[...] mam pytanie, czy sukcesywnie zmniejszać co tydzień kcal o 200 z węgli aby dojść do około 150g węglowodanów ed? czy w jaki sposób przechodzić na redukcję? Dodam że redukcję chce ciągnąć max 5 tygodni i wrócić do carb cycling, stale tak przeplatając cykle. Obecny tydzień wygląda następująco: 4000kcal, 300g białko, 176g tłuszcze, 329g węglowodany
[...] w pełni funkcjonalny cykl w którym zawarłbym wszystkie potrzebne suple/witaminy/minerały i.t.d aby przybrać na masie.Więc tak potrzebuje rozeznania dobrych towarów typu: -białko -witaminy,minerały,węglowodany -gainer -booster przed treningowy -kreatyna -prohormon?! -może coś jeszcze? Płeć : facet Wiek : 23 lata Waga : 84 kg Wzrost :181 cm Cel [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] trenuje siatkówkę 5 treningów w tygodniu plus mecze w weekend. Zakupiłem BCAA olimp ( zółte opakowanie w proszku), TCM megacaps olimp, animalpack czego jeszcze potrzebuje ( białko to wiem) bo jestem okropnym niejadkiem i szybko spalam to co zjem. CZyli prosto z mostu co jesc, co mam jeszcze kupić, i jak zacząc trening na siłowni zeby przybrać na [...]
[...] nad zakupem jakiegoś gainera który mogłbym sobie wypić zaraz po treningu. Niestety mam skłonność do nabierania tłuszczu dlatego stwierdziłem , że najlepszy bedzie Gainer 1:1 białko/wegle. Wytypowałem Gainer OLIMP- Profi Whey Mass (dobra cena , 1:1) Jak sądzicie ? Dobrze wykombinowałem ? :) Prosze , jeśli trzeba o skorygowanie mojego toku [...]
[...] i myślę że mógłbym zacząć wcinać te odżywki (słyszałem że nie wcian się tego tak od razu) Ważę 60 kg, 175 cm wzrostu. Planuję nabrać trochę masy (mieśniowej) dla tego wybieram się na siłownię... jakie odżywki mi polecicie? gainer, białko czy kreatyne? na czym bede miał najlepsze efekty w połaczeniu z treningami na siłowni i w klubie?
[...] już niekoniecznie. Sęk w tym, że mam taką przemianę materii, że węglowodany=rosną boczki. Od dawna siedzę na LC. Od września chcę trochę podmasować w proporcjach typu białko-200g, tłuszcz-140gr, ww-250gr. Boje się, że to może mi szkodzić. Ale z drugiej także boją się niskotłuszczowej i wysokowęglowodanowej diety. Może to jakiś mit z tym, [...]
Znalazlem mleko proszku firmy "rovema" mam pytanie czy mozna je jakos w diecie wykorzystac jako zrodlo bialka? jego skład na 100 gram produktu to: Białko 35,7 Węglowodany 51,2 Tłuszcz 0,8 wapń 1404mg fosfor1012 Źródłem węglowodanow jest laktoza dlatego pyatm czy mozna to stosowac jakos srodek dietetyczny czy ta laktoza nie spowoduje tycia czy [...]
mam zamiar kupic te bialko treca, pomyslalem ze poszukam w wyszukiwarce i teraz sie zastanawiam czy kupic czy zostac dalej przy sp80 hi-teca jezeli ktos probowal tego prosze o odp. na pytania: 1. czy jest dobre w smaku? dobre tzn. tak jak inne bialka ze nie obzydza jak sie pije 2. Czy po przyzadzeniu w shakerze nie zostaje duza ilosc na [...]
[...] lub twarogu, zamiast tego jestem czasem zmuszony z powodu głodu zjeść coś czego nie powinienem ( ser żółty, kanapkę ). Staram się oczywiście żeby był to jak najbogatszy w białko posiłek lecz no nie zawsze wszystko zależy ode mnie. Dlatego wpadłem na pomysł kupienia odżywki kazeinowej. I tu moje pytanie: Czy mogę jeść np. dwa dni na kolację [...]
co sądzicie o chałwie czy to dobre zródło energetyczne i czy ma w miare dobre białko pytanie kieruje głownie do osób które sie na tym znają z góry dzieki za odpowiedz
[...] trzymac lecz nie zawsze mi sie to udaje, ale przyrosty są. Chcialbym poprosic Was o doradzenie co powinienem kupic na początek by uzupełnic braki w diecie , wspomóc regeneracje. Jako ze chodzę do szkoły przydaloby sie czasem zastąpić posiłek jakims prochem. Co mam kupic ? białko i/lub gainer witaminy (omega 3, zma? + co jeszcze?) coś poza tym?
Witam. W chwili obecnej jestem na morzu (pracuje na statku) za miesiac planowana jest moja podmiana do domu. Cwicze od 4 lat, 3-4 razy w tygodniu w momencie kiedy jestem w domu czyli co 2 miesiące (pracuje 2/2). Podczas ostatniego pobytu bralem shock, storm, bialko, zma, uni liver, witaminki olimpu. Co do diety to zawsze staram sie ja utrzymywac i [...]
Witam, dieta ułożona na rozkład b-2,5g ww-4,5g tł-2g. Tu prośba o ewentualne poprawki i o ocenę. Z góry dziękuję. :) A tu zapotrzebowanie zmienilem ilosc WW, B i TŁ: Aby utrzymać wagę Kalorie 3253.56 Węglowodany 55% 1789.46kcal = 447.37gram Białko 15%% 488.03kcal = 122.01gram Tluszcz 30% 976.07kcal = 108.45gram [...]
Właśnie kończe cykl złożony z jednej dużej i jednej małej puchy TCM Olimpu do tego brałem CLA, HMB. Cały czas biore ZMA + Tribusteron + Glukozamina + Multipak(witaminy) + Białko 65% + Dieta + 4xtrening siłowy + 4 x trening aerobowy (76kg, 180cm, 23lata) Właśnie zastanawiam sie co kupić jeszcze żeby nabrać troche masy mięśniowej. Nie chce stosować [...]
Mam takie małe zapytanie czy ktos stosował kiedys białko na noc porcje rzędu 50 gram ?? akurat mam Sp80 które szamie na noc i tak sie zastanawiałem zeby z 35 gram zwiekszyc na około 50 g Wiem co powoduje nadmiar białka , ale czy taka porcja na noc nie bedzie przeszkadzac ?? Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2005-01-17 15:01:47
[...] cykl na mase, ale nie za bardzo wiem co do niego wrzucić. Po głowie chodzi mi taki zestawi 1.Mono/jabłcza 2.Stack / no-booster 3.amino / bcaa 4. MZB / ZMA ? 5.gainer + białko - wg braków w diecie. Diete mam, B 2,4g T 1,2 W 3,0g + Trening spilt 4 razy w tyg, Wiek - 22 Waga - 80 Staż - 2,5roku Stosowane suple - Masa różnych Dni wolne od [...]
Witam. Mam 16 lat, ważę 88kg i mam 174 cm wzrostu. Moja masa sucha to 66kg, procent tkanki tłuszczowej to 25,6%. Obliczyłem że dziennie potrzebuję razem 2640 kalorii. Białko którego mam dziennie spożywać 132gramy daje 528kalorii (1g białka to 4 kalorie?) i zostaje jeszcze 1612 kalorii na tłuszcze, do tego jeszcze dziennie do 20g węglowodanów. [...]
[...] po 16-20 serii, małe 12-16 serii a powtórzeń 12-15. mam ćwiczyć 6 dni w tygodniu (po 2 razy każda partia). czy wql nadaje się taki plan na redukcje? czy nie za dużo tych serii? tyle niby wyczytałem w necie. aha i jeszcze mam białko na po treningu, i planuje kupić bcaa. proszę pomóżcie mi uporać się ze zbędnymi kilogramami. dzięki i pozdrawiam.