014-01-13 21:32:01

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 604 Data: 2014-01-13 21:31:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Obiad ala pizza

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] ma w sobie mniej "wody" i przy pieczeniu nie wypływa na tortille). Jeszcze dodaje zielone oliwki, paprykę pepperoni, plastry mięsa z kurczaka lub tuńczyk (z puszki) oraz cebula. Wrzucam to do piekarnika na 15-20min i gotowe. Czy coś takiego jako obiad jest ok? Przeliczając węgle, białko i tłuszcz to wychodzi to w miarę ok ale wolę się upewnić.

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 599 Data: 2020-10-04 02:53:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PROSZE O POMOC CO Z CZYM

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam pytanko mam, zaczynam nowy cykl, miałem przerwę 2 miesiace w sumie. Przed przerwą brałem HP+bcaa+białko+wegle. Było przednio czułem działanie HP bardzo mocno i ogólnie byłem mega zadowolony. Jest jeden problem jak sobie pomyslę ze znowu mam łykać HP to niestety odrzuca mnie na 5 metrów-jego smak itp.ochydne- i juz sie nie przełamię. Proszę o [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1598 Data: 2009-01-03 11:51:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co lepsze...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] chciałbym z pośród tyh odżywek wybrać jakieś dwie ale nie wiem ktore będą dobre do treningu na siłe wiec pomóżcie.oczywiśćie trening mam dobry,dieta jest +białko wpc ostrowia. obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): - Wiek: 18 Waga: 87 Wzrost: 186 Cel cyklu: siła + ew.masa stosowane już wcześniej [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 793 Data: 2010-03-25 17:47:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na Mase do Oceny :P

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] doradzili albo napisali co do korekty do diety na masę ogólnie mój cel jest taki żeby ewidentnie ten 1 kg przybrać na 2 tyg,makro składniki podzieliłem 50% Węglowodany 30% białko i 20% tłuszcze jak masa nie będzie chciała iść będę korygował i dodawał na + więc jak by co napiszcie mi w komentarzach dzięki ;) (M) 71kg Wzrost-176cm wiek:18 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 718 Data: 2013-09-11 17:29:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowy Plan prosze o pomoc...

    Temat
    Trening dla początkujących

    1WIEK: 20 2. WAGA: 90 kg 3. WZROST: 180 4. WYMIARY: -biceps: 42 -klatka: nie mierze ale za mala -udo: nie wiem -talia: nie wiem ale za duzo 5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6. DIETA: -białko: brak -węglowodany: brak -tłuszcz: jak najmniej 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: wino jeden cykl maly 8. TRENING:była przerwa 9. CEL CYKLU: masa miesniowa bez [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 947 Data: 2009-09-20 09:55:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementy dla "piłkarza"

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] ułożony plan i dieta(nierozpisana, ale odpowiednie odżywanie, np. tłuszcze z masła orzechowego,słonecznika, oliwy z oliwek, żeby opóźnić metabolizm, dodatkowo potrawy wysokobiałkowe + węgle) z kolei kolega, który pracuje w sklepie z odżywkami radzi mi kupić -fa mass core'a i do tego osobno dokupić białko Co się bardziej opłaca, co będzie dla [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1337 Data: 2015-03-31 17:08:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapotrzebowanie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich. Zaczynam ukladanie wlasnej diety i napotkalem pewien problem a mianowicie im wiecej czytam tym wiecej sprzecznych informacji. Przeczytalem juz wszystkie "zalecane" arty o ukladaniu diety itd ale nadal informacje sa sprzeczne. Informwacje o mnie: wiek 24, wzrost 182cm, waga 70kg (czyli jestem zapewne ektomorfikiem). Cwicze 3 razy [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1216 Data: 2004-10-05 12:27:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening pod cykl

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] was mam prosbe o przykladowy plan aby jak najlpeieju wykorzystac pozostaly sprzet . Dodam jeszcze że bede robil teraz cykl z Cell pumpem + monohydrat + dextro + witaminki + białko wpc 80 (ale to juz abrdziej do diety podciagnac) i chcialbym aby ten plan byl jak najlpeiej dostosowany do tych odzywek . Wielkie dzieki za kazdą pomoc lub sugestie . [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1166 Data: 2009-03-15 09:20:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 2xBiceps - Do zaawansowanych

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] jeszcze raz w tygodniu. te superserie robię w czwartki a drugi raz robiłbym w poniedziałek razem z klatą.Tylko, że wtedy bardzo lajtowo(2 ćwiczenia max. 8 serii łącznie). Może tak być czy się przetrenuję. Dodam jeszcze , że ćwiczę 4 razy w tygodniu (pon., wt., czw., pt) i jestem na cyklu Nitrobolon+mono+białko. Czekam na pomocne odpowiedzi!

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3625 Data: 2005-07-07 14:42:17 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Metapure™ Mass + NANO VAPOR

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Co możecie mi powiedzieć o tym gainerze METAPURE™ MASS+ ?? Czy warto go kupować? Miał ktoś z nim już do czynienia? Ponieważ znalazłem dosyć fajną promocje na naNO VAPOR ale jest on razem z tym gainerem. Zawartość gainera to: Izolat białka serwatkowego l-glutamina Monohydrat kreatyny maltodekstryna Przeciętna wartość odżywcza 100 g [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3005 Data: 2009-08-20 15:28:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do sprawdzenia przed cyklem na saa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witajcie. Po wakacjach zaczynam cykl prawdopodobnie superka + prolo, ale to chyba mało wazne. Chciałbym abyście sprawdzili moją dietę pod kątem cyklu czy nic nie brakuje. I posiłek - 7:30 Płatki owsiane 110g Jaja kurze M 3szt Proteina 80% 20g Kapusta kwaszona II posiłek - 11:20 Kurczak 150g Ryż paraboliczny 100g Oliwa z oliwek 25ml Kapusta [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 985 Data: 2012-08-08 12:39:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)