SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • bardzo prosze o porade ws.redukowania

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Panowie poratujcie rada bo jestem zielony w temacie redukcji gdyz nigdy jej niestosowalem. Od 3tyg moim celem jest redukcja ze 103cm w pasie do 90cm. Daje sobie czas do czerwca. Jakie podjalem dzialania w tym kierunku? -Dolozylem cardio po kazdym treningu silowym 5xtydz. Kazdy trening silowy trwa 35min a potem 45min treningu na biezni. Udaje [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 487 Data: 2019-01-05 21:41:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do sprawczenia dla znawcow!!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszytkich!! Chcial bym prosić was o sprawdzenie i ewentualne wskzuwki co do mojej diety na mase !! Pare slow o mnie: Wiek: 18 Waga: 97 Wzrost: 189 Staz: 26 miesiecy Cel: oczywiscie masa Oto dieta: 1 Posilek (sniadanie) Kcal b ww t -platki owsiane 120g 439 15 83,1 8,6 -mleko 2% 300ml 144 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 695 Data: 2008-10-17 21:33:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plx help

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Cześć . Ćwicze sporo bo ponad rok i mam problemy z muskulatura, gdyz od poczatku jak zaczalem cwiczyc to prawie nie ma roznicy miedzy tym co jest a tym co bylo , no jakas tam jest ale powinienem duzo lepiej wygladac . Zaczne od bic, ktore chcialbym miec duze tak jak kazdy zreszta , to nie chodzi o to ze ja chce abyscie mi napisali co mam zrobic [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 739 Data: 2007-03-04 00:22:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na MASE do oceny ; )

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Pierwsze śniadanie 9:20 - Drugie śniadanie 15:30 - Obiad 16:30 - Posiłek przed treningowy / kolacja 1 18:40 - Posiłek po treningowy / kolacja 2 21:30 - Posiłek białkowy Plan : Pierwsze śniadanie - Płatki owsiane 100 g - Mleko spożywcze 3.5 % tłuszczu 200 ml - Jaja x2 Suma: 37 b - 29 t - 80 w - 703 kcal Drugie śniadanie - Chleb [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 834 Data: 2012-02-28 22:24:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny i super ważne pytanie ;)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ok wlasnie jest swiezo po redukcji z 85 zszedlem do 77 w 3 miesiace. Cwicze ponad 2 lata. Diete mam juz dobra od ponad roku i przynosi zadowalajace rezultaty (bawie sie 3 mies masa, 3 redukcja i tak na zmiane - nie wazne sa dla mnie wymiary tylko sylwetka). Teraz planuje diete na mase. oto podstawowe zalozenia tej diety: 2900 kal 220g bialka 370g [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1693 Data: 2008-08-31 13:21:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • P&P dłużej niż 6-8 tygodni?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam! Prosiłbym o ocenę planu oraz ew. korekty. Mam jeszcze pytanie, czy P&P można ćwiczyć dłużej niż 6-8 tygodni? Na ogół wszędzie opisane jest aby ćwiczyć 6-8 tygodni. Nie wiem teraz czy mam zmienić ten P&P na inny split czy mogę cały czas jechać P&P? Efekty widzę nawet niezłe ale skoro mówią, że P&P tylko 6-8 tyg.to co robić? Ułożyłem takie [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 657 Data: 2010-07-09 15:39:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Met RX Amped-jak tam z aminokwasami ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Hi teca (które niestety do najtańszych nie należą) czy może sam MET RX AMPED który ponoć posiada aminki mi to zrekompensuje? a może warto dorzucić aminki ale jakieś tańsze? białko mam zamiar nadal brac tylko po treningu ale to IMO nie koliduje - oczywiście jakieś 30 min po ewentualnym metrx czy vextrago. A może Wy już testowaliście METRX'a pod [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1321 Data: 2008-10-16 13:11:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] teraz? około 2400 +/- treningi 4x w tygodniu typowy split, nie jestem jakoś mocna jeśli chodzi o siłę, ale staram się 'podnosić wyciskać' jak najwięcej :D dieta raczej ok, białko jakieś 2g/kg , tłuszczy 1,6 +/- reszta węgle odżywka białkowa w formie izolatu po, EAA przed ...... w związku z tym, że jestem instruktorem prowadzę zajęcia bla bla [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1320 Data: 2017-03-18 11:33:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Niedobór białka w diecie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] że nie dostarczę odpowiedniej ilości białek zgodnych z zapotrzebowaniem mojego organizmu, a już następnego dnia masuję nogi (również duża grupa mięśniowa). Czy ciało zbiera białko z innych, niećwiczonych mięśni (niejako niszczy je) w celu rozbudowania tych, które aktualnie (wg. teorii adaptacji ciała do obciążeń) nie nadążają za bodźcami ze [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2122 Data: 2013-02-15 13:57:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 95kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] żywieniowe : brak Stan zdrowia : wszystko dobrze, dziękuję Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie białko, wcześniej HMB Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak Stosowane wcześniej diety : zbilansowana Proszę o ocenę diety [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 8121 Data: 2017-07-22 22:35:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] brak Stan zdrowia : ok Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko białko (WPC, WPI, WPH) Stosowane wcześniej diety : mniej więcej taka jak ta którą tutaj przedstawiam /SFD/Images/2016/6/18/7d5de83ea8bc47c4adeaa4685c18588f.jpg

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 995 Data: 2016-06-18 13:07:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Oats__Whey_Flapjack_i31425_d380x380.jpg Opis - Świetny smak - Wygodny zamiennik posiłku lub przekąska po treningu - 23 g białka w batonie Oats & Whey Flapjackjest to smaczny baton o wysokiej zawartości białka. Idealny jako posiłek po treningu, każdy batonik niesie ze sobą specjalnie sformułowaną mieszaniną [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 4684 Data: 2014-08-19 21:03:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, Chcialbym sie dowiedziec jak powinno wygladac zapotrzebowanie kaloryczne sportowca uprawiajacego sport silowy 2x w tydodniu ( okolo 30 min ciezkiego treningu glownego) , do tego 2x w tygodniu trening wytrzymalosciowy 1. interwalowy) np. 20-30 min biegania lub plywania i 2. trening mma. Czy zalozenie 2800-3000 kcal dla osoby wazacej 80 kg [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3009 Data: 2017-09-26 19:37:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Activlab - Drink Master

    Temat
    ActivLab

    https://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/DRINK_MASTER_i27139_d650x650.png Opis 9600 mg EAA w jednej butelce Lepsza regeneracja Wspomaga budowę zdrowej i beztłuszczowej sylwetki Master Drink dostarcza wszystkich aminokwasów egzogennych niezbędnych do budowy białek organizmu.Zawiera aminokwasy w formie wolnej w ilościach i proporcjach [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2213 Data: 2018-03-08 20:10:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase proszę o ocenę i poprawki :)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] plan żywieniowy w całości pod siebie, tak więc ułożyłem sobie taką oto dietkę: Śniadanie 7:00 - 200 ml mleka + 100 g płatków owsianych z garścią rodzynek - Porcja odżywki białkowej (Dymatize Elite Whey Protein) - 20 g wiórków kokosowych/ 20 g orzechów włoskich 2 Śniadanie 9:40 - 2 kanapki ciemnego chleba z szynką drobiową/ makrelą wędzoną [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1137 Data: 2008-11-09 18:29:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening na kolejne 6 tygodni - FBW

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] seriach aby zachować ich napiecie? Płeć: Mężczyzna Wiek: 21 Waga: 85 Wzrost: 185 Cel treningowy: siła+masa Staż treningowy na słowni: 8 miechów Uprawiane inne sporty: siatka czasami Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): jest Dieta: jest Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 820 Data: 2009-06-27 13:04:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mięśnie zostają, spodnie spadają!

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] jednocześnie: * Thermo Speed extreme + * CLA + * Kolagen w celu redukcji brzuszka oraz aby to co ciężką pracą przybyło (mięśnie) nie spadło zbyt drastycznie dorzucić: * białko + * massacre? Czy jest to dobry sposób na podtrzymanie suchej masy mięśniowej jednocześnie walcząc z tłuszczykiem? Wakacje się zbliżają trzeba się jakoś ogarnąć :D [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 974 Data: 2010-03-16 18:23:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta zbilansowana - redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, przez jakis czas jechalem na redukcji, a wszystkie wyliczenia byly z postu Ellisa "Zbilansowana dieta redukcyjna - nowe spojrzenie". Byly lekkie modyfikacje na zasadzie wiecej bialka, mniej ww, wiecej tluszczu no i udalo mi sie zjechac 10kg (z 27%bf na ~15%bf) wiec w sumie jestem zadowolony. Teraz niestety stanalem i rozpisuje cos nowego. W [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1883 Data: 2007-06-25 21:33:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Po jakim czasie rosną mięśnie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ostatnio jestem krucho z kasą i rybę albo kurczaka jem tylko raz dziennie i chce je wykorzystac jak najlepiej . Dużo mówi się ze takie białko jest potrzebne na około godzinę po treningu ale ja najbardziej czuję te mięśnie następnego dnie więc nie wiem czy wzrost mięśnie nie zaczyna się po dłuższym czasie niż godzina .

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 13058 Data: 2010-08-19 09:43:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sayrex pyta, sayrex uczy się, sayrex ćwiczy...

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, Wchodzę na to forum od kilku lat ale dopiero 10 tyg temu rozpocząłem trening na poważnie. Ćwiczę wg treningu z tematu „Pierwszy rok treningów” i jestem na 3 etapie. Ostatnie 6 tyg. ćwiczyłem tak: 1.Przysiad 4x10 2.Wyciskanie 4x10 3.Martwy ciąg 4x10 4.Military press 4x10 5.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokci 4x10 6.Uginanie [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 968 Data: 2013-10-21 22:30:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)