Witam wszystkich bardzo serdecznie. Zaczalem chodzic na silownie, dzis byla to moja 4 wizyta. Generalnie mam problem z ktorym nie umiem sobie poradzic oraz pare pytan. Na 1 treningu troche sie za bardzo rozpedzilem prxez co meczyly mnie okropne zakwasy (nie moglem wyprosotwac rak przez +/- tydzien). Na dzisiejszym trebingu okazalo sie ze rece [...]
[...] trzeba z tym żyć :D Teraz mam problem, bo chciałbym się wspomóc jakimś gainerem na masie, bo nie wyrabiam za bardzo z posiłkami, no ale jak szukałem to nie ma tak jak np. białko naturalne z olimpu gainera bez smaku. Rozumiem, że to pewnie jest spowodowane tym, że w gainerze są węglowodany, które są słodkie z natury, jak to cukry, ale może zna [...]
Dien dobry, mam 15 lat, od kilku miesiecy trenuje rekreacyjnie boks oraz od mniej wiecej pol roku trenuje silowo w domu z ciezarami. Mam dostep do 3 hantli oraz gryfa. Nie posiadam laweczki, wykonuje floor press. Poczatkiem roku po krotkiej przygodzie na silowni wazylem +/- 83kg przy mniej wiecej 30%bf. Od tamtego czasu zbudowalem troche masy [...]
[...] oraz spalacza i coleusa, które biorę przed treningiem Jeśli chodzi o proszki, to kolagen piję wieczorem, kreatynę w dni treningowe przed wysiłkiem w dnt w południe, białko tylko w dni treningowe po siłowni, ponieważ w dnt staram się dostarczyć wystarczającą ilość białka z jedzenia. Nie ukrywam, że łykanie tylu tabletek "w jednej chwili" [...]
[...] prosta siłownia, więcej sztang i hantli niż wymyślnych maszyn Dieta : brak Przeciwskazania medyczne : chore kolano Zażywane suplementy : magnum 8000 trec, do tego mam białko i kreatynę, (mono) oraz jakąś przedtreningówkę (black wolf) i DAA z activelab Ostatnio przerabiany plan: poniedziałek klatka, wtorek barki i plecy, sroda biceps [...]
Witam. Prosiłbym o radę. Mam 25 lat, wzrost 183, waga 87. Wymiary biceps luzem 35, pas 93. BF według kalkulatora około 20%. Wcześniej nigdy nie trenowałem jakoś regularnie, ale miałem jakieś epizody z siłownia. Aktualnie mam pół roku które mogę poświęcić na regularny trening itd. od 3 tygodni trenuję splitem 3-4 razy w tygodniu do tego w dni [...]
[...] przyrostem siły i wydolności, ale brakiem masy. Widoczne żebra, odkryty częściowo mostek... Kolega z pracy, który kiedyś trenował kulturystykę (przerwał po wykryciu skazy białkowej), kierował mną w swojej siłowni domowej, ale stwierdził, że muszę być ektomorfikiem, nic mi nie pomoże i że nie jest to rzadkie, bo w rodzinie ma chłopaka [...]
Witam jakie vitaminki i suplementy bierzecie ? Obecnie jestem na redukcji, 3/4 x trening siłowy tygodniowo plus rower 1h dziennie. Szukam coś nowego by zrzucić zbędne kilo ale by tkanka mięśniowa pozostała. Niektórzy polecają T3, Boster testosteronu. Jakieś oponie ? A to moja szafa Białko BCAA, Kreatyna Komplet Witamin , Magnez, Omega 3, [...]
[...] Push/Pull, głównie to podchodzi pod hipertrofię oraz mocno siłę Staż: średnio zaawansowany Wiek: 21 lat Ostatnio przerabiany plan: FBW Suplementy: kreatyna, cytrulina, białko, kofeina Zrobiłem screenshoty planu bo nie chciało mi się przypisywać xD /SFD/2022/11/3/06a9405e1c404070bcd653e517db4778.jpg [...]
[...] się zrzucić 2kg. Deficyt ustawiony na 2700, trenuję 3 dni w tygodniu rano przed pracą, na czczo. Do tego skakanka 3 razy w tygodniu po 20min. Suplementacja: Kreatyna, bcaa, białko i spalacz tłuszczu(traktuje to raczej jako ciekawostkę. Ciężko powiedzieć czy coś daje) Zanotowałem duży progres siłowy i łapa też rośnie. Chciałbym wykorzystać teraz [...]
Witam. Mam 19 lat, 185cm 92kg. Cel budowa mięśni. Moj staz to 2 lata z przerwami, cwicze od miesiąca po pol rocznej przerwie. Chcialbym przejsc z fbw do jakiegos innego planu najbardziej efektywnego gdyż wydaje mi się, że te fbw jest spoko i przyjemnie mi się go robi, ale brakuje mi takiego spompowania danej partii mięśniowej, a znam i technikę [...]
Eloo!Sprawa wyglad tak.Najpierw trenuje siłowo a potem ide na biega przez ół h z supli zazywam białko hi teca i glute viatala.Ale chciałbym jeszcze wspomoc spalanie tłuszczu mocna kawa. Kiedy mamja wypic????przed trenningiem siłowym lub aerobam??/I ile czasu mam odczekac po wypicu kawy zanim pojde trenowac?????????
[...] Jako, że chodzi mi głównie o redukcję to zdaję sobie sprawę, że muszę jeszcze ułożyć dietę, ale czy pomijając to coś jeszcze mógłbym zmienić? Od następnego treningu po ćwiczeniach siłowych będę jeszcze jeździć na rowerze ok 30 min. Po każdym treningu biorę białko i kreatynę a także zjadam normalny posiłek. Będę wdzięczny za każdą radę. Pozdrawiam
[...] ławką regulowaną, hantlami z obciążeniem 20 kg każda oraz kółkiem ab wheel. Nie mam za bardzo gdzie trzymać sprzętu, ale jeśli to konieczne to dokupię. Będę wdzięczny za rady czy wskazanie odpowiedniego, gotowego planu, który będzie odpowiedni dla mnie. Z suplementacją uzupełniającą dietę typu białko również nie ma problemu (nie znam się na tym).
[...] Jadłam więcej białka, ale na pewno nie tyle, żeby było codziennie 90gram (czyli 1,5 na każdy kg masy ciała) -czyli np. z 2 skyry na dzień + inne rzeczy w których było białko. Te 3 miesiące temu ważyłam 58kg, więc niby trochę przytyłam , ale wyglądam moim zdaniem gorzej. Czy to może być kwestia tego białka?Czy kupić odżywkę białkową i wtedy [...]
[...] na tej wadze dorobie się fajnego wyglądu, czy bede wyglądał "sucho". I jeśli masować, to jak. Czego unikać a co wcinać ^^ Jaka suplementacja sprawdzi się u mnie najlepiej? Kreatyna, białko, aminokwasy itd? Ćwiczyć na dużych ciężarach, czy postawić na ilość powtórzeń? Oraz inne uwagi i porady dla nowego :) Prosze o konkretne, pomocne odpowiedzi.
[...] 3 w nocy ryż kurczak warzywa po powrocie do domu ok. 7 rano przed spaniem chudy twaróg. Klade się spać. Wstaje 15-16 popołudniu i jem śniadanie płatki owsiane/jaglane + białko i orzechy o godzinie 20 przed ostania nocką obiad ryż/kasza kurczak warzywa i dalej tak samo jak dzień wcześniej godzina 24 płatki ryżowe owoce 3 w nocy ryż kurczak [...]
[...] Kreatyny nie chcę brać, z powodu problemów z nerkami i nie chce ich nią dodatkowo obciążać, a białko dostarczam 1,7-2g na kg masy już z samego pożywienia. I pytanie czy warto brać te witaminy i aminokwas, polepszą nieco moje funkcjonowanie jak i treningi, czy będzie [...]
1. Mężczyzna 2. 15 lat 3. 60 kg 4. 175cm 5. Biceps i klatka 6. Brak 7. Brak 8. Jest 9. Srednia dieta 10. Ręka złamana 11. Białko i Węgllowodany 12. - 13. 5kg Witam, Mam pytanie ! Ćwicze juz miesiąc (od 18 lipca do 18 sierpnia) ćwicze w Poniedzialek,Środe i w Piątek . Opuścilem może 3 treningi z powodu róznych prac. Na moim ciele nie zauwazylem [...]
[...] według wzoru podanego na forum wyszło mi tak bmr= 949.05+1087,5-98,4+5= 1943,6 tea 214 kcal neat 200kcal tef 153kcal = 2717kcal białko 2g na mase ciała 190g(760kcal), tłuszcze 90g(900kcal) i na węgle około 300g zostało. jak myśliscie? zostać na tym? i jeśli waga zaczne spadać to ile i co ile ucinać [...]