SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Suple do 300zl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam 300zl i potrzebuje: bialko potreningowe (izolat) bcaa i gainer co byscie polecili, nie jestem obcykany w cenach supli.

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1988 Data: 2011-04-28 16:05:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Duża porcja białka z kazeiną

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Mam 3 posiłki dziennie w każdym po ok 45 gram białka. Potrzebuję jednak tego białka trochę zwiększyć i stąd pytanie o białko z kazeiną. Jak dużą porcję można wypić przed snem? Wchłania się ono długo, tzn że i porcja może być duża? (chodzi o zdrowie).

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 613 Data: 2018-07-17 23:18:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Extensor czy Olimp (serwatka) ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pytanie ktore bialko jest jepsze ?? WPC 80V czy Pure Whey 80 ???

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2587 Data: 2003-05-09 21:26:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jakie zapotrzebowanie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    kalkulator do liczenia zapotrzebowania kalorycznego mam, ale nie wiem co wpisać w polach białko, węgle i tłuszcze. Domyślnie jest: 2,5 / 6 / 1. Chce przybraćna masie jeśli to jest ważne, bo przy 180cm waże tylko 56,5 kg

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1101 Data: 2006-01-21 16:40:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szybka rozpiska

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema . Zakupilem bialko 5kg , gainer 10 kg ,glutamine 600 gr, monohydrat kreatyny 600 gr , v12 -625 gr , wescie mi rozpiszcie jak brac szczegulnie chodzi mi o rozpisanie glutaminy mono i v12 Z gory dzieki .

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1249 Data: 2005-01-05 00:58:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ułożenie diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ułożyłby mi ktoś z was diete na mase ? Mam 17 lat,190 cm wzrostu,72 kg wagi (spadek z 94 kg) Trenuje 3 razy w tygodniu MMA i BJJ,raz dziennie biegam i wykonuje brzuszki i pompki. Chce zacząć brać białko i do tego kreatyne.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1039 Data: 2009-01-31 00:46:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, chciałbym sie dowiedzieć czy zioła na prace jelit (na nieświeży oddech z żołądka) mogą jakoś negatywnie wpłynąć na kretyne mono (jestem na cyklu), osłabić jej działanie lub na białko wpc ostrowia?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1179 Data: 2010-11-06 20:36:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • vitaminy i weglowodany szybka pomoc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam tak jak w temacie zastanawiam sie na jaka firme sie zdecydowac .. powiem ze bialko kupilem z universala i teraz zastanawiam sie nad vit z olimpu i jakies wegle.. a moze zamaist vit z olimpu kupic nimal paka?? dodam ze wszystko jest pod cykl..

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 793 Data: 2012-06-04 14:06:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomoc z suplami

    Temat
    Odżywki i suplementy

    a wiec tak, kupilem sobie bialko kreatyne tauryne zma tribusteron90 no i nie wiem jak to brac zeby wszystko gralo i nic ze soba nie kolidowalo, dodam ze cwicze juz jakies 2 lata z niewielkimi przerwami a i oczywiscie dietka jak najbardziej jest

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 892 Data: 2004-09-17 19:17:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • odrzywki przeciwwskazania

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    czy organizm może nie tolerować odżywek i czy są jakieś przeciwwskazania przy schożeniach zapalenia jelita grubego ponieważ cały czas się wypróżniam i wogóle nie przybieram masy a ciągle ćwiczę .próbowałem już mas xxl i białko itd inic

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 762 Data: 2010-11-19 00:49:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wybór kreatyny

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam Zastanawiam się nad kupnem kreatyny ale niestety nie wiem jaką, może polecicie coś? :D W tej chwili biore białko i bcaa (olimp whey protein complex i activlab xtraa ) i nie chce aby ta kreatyny kolidowała mi z tym ;) Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam Darek

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 617 Data: 2014-11-10 22:04:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak myslicie wystarczy na poczatek?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    I : platki z mlekiem II : bulka z serem tlustym III : bulka/ryz z piersia z kurczaka IV : ryz/ziemniaki z rybka V : platki z mlekiem "wypelniac" jeszcze to bede poprzez mass xxl i bialko na noc.. jak myslicie dobra dieta?prosze o porady

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 920 Data: 2008-01-07 20:17:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Mam na sprzedaz 3x BCAA Olimpu. Cena do negocjacji, ew. mogę się wymienić na jakies: białko/gainer, omege 3 lub coś innego.

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1944 Data: 2009-02-07 14:21:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • przyjmowanie białka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam pytanie dotyczące przyjmowania białka, ważę 70 kilo przy wzroście 183 posiadam białko z 80 % węglowodanów oraz 20% białka, moim celem jest zwiększenie masy, ćwiczę 4-5 razy w tygodniu. Jak czesto powinienem je przyjmować? Ile razy w ciągu dnia?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 670 Data: 2015-01-07 22:24:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jablczan kreatyny a inne suplementy

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Hej. 16 w tym roku 17 lat, biore jablczan i czy moge w miedzyczasie brac bialko i czy da to takie efekty jakie chce zeby wystapily, a tzn. redukcja i wyrzezbienie :P i czy ma jakis sens branie dodatkowo spalaczy tluszczu

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1170 Data: 2015-01-15 17:05:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny, 61kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam dziennie spożywam około 2600 Kcal około 100 g. białka 485 węgl. i 63 g tłuszczy, i tu nasuwa sie pytanie ile białka dziennie spozywac do tego co napisałem? I pytanie lepiej robić białko na mleku czy na wodzie?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1095 Data: 2017-02-07 15:58:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanko co do jajek!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    mam takie oto pytanko: co ma więcej białka w jajku żółtko czy białko???????

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2494 Data: 2002-01-20 14:45:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jajka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cze all!! Mam pytanko ile jejek można dziennie wcinac i czy można je na surowo wcinać??!! i co lepiej białko czy żóltko??

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2019 Data: 2003-07-02 15:11:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kiedy i w jakich ilosciach?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Cwicze siłowo i niewiem jakie zastosowac odżywianie.Chodzi mi dokładnie jakie produkty zawierajace białko weglowodany i tłuszcze spożywac przed i po treningu w jakich odstepach do siebie i w jakim czasie od treningu i po.Nie chce na razie stosowac odżywek.

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 719 Data: 2010-08-20 21:18:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tani gainer

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Nie zawsze mogę zjeść posiłek więc chciałbym zastąpić posiłek jakiś lub dodać dodatkowo. Jaki gainer byście polecili(oprócz z sfd) stosunkowo tani z dobrymi węglowodanami nie same cukry. Dodam że mam bialko wpc więc nie musi mieć dużej ilości bialka. Czekam na propozycje

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 459 Data: 2016-12-07 09:17:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)