SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE O POMOC CO Z CZYM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
Witam pytanko mam, zaczynam nowy cykl, miałem przerwę 2 miesiace w sumie. Przed przerwą brałem HP+bcaa+białko+wegle. Było przednio czułem działanie HP bardzo mocno i ogólnie byłem mega zadowolony. Jest jeden problem jak sobie pomyslę ze znowu mam łykać HP to niestety odrzuca mnie na 5 metrów-jego smak itp.ochydne- i juz sie nie przełamię.
Proszę o podpowiedz co moge teraz wziąsc w kombinacji:

mam juz shock therapy

(jego smak w porównaniu z HP jest wspaniała- i go będę brał przed treningiem.

Mam BCAA Complex 2200 - 400 tab.

Szukam do tego stacka jakiegos-podkreslam brałem kiedys Xpanda i nie miałem z nim szału-jakby działał ale bez porównania z HP.

Co do tego bcaa i shocka mogę dołączyc aby było git?

Wielkie dzieki koledzy za opinie i odpowiedzi:)
Pozdro

jesaj::nie 150, ale 200 ,nie złotych lecz dolarów i nie jemu pożyczył tylko on komuś..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
now eim ze niby lepszy szotgun od shocka -ale juz shocka mam wiec nie bede kupował tamtego:)

Wielkie dzieki za odpowiedzi jesli nagle wpadniecie na jakis super pomysł to prosze o info:) dzieki

jesaj::nie 150, ale 200 ,nie złotych lecz dolarów i nie jemu pożyczył tylko on komuś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
clout bedzie ok.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699790
jaki cel cyklu??
jeżeli masa to BCAA zbędne
dokup mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
na ostatnim cyklu przybrałem z 6 kg ale czystej dobrej zdefinowanej masy bez zbednego tłuszczu. Nie chodzi mi o typowy cykl na masę:)

jesaj::nie 150, ale 200 ,nie złotych lecz dolarów i nie jemu pożyczył tylko on komuś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
czego oczekujesz od tego stacka?

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
Oczekuje czegos o działaniu podobnym do HP lub lepszym.
Oczekuje pompy na treningu do tego zdefiniowanej czystej masy miesniowej-po hp byłem jak skała i duzo z tego zostało.Nie chodzi mi o jakies puchniecie i zbieranie masy nie wiadomo jakiej. Nie wiem czy mnie rozumiecie:)

jesaj::nie 150, ale 200 ,nie złotych lecz dolarów i nie jemu pożyczył tylko on komuś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
zwykła kretke czuje ale bez szału-robilem juz 2 cykle na stackach. I chciałbym przy nich pozostac.

jesaj::nie 150, ale 200 ,nie złotych lecz dolarów i nie jemu pożyczył tylko on komuś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699790
no to możesz się trochę zawieźć na shock therapy

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2009-01-03 12:18:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
shocka juz próbowałem daje mi to co od niego oczekiwałem.

Ktos mi poleca
NO SHOTGUN V.3 (nowa formuła) 644g
ale to no boster a nie stack moim zdaniem

jesaj::nie 150, ale 200 ,nie złotych lecz dolarów i nie jemu pożyczył tylko on komuś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
j/w, no-xplode lepszy przed treningowo, do tego clout tak jak juz pisalem i masz dobry cykl.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
no tak ale mam juz shocka to co:

shock + clouda + NO SHOTGUN V.3 (nowa formuła) 644g ?

a jesli tak to co kiedy brac:)?

jesaj::nie 150, ale 200 ,nie złotych lecz dolarów i nie jemu pożyczył tylko on komuś..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono i HMB

Następny temat

ele elo pytanie dla zawansowanych nie dla pusiketow%)

WHEY premium