Witam Panowie poratujcie rada bo jestem zielony w temacie redukcji gdyz nigdy jej niestosowalem. Od 3tyg moim celem jest redukcja ze 103cm w pasie do 90cm. Daje sobie czas do czerwca. Jakie podjalem dzialania w tym kierunku? -Dolozylem cardio po kazdym treningu silowym 5xtydz. Kazdy trening silowy trwa 35min a potem 45min treningu na biezni. Udaje [...]
Witam wszytkich!! Chcial bym prosić was o sprawdzenie i ewentualne wskzuwki co do mojej diety na mase !! Pare slow o mnie: Wiek: 18 Waga: 97 Wzrost: 189 Staz: 26 miesiecy Cel: oczywiscie masa Oto dieta: 1 Posilek (sniadanie) Kcal b ww t -platki owsiane 120g 439 15 83,1 8,6 -mleko 2% 300ml 144 [...]
Cześć . Ćwicze sporo bo ponad rok i mam problemy z muskulatura, gdyz od poczatku jak zaczalem cwiczyc to prawie nie ma roznicy miedzy tym co jest a tym co bylo , no jakas tam jest ale powinienem duzo lepiej wygladac . Zaczne od bic, ktore chcialbym miec duze tak jak kazdy zreszta , to nie chodzi o to ze ja chce abyscie mi napisali co mam zrobic [...]
Ok wlasnie jest swiezo po redukcji z 85 zszedlem do 77 w 3 miesiace. Cwicze ponad 2 lata. Diete mam juz dobra od ponad roku i przynosi zadowalajace rezultaty (bawie sie 3 mies masa, 3 redukcja i tak na zmiane - nie wazne sa dla mnie wymiary tylko sylwetka). Teraz planuje diete na mase. oto podstawowe zalozenia tej diety: 2900 kal 220g bialka 370g [...]
Witam! Prosiłbym o ocenę planu oraz ew. korekty. Mam jeszcze pytanie, czy P&P można ćwiczyć dłużej niż 6-8 tygodni? Na ogół wszędzie opisane jest aby ćwiczyć 6-8 tygodni. Nie wiem teraz czy mam zmienić ten P&P na inny split czy mogę cały czas jechać P&P? Efekty widzę nawet niezłe ale skoro mówią, że P&P tylko 6-8 tyg.to co robić? Ułożyłem takie [...]
[...] Hi teca (które niestety do najtańszych nie należą) czy może sam MET RX AMPED który ponoć posiada aminki mi to zrekompensuje? a może warto dorzucić aminki ale jakieś tańsze? białko mam zamiar nadal brac tylko po treningu ale to IMO nie koliduje - oczywiście jakieś 30 min po ewentualnym metrx czy vextrago. A może Wy już testowaliście METRX'a pod [...]
[...] teraz? około 2400 +/- treningi 4x w tygodniu typowy split, nie jestem jakoś mocna jeśli chodzi o siłę, ale staram się 'podnosić wyciskać' jak najwięcej :D dieta raczej ok, białko jakieś 2g/kg , tłuszczy 1,6 +/- reszta węgle odżywka białkowa w formie izolatu po, EAA przed ...... w związku z tym, że jestem instruktorem prowadzę zajęcia bla bla [...]
[...] że nie dostarczę odpowiedniej ilości białek zgodnych z zapotrzebowaniem mojego organizmu, a już następnego dnia masuję nogi (również duża grupa mięśniowa). Czy ciało zbiera białko z innych, niećwiczonych mięśni (niejako niszczy je) w celu rozbudowania tych, które aktualnie (wg. teorii adaptacji ciała do obciążeń) nie nadążają za bodźcami ze [...]
[...] żywieniowe : brak Stan zdrowia : wszystko dobrze, dziękuję Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie białko, wcześniej HMB Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak Stosowane wcześniej diety : zbilansowana Proszę o ocenę diety [...]
[...] brak Stan zdrowia : ok Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko białko (WPC, WPI, WPH) Stosowane wcześniej diety : mniej więcej taka jak ta którą tutaj przedstawiam /SFD/Images/2016/6/18/7d5de83ea8bc47c4adeaa4685c18588f.jpg
http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Oats__Whey_Flapjack_i31425_d380x380.jpg Opis - Świetny smak - Wygodny zamiennik posiłku lub przekąska po treningu - 23 g białka w batonie Oats & Whey Flapjackjest to smaczny baton o wysokiej zawartości białka. Idealny jako posiłek po treningu, każdy batonik niesie ze sobą specjalnie sformułowaną mieszaniną [...]
Witam, Chcialbym sie dowiedziec jak powinno wygladac zapotrzebowanie kaloryczne sportowca uprawiajacego sport silowy 2x w tydodniu ( okolo 30 min ciezkiego treningu glownego) , do tego 2x w tygodniu trening wytrzymalosciowy 1. interwalowy) np. 20-30 min biegania lub plywania i 2. trening mma. Czy zalozenie 2800-3000 kcal dla osoby wazacej 80 kg [...]
https://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/DRINK_MASTER_i27139_d650x650.png Opis 9600 mg EAA w jednej butelce Lepsza regeneracja Wspomaga budowę zdrowej i beztłuszczowej sylwetki Master Drink dostarcza wszystkich aminokwasów egzogennych niezbędnych do budowy białek organizmu.Zawiera aminokwasy w formie wolnej w ilościach i proporcjach [...]
[...] plan żywieniowy w całości pod siebie, tak więc ułożyłem sobie taką oto dietkę: Śniadanie 7:00 - 200 ml mleka + 100 g płatków owsianych z garścią rodzynek - Porcja odżywki białkowej (Dymatize Elite Whey Protein) - 20 g wiórków kokosowych/ 20 g orzechów włoskich 2 Śniadanie 9:40 - 2 kanapki ciemnego chleba z szynką drobiową/ makrelą wędzoną [...]
[...] seriach aby zachować ich napiecie? Płeć: Mężczyzna Wiek: 21 Waga: 85 Wzrost: 185 Cel treningowy: siła+masa Staż treningowy na słowni: 8 miechów Uprawiane inne sporty: siatka czasami Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): jest Dieta: jest Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko
[...] jednocześnie: * Thermo Speed extreme + * CLA + * Kolagen w celu redukcji brzuszka oraz aby to co ciężką pracą przybyło (mięśnie) nie spadło zbyt drastycznie dorzucić: * białko + * massacre? Czy jest to dobry sposób na podtrzymanie suchej masy mięśniowej jednocześnie walcząc z tłuszczykiem? Wakacje się zbliżają trzeba się jakoś ogarnąć :D [...]
Witam, przez jakis czas jechalem na redukcji, a wszystkie wyliczenia byly z postu Ellisa "Zbilansowana dieta redukcyjna - nowe spojrzenie". Byly lekkie modyfikacje na zasadzie wiecej bialka, mniej ww, wiecej tluszczu no i udalo mi sie zjechac 10kg (z 27%bf na ~15%bf) wiec w sumie jestem zadowolony. Teraz niestety stanalem i rozpisuje cos nowego. W [...]
Ostatnio jestem krucho z kasą i rybę albo kurczaka jem tylko raz dziennie i chce je wykorzystac jak najlepiej . Dużo mówi się ze takie białko jest potrzebne na około godzinę po treningu ale ja najbardziej czuję te mięśnie następnego dnie więc nie wiem czy wzrost mięśnie nie zaczyna się po dłuższym czasie niż godzina .
Witam, Wchodzę na to forum od kilku lat ale dopiero 10 tyg temu rozpocząłem trening na poważnie. Ćwiczę wg treningu z tematu „Pierwszy rok treningów” i jestem na 3 etapie. Ostatnie 6 tyg. ćwiczyłem tak: 1.Przysiad 4x10 2.Wyciskanie 4x10 3.Martwy ciąg 4x10 4.Military press 4x10 5.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokci 4x10 6.Uginanie [...]