SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dawkowanie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] suplementacja wygląda następująco: naczczo kreatyna, 15 min przed treningiem 10g bcaa i 6 kaps, whiteflood odrazu po treningu kreatyna, 30g carbo, 10g bcaa 15 min później białko Od poniedziałku chciał bym zacząć trening interwałowy. Czytałem dużo na ten temat i wszędzie piszą, że przy interwałach jest duży katabolizm. Żeby go zatrzymać [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1042 Data: 2012-05-17 10:51:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SNICK88 / DZIENNIK - MASAkra!

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] = 2791 kcal / 7 = 398 kcal NEAT - Pozostałe kalorie, spalane podczas standardowych czynności = 500 kcal TEF - Efekt termiczny pożywienia 269 kcal Zapotrzebowanie BTW: - białko (2,1g na kg masy ciała) = 166 g - tłuszcze (13,g na kg masy ciała) = 102,7 g - węglowodany (5g na kg masy ciała)= 395 g [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 4768 Data: 2012-11-25 20:22:52 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • zestaw na spalenie tłuszczu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć, zgłosiłem się po porade w sklepie sfd na propozycję zestawu spalaczy tłuszczu. odpowiedź była taka spalacz http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=112&produkt=27598 białko http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=112&produkt=3653 cla http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=112&produkt=2562 jeśli chodzi o spalaczi białko to ok, mam na tyle [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 488 Data: 2013-03-12 17:12:42 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Wliczanie białka do bilansu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, z dieta mam stycznosc od prawie 1,5 roku i staram sie caly czas doksztalcac w tym temacie i natknalem sie na pewna zagwozdke... Otoz od samego poczatku trzymam okolo 160-180 g bialka (waga 78 kg obecnie) i kazdego dnia korzystam z tabeli kalorii i przez przypadek natknalem sie na opinie, ze do bilansu powinno sie wliczac tylko bialko [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1822 Data: 2016-11-15 19:22:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prośba o ocene diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mleka 6. 19.00- 100g płatków owsianych + 250 ml mleka + 2 jajka na twardo z majonezem 7. 21.00- tuńczyk w oleju 65g( lub serek wiejski 200g) +kromka chleba z masłem 8.22.00 białko (ostrowia) 30g + 200ml mleka 3,2 % 24.00-8.00 sen przyblizony bilans: 3500 kcal, 180 białko, 500 węglowodany, 125 tłuszcz Jak powinna wygladać ta dieta w dni [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1452 Data: 2009-06-18 00:19:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Aeroby na redukcji

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Dietka oczywiscie jest, rozpisana profesjonalnie. Tylko teraz moje pytania. Diete mam z 6 posiłków, wieczorne aeroby po ostatnim VI posiłku czy po V a przed VI? Czy białko z bananem które mam w diecie jako posiłek potreningowy wcinać miedzy siłka a aero, czy ogólnie po siłce i aero? Po aero wieczornym bez siłki, jak i ogólnym aero [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 657 Data: 2011-09-09 20:51:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • problem z masą

    Temat
    Dietetyka sportowa

    [...] zrobiłem sobie przerwę). Chciałbym przytyć do około 70 kg. Na wakacjach zamierzam brać kreatynę, przez jakiś miesiąc, może potem też.. Zobaczymy. Chciałem też brać białko, ale nie wiem, czy to jest zdrowe i nie ma żadnych przeciwwskazań. Nigdy nie stosowałem żadnych diet, bo myślałem, że to niepotrzebna sprawa.. Ale teraz wiem, że to [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2956 Data: 2011-05-25 16:40:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z odżywkami i białkiem..x5 !

    Temat
    Odżywki i suplementy

    WItam, Mam problem z odpowiednim dobraniem suplementacji. Wiek 25l, wzrost 173cm, waga 72kg. Staż treningowy z przerwami okolo 2 lat. Ostatnie 6 miesiecy podszedlem 'profesjonalnie'czyli intensywny trening 2/3 razy w tygodniu i staram sie trzymac diete. probowalem aakg trecka ale bez rewelacji, tribulon(roznice poczulem delikatnie)i bialko x5 [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1464 Data: 2010-01-20 15:31:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak w temacie, zamienię się, najchętniej na aminokwasy BCAA lub białko (mile widziana kazeina, ale niekoniecznie). Oferuje: Tested Burner- 42 albo 45 kapsów ( liczyłem kilka dni temu, dokładnie nie pamiętam :-) ) Przed zamianą policze jeszcze raz. Dla mnie za mocne, źle reaguje na geramine Pump Express Olimpa- prawie cała pucha, bez 3 porcji. [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 759 Data: 2013-07-27 14:26:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsza dieta. do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ektomorfik Wiek 19 Wzrost 186 Waga 74 Cel MASA A więc tak.. ze wzoru na stronce obliczyłem ze potrzebuje ~4000kcal (jesli ktos ma czas prosze o sprawdzenie wydaje mi sie ze to malo jak na mnie). No i zrobiłem dietę w której mimo ze nie uwzglednilem jednego posilku (SZEJK) wychodzi mi na styk, nie mam pomyslu na inne posiłki w ktorych kcal bedzie [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 957 Data: 2012-02-07 20:20:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak brać suple

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, mam 17 lat ćwiczę na siłowni ponad pół roku i chciałbym się zapytać jak brać odżywki które posiadam. Posiadam to: http://www.sfd.pl/sklep/ActivLab_ZMA-opis25463.html (ZMA) http://www.sfd.pl/sklep/SFD_Mass_Activator-opis26680.html (Geiner) http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_GLUTAMINE_Xplode-opis766.html (Glutamina) [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1847 Data: 2016-09-01 18:52:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy - kontrolne pytania

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] :) Nie ten dział, ale napisze też kilka słów o mojej diecie, mianowicie niestety nie mam możliwości pzrestrzegania super wyśrubowanej diety, więc wyliczam mniej więcej tylko białko, suplementów nie zażywałem do tej pory tym bardziej czegoś mocniejszego :P. Mogę wstawić fotki jeśli będzie potrzeba do oceny. Ale głównie chodzi mi o fakt czy dalej [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1246 Data: 2011-10-31 14:36:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna kapsułki czy proszek?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] + TAURINE - 1kaps./1630mg! obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): - Wiek: 21 Waga: 83 Wzrost: 180 Cel cyklu: masa stosowane już wcześniej suplementy : białko Uprawiane inne sporty: bieganie stosowane wcześniej spalacze : - suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: białko ilość dni wolnych od kreatyny: - [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1599 Data: 2010-08-15 00:47:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wartosci , prosze o pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam.Jakie wartosci przyjac w diecie masowej ? 182 cm , 78 kg wagi , silka 3 razy w tyg. , studia dzienne :D 1) Bialko 2g/kg Tluszcze 1g/kg 78kg x 2g/kg = 160 g = 620 kcal Bialka 78kg x 1g/kg = 80 g = 720 kcal Tluszczy 2900-1340= 1560 kcal = 390 g Wegli = 5g/kg 2) Bialko 1,5g/kg Tluszcze 1,8g/kg , WW wychodzi wtedy 3,8 g/kg 78kg x [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1170 Data: 2006-01-15 13:36:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o ocene mojej diety i przykładowe poprawki.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Ryz brązowy 80g Pierś z kurczaka 100g 17:30 Makaron 100g Twaróg chudy 100g Oliwa z oliwek 15ml 19:00 Chleb pelnoziarnisty 100g Tunczyk w wodzie 120g Razem - podsumowanie - białko 144,28 g - tłuszcz 75,41 g - węglowodany 387,14 g - kalorie 2678,00 kcal Udział procentowy - białko 2,05 g/kg - tłuszcz 1,07 g/kg - węglowodany 5,53 g/kg - kalorie [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1650 Data: 2006-07-17 12:43:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mleko w proszku - odtłuszczone

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam, mam do dyspozycji mleko w proszku odtłuszczone. skład 100g: 35g białko 50g weglowodany(laktoza) 1g tluszcz Czy moge to smiało szamac? Jestem teraz na jakotakiej diecie redukcyjnej, biegam itp. bo chce zrzucic jak najwiecej tluszczu i czy przez to mleko choc ma mało tluszczu moge sie zatluscic? Mase miesniowa tez chciałbym zachowac dlatego [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 5286 Data: 2005-05-31 20:29:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do poprawy!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    waga 70-72, wzrost 185, Cel masa Odżywki GAIN BOLIC,kreatyna mono i białko OSTROWIA WPC 80 6:00 Płatki owsiane 100g 3 jajka warzywo oliwa z oliwek 9:00 chleb razowy,pierś z kurczaka ok 50 g warzywo 11:00 to samo co o 9:00 i jakiś owoc 15:00 płatki owsiane mleko,owoc 18:00-18:30 przed treningowy ryż 100 gram [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 846 Data: 2010-04-24 11:07:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Brak apetytu po odzywkach... ;/

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Już któryś raz mam tak że nie mam apetytu po odzywkach i wymiotować mi się chce. Od 4 tygodni biore P*I*M*P*B*L*A*S*T*A i białko G*O*L*D*S*T*A*N*D*A*R*D*W*H*E*Y*. Na początku było rewelacyjnie. Siła skakała z treningu na trening masakrycznie, pobudzenie było aż za mocne, aż całe ciało swędziało... Tą pierwszą brałem przed treningiem a [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2246 Data: 2012-02-15 10:36:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, mam 15 lat warze 65kg prosił bym o sprawdzenie diety na masę. Sugeruje się wyliczeniami z dziennika Vitalmaxa czy dobrze policzył mi zapotrzebowanie? Czy mam dobrze rozpisane tłuszcze i czy muszą być potreningowo węgle o wysokim ig czy mogą zostać o niskim ? Śniadanie - 7-8 godz. rano Papryka czerwona 150g cebula 100g Jajka 3 całe Płatki [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1027 Data: 2009-09-15 20:37:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na masę- problemy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wiek 19 lat waga 80 kg wzrost 186 gr krwi ARH+ suple - białko hi tec protein dietę stosuje od 3 miesięcy liczyłem zapotrzebowanie i mniej więcej pokrywa się z tym co jem (ok 3200kcal) a efektów prawie wcale, w ciągu dnia staram się jeść te 6 posiłków nie zawsze mam czas, ale staram się tego trzymać śniadanie 7.00 owsianka + miarka białka [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2246 Data: 2008-10-14 10:04:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)