SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 95kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10630
REDUKCJA
__________

Płeć : mężczyzna
Wiek : 28
Waga : 95
Wzrost : 180
Obwód klatki : 120
Obwód ramienia : 37
Obwód talii : 100
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 30%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, codzienne szybkie spacery ok. 10 km
Odżywianie : czysta micha + lody w czasie letnim :)
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : wszystko dobrze, dziękuję
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie białko, wcześniej HMB
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Proszę o ocenę diety

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
Ja bym dal troche wiecej kalorii w pierwszych posilkch a odciazyl te ostatnie, bialko w sumie tez moglys troche rowniej w czasie dnia rozlozyc teraz masz z 80-90g do treningu i 150g potreningowo w tym zecydowanie za malo przed treningiem.
To bialko w prochu sprobuj zastapic jakims miesiwem, zdrowiej taniej i lepiej na tym wyjdziesz.
zamiast kupowac bialko zainwestuj w bcaa pomoze ci w regeneracji i w walce z katabolizmem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10630
Być może masz rację, łatwo będzie kilka rzeczy przerzucić na przed treningowe posiłki. Co do WPC to po prostu mam puchę na 90 porcji i chcę ją zużyć, więc wrzucam na pół godziny po pobudce i około pół godziny przed spaniem. Na tyle na ile da radę to przyblokuje kata :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Bez sensu takie podejście , odżywka służy do uzupełnienia diety a nie do stałej suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
FullVolume
Ja bym dal troche wiecej kalorii w pierwszych posilkch a odciazyl te ostatnie, bialko w sumie tez moglys troche rowniej w czasie dnia rozlozyc teraz masz z 80-90g do treningu i 150g potreningowo w tym zecydowanie za malo przed treningiem.
To bialko w prochu sprobuj zastapic jakims miesiwem, zdrowiej taniej i lepiej na tym wyjdziesz.
zamiast kupowac bialko zainwestuj w bcaa pomoze ci w regeneracji i w walce z katabolizmem.


Nie sugeruj prawie w każdym temacie bcaa, gdyż ten suplement nie jest wcale konieczny.

W gwoli ścisłości, anabolizm i katabolizm to dwa procesy, które bezustannie zachodzą w naszym ustroju i są od siebie wzajemnie uzależnione.. problem zaczyna się wtedy gdy ta równowaga zostanie zachwiana, a jest to spowodowane m.in niedożywieniem organizmu (głębokim deficytem ) niedosypianiem, wyczerpaniem ( chronicznym stresem ) a także przetrenowaniem.

Twoja odczucia związane z tym suplementem mogą być powiązane zarówno z autosugestią, jak i również innymi pobocznymi czynnikami. Generalnie jeśli Ci służy - bierz, stosuj, ale nie zalecaj tego produktu na oślep. Bcaa nie ma magicznych właściwości regenerujących, zbyt daleko idące stwierdzenia.

Bcaa zamiast WPC? kiepski pomysł.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-07-23 17:28:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
BCAA okolo trenigowo a wpc dla mnie to w ogole ostateczna ostatecznosc, jestem zwolennikiem bialka z diety a nie z prochu.
Sugeruje to co na mnie dziala dobrze, do tej pory w 4 miesiace na tym zestwieniu zrzucilem 14kg fatu z zerowymi stratami w miesniach przy bardzo duzym oblozeniu treningowym wiec "cos" musialo i w tym pomoc, stawiam po czesci na bcaa.

Expertem nie jestem a to co sugeruje to moja i tyko moja opinie na bazie swoich wlasnych obserwacji i po testowaniu roznych rzeczy na sobie.

kolejna sprawa, skoro przed treningowo ma malo kcal i malo bialka to te bedzie budowalo ryzyko ze w czasie ciezkiego treningu organizm z musu siegnie nie po to co powinien.



Zmieniony przez - FullVolume w dniu 2017-07-23 17:31:55

Zmieniony przez - FullVolume w dniu 2017-07-23 17:33:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10630
flex1976
Bez sensu takie podejście , odżywka służy do uzupełnienia diety a nie do stałej suplementacji


Nie chodzi o podejście, a wykorzystanie dostępnych środków. W takim razie możesz zaproponować inne użycie odżywki, którą posiadam (oraz chcę wykorzystać), a nie rzucać pustosłowiem. Zdaję sobie sprawę z tego, że posiadasz na ten temat bogatszą wiedzę i będę wdzięczny jeśli się nią podzielisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
Jak dla mnie tego typu odzywki to alternatywa dla sytuacji w ktorej z jakiegos powodu "wypadl" ci posilek, na zasadzie nie masz czasu czy zapomniales zabrac czy ki inny diabel to wtedy walisz szejka, ewentualnie zostaw sobie bialko na mase, po treningu bedzie w sam raz a potem po jakiejs godzinie normalny posilek w domu i gitara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Posiłki 7 razy dziennie? Toż to niemowląt się z taka częstotliowścią nie karmi. Takie rozdrabnianie posiłków wcale nie musi sprzyjac redukcji.


FullVolume - a czemu białko na masę? Na masie to akurat podaż białka nie musi być specjalnie wysoka.

To, czy ktoś pije bialko po treningu, zalezy od całokształtu diety a nie tego, czy masuje, czy redukuje.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-07-23 19:09:36

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10630
Ilość posiłków wynika w zasadzie z mojego upodobania, bo nie lubię na raz pchać w siebie za dużo żarcia. Poza tym w rozpisce nie wliczam białka jako posiłek, przy którym siadam do stołu z rodziną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
Ja tylko podalem pomysl na wykorzystanie tego co ma, wedlug mnie na redukcji z szeregu powodow zdecydowanie lepiej dostarczac bialko z produktow odzywczych a nie prochu, chociazby ze wzgledy na "sytosc" posilku opartego o 200g miesa vs szklanke bialka wpc, czy np zawartosc masy roznych elektrolitow i witamin w miesie czego jak sadze w prochu moze zabraknac ( jesli sie myle to poprosze zeby ktos mnie poprawil).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta pod podwyzszenie testosteronu.

Następny temat

Nie czuje głodu ...

WHEY premium