SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Witam. Mam do sprzedania: - Nutrex Defy Black 408g - 62zł - SFD 6 Protein Complex 2000g karmel - 90zł - MusclePharm Assault 1380g - 105zł - Universal Animal Rage 315g pomarańcza - 60zł Wysyłki do negocjacji, ale wstępnie kurier wpłata 10zł, pobranie 15zł. Kontakt na priv lub w temacie. Pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2036 Data: 2013-10-11 00:36:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko na redukcje

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] z redukcją i potrzebuje jakiegoś białka na posiłek potreningowy. Myślałem nad OLIMP Whey Protein Complex i Syntraxem Matrix 5.0, ale może w tej półce cenowej są lepsze białka? Co polecacie? P.S Jak widzi się wam białko rozrobione z mlekiem po treningu? Jeśli tak to lepiej możliwie chude/tłuste? Zmieniony przez - Hattori w dniu 2010-02-15 13:57:26

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1054 Data: 2010-02-15 13:56:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "Chude" Białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Chodzi mi o czyste białko, najlepiej zero węglowodanów i zero tłuszczów a dużo białka w proszku.

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 4098 Data: 2006-02-11 12:56:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Nurtuje mnie pewne pytanie. Ile dziennie powinnam spożywać tłuszczów białek i węglowodanów ? Jeśli mam czternaście lat ważę 55 kilo i mam 168 cm wzrostu jakie jest na to zabotrzebowanie ? Z góry dziękuje za odpowiedzi, bo jednak w internecie wszystkiego znaleźć nie można.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2266 Data: 2010-11-26 21:18:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko bez kazeiny , laktozy itd

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czesc wszystkim. Jestem uczulony na kazeine , laktoze, bialko mleka wiec szukam naprawde bardzo dobrego skladowo bialka w ktorym nie pojawia sie wyzej wymienienone skladniki. Co polecacie wiec dla mnie ? pozdrawiam

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 3085 Data: 2008-07-06 21:13:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Temat wałkowany milion razy ale jeszcze raz Najlepsze i najtańsze białko dla cebulaczka takiego jak ja (czasami nie mam czasu na posiłki więc tylko uzupełnienie) Łowicz 80 które kosztuje około 80zł za 1800 + jakiś szejk SFD 39 zł za 750 Trec 2250 + jakieś śmieciowe dodatki za 160 zł Z góry dziękuje

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1830 Data: 2014-04-30 19:57:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kiedy brać białko?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Cześć mam 19 lat i trenuje piłkę nożną 4 razy w tygodniu. Zawsze przed treningiem ide na siłownie.Moje pytanie brzmi kiedy jest lepiej brać białko? Przed treningiem na siłowni, po treningu na siłowni a przed treningiem piłkarskim czy może po treningu piłkarskim? Zmieniony przez - marcin556 w dniu 2016-10-07 16:17:27 Zmieniony przez - marcin556 [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 940 Data: 2016-10-07 15:58:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko !

    Temat
    Odżywki i suplementy

    yo Czy Prolongatum biogenixa to jest bialko szybko wchlanialne? Jest to mieszanka , wiec nie wiem . Jedni mowia ,ze jest dobre , ale na dlugo sie wchlania a jedni ,ze jest wlasnie szybko wchlanialne. Wiec? Jako alternatywe tego koles w sklepie polecil mi NitroProGen treka . Niby jakosciowo , skladowo itd takie samo jak to Prolongatum ,co sadzicie [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1374 Data: 2006-05-05 18:43:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • przeterminowane białko!!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cze mam taki problem od prawie roku/heh/ trzymam bialko/EGG PRO Megabola/ nie mialem okazji go zjesc gdyz przez ten czas malo cwiczylem no i teraz patrze a tam 4miesiące temu data ważności minęła. Pytanie czy moge je brac???

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2924 Data: 2006-06-08 17:31:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [s] białko+witaminy+omega3

    Temat
    Targowisko

    OLIMP VITA-MIN multimple sport 2x 60 OLIMP GOLD OMEGA 3 2x60 BIOGENIX prolongatum 3x750g dorzucam do tego 3x kod kreskowy z hologramem z prolongatum 750g 1x kod kreskowy z hologramem z gold omega 3 za wszystko chce 200zl+ przesylka lub odbior osobisty w czestochowie gg:4118892

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2247 Data: 2008-10-25 13:18:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko a ...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam.. W Ostatnim czasie zwiekszylem znacznie w swojej diecie ilosc bialka.. ale mam straszne rewolucje zoladkowe ... wydaje mi sie ze jest to wina duzej ilosci bialka gdyz podobne efekty mam po spozyciu odzywki bialkowej.. i tu moje pytanie : "Czy moja teza jest sluszna ze te rewolucje wywolane sa zmiana diety ? " z gory dzieki za odpowiedzi ;]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1694 Data: 2007-07-27 08:30:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko wieczorem

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Jesli chodzi o odzywke bialkowa, czy wiecie jaki jest termin przydatnosci do spozycia od momentu zrobienia ? Jasniej - czy jak zrobie odzywke wieczorem kolo 22.00, zamkne w shakerze, wloze do lodowki, to czy nie straci swoich wartosci ani nie zepsuje sie do rana ? Nie bardzo mam czas na robienie jej rano i nie chce tez budzic mixerem polowy [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1394 Data: 2007-09-05 23:02:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA + Białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam 17lat waga 60 kg wzrost 173cm. Diety jako takiej nie posiadam ale staram się jeść często posiłki w małych ilościach. Kupiłem sobie BCAA Xplode i chciałem wybrać białko lecz nie za bardzo wiem jakie jakoś najbardziej przypadło Mi to: Optimum Nutrition 100% Whey Protein Gold Standard. Proszę o porady, z góry dziękuje. Pzdr

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 1653 Data: 2011-10-24 21:42:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna kontra białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam szanownych panstwa :) Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewne zagadnienie. Otóż eksperymentujac trochę na sobie z owymi skladnikami mam pytanko. Jak zachowa sie mono, w sensie szybkosci wchlaniania, ilosci dostarczonej do komorek miesniowych procentu przeksztalcenia w kreatynine w dwu przypadkach: A : mono na pusty zaoladek/na czczo B : mono w [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1197 Data: 2006-08-12 12:27:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko potreningowe cena/jakosc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam , zwiazku z tym ze ceny amerykanskich bialek sa dosc wysokie a ja obecnie mam ograniczone fundusze, jakie bialko polecilibyscie mi jako bialko potreningowe, zastanawialem sie nad olimp 100% natural concentrate 2500kg w cenie 135zl, niechce mieszanek bialkowych z kazeina, bialkiem jaja itd chodzi mi o typowe bialko potreningowe, , moze [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1212 Data: 2009-03-18 11:49:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko panthera labs

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam mam pytanie odnosnie tego białka tzn chodzi mi ze to nowa firma i czy mozna polegac na tym białku i takie pytanie techniczne gdzie moze byc napisanan data waznosci

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3457 Data: 2010-06-13 16:48:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko sprzedam

    Temat
    Targowisko

    tutaj macie zdjecia to sobie sprawdzcie sklad http://rapidshare.com/files/181502511/Nowy_folder__5_.rar.html dodam tylko ze za 2 kilo placilem 180 zl jak kupowalem. ale chce sprzedac gdyz dla mnie bylo za mocne i mnie zalalo ostro :) zostalo jeszcze ponad poltora kilo. rozsadne oferty w temacie lub na priv. Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1971 Data: 2009-01-19 10:24:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mocz białko

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam. Miałem wizyte u lekarza sportowego, a wczesniej badania moczu,krwi i ekg. No i dzisiaj u lekarza slysze ze musze jeszcze raz zrobic badanie moczu bo jest 166g bialka? wtf? Moze mi ktos powiedziec czy przyczyna tego moze byc bialko? Biore na dzien 3 lyzki stolowe bialka ostrowi. Mocz mam oddac jeszcze raz do badania, czy nie brac bialka [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1619 Data: 2009-05-07 17:48:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko i amino

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Biorę od dwóch misięcy WPC jako uzupełnienie diety w białko. Od tej pory nasilił mi się trądzik. Z tego co pamiętam to od dawna nie pijam mlek, w dzieciństwie jakieś alergie itp. Chcę odstawić WPC i pytanie naspujące- czym najlepiej zastąpić(białka wołowe, jajeczne- drogie niestety) czy uzupelniać aminokwasami? Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 1624 Data: 2013-12-08 23:54:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nadwaga , odchudzanie , białko

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] 70 kg i chciałbym jakoś pozbyć się sadła albo zrobić z tego kaloryfer lub jakieś widoczne mięśnie . Ćwiczę brazylijskie jiu-jitsu 1 rok i 6 miesięcy. Chciałbym żebyście polecili mi jakieś ćwiczenia na brzuch :) Polecacie jakieś białko? Słyszałem od jednego chłopaka że na białko to za wcześnie jeszcze to prawda ?(Białko w jakieś dobrej cenie) :D

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 918 Data: 2013-09-28 20:18:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)