SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Przejście na redukcję

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mam pytanie, czy sukcesywnie zmniejszać co tydzień kcal o 200 z węgli aby dojść do około 150g węglowodanów ed? czy w jaki sposób przechodzić na redukcję? Dodam że redukcję chce ciągnąć max 5 tygodni i wrócić do carb cycling, stale tak przeplatając cykle. Obecny tydzień wygląda następująco: 4000kcal, 300g białko, 176g tłuszcze, 329g węglowodany

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1102 Data: 2011-12-12 20:34:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] w pełni funkcjonalny cykl w którym zawarłbym wszystkie potrzebne suple/witaminy/minerały i.t.d aby przybrać na masie.Więc tak potrzebuje rozeznania dobrych towarów typu: -białko -witaminy,minerały,węglowodany -gainer -booster przed treningowy -kreatyna -prohormon?! -może coś jeszcze? Płeć : facet Wiek : 23 lata Waga : 84 kg Wzrost :181 cm Cel [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2437 Data: 2011-12-24 08:35:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa, rzeźba, POMOC ! :)

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] trenuje siatkówkę 5 treningów w tygodniu plus mecze w weekend. Zakupiłem BCAA olimp ( zółte opakowanie w proszku), TCM megacaps olimp, animalpack czego jeszcze potrzebuje ( białko to wiem) bo jestem okropnym niejadkiem i szybko spalam to co zjem. CZyli prosto z mostu co jesc, co mam jeszcze kupić, i jak zacząc trening na siłowni zeby przybrać na [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1227 Data: 2012-12-26 14:57:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer ? Uzupełnienie do diety.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] nad zakupem jakiegoś gainera który mogłbym sobie wypić zaraz po treningu. Niestety mam skłonność do nabierania tłuszczu dlatego stwierdziłem , że najlepszy bedzie Gainer 1:1 białko/wegle. Wytypowałem Gainer OLIMP- Profi Whey Mass (dobra cena , 1:1) Jak sądzicie ? Dobrze wykombinowałem ? :) Prosze , jeśli trzeba o skorygowanie mojego toku [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 821 Data: 2009-03-09 20:15:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co sugerujecie?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] i myślę że mógłbym zacząć wcinać te odżywki (słyszałem że nie wcian się tego tak od razu) Ważę 60 kg, 175 cm wzrostu. Planuję nabrać trochę masy (mieśniowej) dla tego wybieram się na siłownię... jakie odżywki mi polecicie? gainer, białko czy kreatyne? na czym bede miał najlepsze efekty w połaczeniu z treningami na siłowni i w klubie?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 606 Data: 2010-12-26 16:56:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kamica żółciowa - problem

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] już niekoniecznie. Sęk w tym, że mam taką przemianę materii, że węglowodany=rosną boczki. Od dawna siedzę na LC. Od września chcę trochę podmasować w proporcjach typu białko-200g, tłuszcz-140gr, ww-250gr. Boje się, że to może mi szkodzić. Ale z drugiej także boją się niskotłuszczowej i wysokowęglowodanowej diety. Może to jakiś mit z tym, [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 415 Data: 2013-07-11 13:21:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MLEKO w Proszku ODTŁUSZCZONE jaki sens???

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Znalazlem mleko proszku firmy "rovema" mam pytanie czy mozna je jakos w diecie wykorzystac jako zrodlo bialka? jego skład na 100 gram produktu to: Białko 35,7 Węglowodany 51,2 Tłuszcz 0,8 wapń 1404mg fosfor1012 Źródłem węglowodanow jest laktoza dlatego pyatm czy mozna to stosowac jakos srodek dietetyczny czy ta laktoza nie spowoduje tycia czy [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3054 Data: 2006-03-03 21:03:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • krotko na temat night protein

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam zamiar kupic te bialko treca, pomyslalem ze poszukam w wyszukiwarce i teraz sie zastanawiam czy kupic czy zostac dalej przy sp80 hi-teca jezeli ktos probowal tego prosze o odp. na pytania: 1. czy jest dobre w smaku? dobre tzn. tak jak inne bialka ze nie obzydza jak sie pije 2. Czy po przyzadzeniu w shakerze nie zostaje duza ilosc na [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 3828 Data: 2005-03-09 10:43:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Serwatka zamiast innego posiłku

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] lub twarogu, zamiast tego jestem czasem zmuszony z powodu głodu zjeść coś czego nie powinienem ( ser żółty, kanapkę ). Staram się oczywiście żeby był to jak najbogatszy w białko posiłek lecz no nie zawsze wszystko zależy ode mnie. Dlatego wpadłem na pomysł kupienia odżywki kazeinowej. I tu moje pytanie: Czy mogę jeść np. dwa dni na kolację [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 872 Data: 2014-02-21 11:45:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POMOC W WYBORZE AMINOKWASÓW ????

    Temat
    Odżywki i suplementy

    które aminokwasy lepiej sobie kupic ???Activita - bcaa - 240 kaps -3 opakowania czy lepiej bcaa trec 240 kaps- 2 opakowania ???? skład activita w 1 kapsułce: Białko 0g Tłuszcz 0g Węglowodany 0,1g L-Leucyna 220 mg L-Izoleucyna 150 mg L-walina 150 mg sklad trec: Zawartość w 1 kapsułce: Łącznie aminokwasów BCAA 550mg l-izoleucyna 224mg [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1136 Data: 2004-06-19 13:21:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Chałwa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    co sądzicie o chałwie czy to dobre zródło energetyczne i czy ma w miare dobre białko pytanie kieruje głownie do osób które sie na tym znają z góry dzieki za odpowiedz

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 5684 Data: 2005-04-04 19:01:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] trzymac lecz nie zawsze mi sie to udaje, ale przyrosty są. Chcialbym poprosic Was o doradzenie co powinienem kupic na początek by uzupełnic braki w diecie , wspomóc regeneracje. Jako ze chodzę do szkoły przydaloby sie czasem zastąpić posiłek jakims prochem. Co mam kupic ? białko i/lub gainer witaminy (omega 3, zma? + co jeszcze?) coś poza tym?

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2818 Data: 2012-02-04 18:16:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wybor supli, nieograniczony budzet.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. W chwili obecnej jestem na morzu (pracuje na statku) za miesiac planowana jest moja podmiana do domu. Cwicze od 4 lat, 3-4 razy w tygodniu w momencie kiedy jestem w domu czyli co 2 miesiące (pracuje 2/2). Podczas ostatniego pobytu bralem shock, storm, bialko, zma, uni liver, witaminki olimpu. Co do diety to zawsze staram sie ja utrzymywac i [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 968 Data: 2012-07-24 14:03:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase. :)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, dieta ułożona na rozkład b-2,5g ww-4,5g tł-2g. Tu prośba o ewentualne poprawki i o ocenę. Z góry dziękuję. :) A tu zapotrzebowanie zmienilem ilosc WW, B i TŁ: Aby utrzymać wagę Kalorie 3253.56 Węglowodany 55% 1789.46kcal = 447.37gram Białko 15%% 488.03kcal = 122.01gram Tluszcz 30% 976.07kcal = 108.45gram [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1253 Data: 2012-12-02 20:31:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Właśnie kończe cykl złożony z jednej dużej i jednej małej puchy TCM Olimpu do tego brałem CLA, HMB. Cały czas biore ZMA + Tribusteron + Glukozamina + Multipak(witaminy) + Białko 65% + Dieta + 4xtrening siłowy + 4 x trening aerobowy (76kg, 180cm, 23lata) Właśnie zastanawiam sie co kupić jeszcze żeby nabrać troche masy mięśniowej. Nie chce stosować [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1267 Data: 2005-11-21 07:46:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szybkie pytanko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam takie małe zapytanie czy ktos stosował kiedys białko na noc porcje rzędu 50 gram ?? akurat mam Sp80 które szamie na noc i tak sie zastanawiałem zeby z 35 gram zwiekszyc na około 50 g Wiem co powoduje nadmiar białka , ale czy taka porcja na noc nie bedzie przeszkadzac ?? Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2005-01-17 15:01:47

    Odpowiedzi: 49 Ilość wyświetleń: 4722 Data: 2005-01-17 15:01:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa Masa Masa ! Co na Mase ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] cykl na mase, ale nie za bardzo wiem co do niego wrzucić. Po głowie chodzi mi taki zestawi 1.Mono/jabłcza 2.Stack / no-booster 3.amino / bcaa 4. MZB / ZMA ? 5.gainer + białko - wg braków w diecie. Diete mam, B 2,4g T 1,2 W 3,0g + Trening spilt 4 razy w tyg, Wiek - 22 Waga - 80 Staż - 2,5roku Stosowane suple - Masa różnych Dni wolne od [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2511 Data: 2010-09-01 13:21:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta CKD

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam 16 lat, ważę 88kg i mam 174 cm wzrostu. Moja masa sucha to 66kg, procent tkanki tłuszczowej to 25,6%. Obliczyłem że dziennie potrzebuję razem 2640 kalorii. Białko którego mam dziennie spożywać 132gramy daje 528kalorii (1g białka to 4 kalorie?) i zostaje jeszcze 1612 kalorii na tłuszcze, do tego jeszcze dziennie do 20g węglowodanów. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1437 Data: 2011-11-01 11:00:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • potrzebuje pomocy. redukcja.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] po 16-20 serii, małe 12-16 serii a powtórzeń 12-15. mam ćwiczyć 6 dni w tygodniu (po 2 razy każda partia). czy wql nadaje się taki plan na redukcje? czy nie za dużo tych serii? tyle niby wyczytałem w necie. aha i jeszcze mam białko na po treningu, i planuje kupić bcaa. proszę pomóżcie mi uporać się ze zbędnymi kilogramami. dzięki i pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 812 Data: 2013-03-25 23:39:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta dla prawie 16 latka na masę

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 15;30 100g ryżu białego 150 g piersi z kurczaka jakaś sałatka trening 16;00-17;30 5 posiłek 18;00 miód ok 50g z wodą jakiś owoc (banan jabłko) 6 posiłek 18;40 tuńczyk w wodzie 65g 3 kromki chleba razowego serek wiejski 200g 7 posiłek 21;00 twaróg chudy 100g razem kcal około 2800 białko 145g tłuszcze 62g węglowodany 385g jak wam się podoba

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1140 Data: 2010-02-21 12:18:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)