SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Trening siłowy potem trening bokserski

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] w dwóch dniach w tygodniu 2 razy dziennie. I pytania czy ma to sens jak robię trening siłowy o godzinie 14 a trening bokserski o godz. 20. Między czasie oczywiście białko, bcaa i staram sie zjeść 3 posiłki. Następny dzień wolne albo jeden trening. Czy to ma sens taki trening siłowy? Wrazie czego wrzucam plan treningowy jaki mam do tej [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1374 Data: 2016-02-04 15:09:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplementy - masa, sila.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 2000 kalori, gdyz wczesniej jadlem o wiele mniej. Tutaj zrzut dietki W razie potrzeby będę podbijał kcal itp. A więc do rzeczy. Szukam jakiegoś suplementu, który z dietą i treningami pomoże mi zwiększyć masę i siłe. Nie wiem jakieś może białko czy coś takiego... Nitrobolon ? xD };-) /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/17295f21b6af4a8abc87edbaec719b5b.png

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1773 Data: 2013-02-28 19:34:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na redukcje

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] tego jakąś dietę, czy ktoś doświadczony mógłby mi podesłać jakiś zarys diety żebym mógł mniej więcej się do tego dopasować? Już się w tym wszystkim trochę pogubiłem. Wgl to białko serwatkowe jest konieczne przy redukcji czy dieta wystarczy? Chciałbym kupić sobie kreatyne ale nie znam się za bardzo na tym i mam problem jaką wybrać, może ktoś coś [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 768 Data: 2016-04-04 16:11:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka problem

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, mam 20 lat, 177 cm wzrostu, ok 85 kg wagi, staż na silowni ok 3 lata. Wchodze teraz na cykl, dzis jest jego pierwszy dzien. Moim zdaniem jest pozyskanie dobrej jakosci mięśnia. Dietka jest, oto ona: 1 posiłek ok. 9:00 Jaja kurze całe 120g Białko jaja kurzego 200g Musli z owocami suszonymi 100g Banan/jabłko 100g 2 posiłek ok. 12.00 Ryż [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1037 Data: 2009-02-10 15:11:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WPC OStrowii

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam , mam pytanie dotyczące białka WPC Ostrowii - czy jest to dobre białko i warto nim własnie uzupelniać braki w diecie czy są jakies inne lepsze białka w granicach cenowych 50-120 zł na jeden cykl. obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): ... Wiek: 17 Waga: 90 Wzrost: 194 Cel cyklu: masa stosowane już wcześniej suplementy [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 2967 Data: 2009-03-09 19:41:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] układałem 5 posiłków dziennie, wciskałem tam masę żarcia, lecz albo brakowało tłuszczy, albo było za dużo węgli, albo brakowało białka, a jak zamieniłem kilka posiłków, było białko a brakowało węgli, więc moja prośba do was, jeśli ktoś z was miał mniej więcej takie proporcję przy budowaniu masy, lub ułożenie takiej diety zajmuję mu jakieś 5 [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 682 Data: 2013-12-11 00:00:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Brzuch

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] oczywiście diety się tzrymam: Współczynnik BMR: 1789 Dzienne zapotrzebowanie na kalorie: 2469 kcal Dzienne zapotrzebowanie na tłuszcz: 83 g Dzienne zapotrzebowanie na białko: 155 g Dzienne zapotrzebowanie na węglowodany: 278 g /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/23fb4a407d044e93bdcc829ac8deeddc.jpg [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 5522 Data: 2014-02-26 15:10:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do sprawdzenia-redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] żywieniowe(uczulenia, choroby) :brak Stan zdrowia:dobry Preferowane formy aktywności fizycznej:j.w. Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :zma, multiwitamina, bcaa, białko Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:brak Wrażliwość na stymulanty:brak Możliwosci finansowe:ok 100pln/mc Cel/problem/opis: redukcja Zapotrzebowanie obliczone na [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1387 Data: 2014-09-23 20:52:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywianie przy treningach boksu tajskiego

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] kg i utrzymać ta wagę. Wiem także ze dieta 1000 kalorii nie jest za dobrą...No i teraz już powoli zaczyna doskwierać brak energii i chęci do ćwiczeń więc myślę o odwiedzinach dietetyka. Co Wy myślicie? Może jakieś suplementy? Bcaa, węglowodany? Czy może białko? ;) o reszcie słyszałem że w sztukach walki odpadają. Pozdrawiam i liczę na pomoc

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2297 Data: 2016-12-20 22:18:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czesc!! Moj problem polega na tym iż nie mam pojecia jakie kupić sobie odzywki(koledzy mi mowili raz takie raz takie itd)chciałem sie Was polecic czytalem tez duzo na innych forach ale tam nic ciekawego nie moge znalezc.Ćwicze sobie juz prawie 1 miesiac na sucho(Poniedziałek,Wtorek,Czwartek,Piątek zawsze po godzinie).Chodzi mi o to zeby ktos mi [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1206 Data: 2009-01-09 18:10:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do ocenienie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] pułtłusty oliwa z oliwek Aha i jeszcze kilka pytan bo to pierwszy raz co układam diete samemu ^^ skąd ja mam wiedzieć co ile waży i pisać przecież wszystko bym musiał ważyć np jajko ile ma białka albo tłuszczu albo pomidor nie wiem dokładnie jak wy rozpisujecie i obok wiecie ile co ma białko tłuszczu itd proszę mi to wytłumaczyc z góry dziękuje

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 896 Data: 2010-01-10 16:16:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] pierwszy tydzień wykorzystałbym kretę, która została mi z ostatniego cyklu. Następnie jechałbym na xp, cp + bcaa (300kaps), olimp vita-min (60 kaps), Chela-MZB (60 kaps), białko z ostrowi, carbo bx. Proszę o sprawdzenie dawkowania etc. DT: porcja cp rano, porcja xp przed treningiem, I TUTAJ POWINIENEM DODAĆ JESZCZE JEDNĄ PORCJE CP PO TRENINGU? [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1405 Data: 2008-07-27 22:43:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy jest sens coś brać ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    A więc tak mam 17 lat. Mój staż na siłowni to ponad 4 miesiące.Zastanawiam się czy nie przydałaby mi się jakaś odżywka. Od początku stycznia biorę białko WPC 80 Łowickie(zostało mi jeszcze na jakiś miesiąc)Trenuję piłkę nożną dość intensywnie(w okresie przygotowawczym prawie codziennie,a normalnie 3 treningi w tygodniu+mecz) Na siłownie staram [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 935 Data: 2010-02-24 16:48:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • masowa prosze o ocene

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    8 bialek jaj , 4 zoltka 130 g platkow owsianych + 50 g bakalii II posilek 100 g ryzu 225- 250 g piersi z kurczaka 20 g orzechow. III posilek 100 g ryzu 225 - 250 g piersi z kurczaka 20 g orzechow IV posilek 100 g ryzu lub makaronu durum najlepiej 225-250 g piersi z kurczaka V posilek jakis szejk ( 50 g bialka, 50 g wegli, moze byc [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 694 Data: 2013-02-22 04:41:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja pod MMA

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Panowie, potrzebuje pomocy dla znajomego z suplementacją przy treningach MMA. Znajomy trenuje już kilka lat, ale dopiero teraz postanowił coś dorzucuc. Wczesniej silka ok 2 lat, gdzie w tym czasie byla redukcja i jakis cykl na mono. I teraz tak, priorytetem jest redukcja, przy jednoczesnej poprawie wydolnosci i może lekko siły (przy [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1382 Data: 2013-06-02 15:16:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase dla kolegi do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 100g ziemniaków 120g mięso Przed snem Przed snem 200g Serek ziarnisty 2 jajka Szczypiorek 2 białka z jaj 10g oliwa z oliwek 10ml oliwy z oliwek Łącznie: białko 138g (100g pełnowartościowego), tłuszcze 67g, Węglowodany 333g, kalorie 2504 kcal Mam dylemat czy dodać wiecej białka, np. 2.2g na kilogram masy, co o tym myślicie?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1201 Data: 2007-11-29 14:11:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy cykl na mase miesniowa

    Temat
    Trening dla początkujących

    siemanko wszystkim:) Chcialem wam przedstawic mój pierwszy cykl suplementowy na mase miesniowa do oceny. A mianowicie zamierzam kupic: Mutant Mass 6,8kg, B12 trec witaminki, bialko ostrowia, carbo olimp 2 opak. po 1kg. Co doradzicie? Czy dobrze wybralem suple? Czy z dobra ulozona dieta dla mnie(70kg) przytyłbym w miesiac okolo 4kg? Płeć: [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2711 Data: 2009-05-10 21:27:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • moja dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wiek 22 Waga 86kg Wzrost 185cm Staż treningowy : 2 Lata białko - 2,2 gr na 1 kg masy ciała węglowodany - 3,8 tłuszcz - 0,9 I Śniadanie (posiłek przed treningowy) Płatki owsiane 100g mleko 2% tłuszczu 300g ----------------------- B-22,WW-77,T-13 II Posiłek potreningowy Tuńczyk w oleju 100g Ryż biały 100g Kukurydza konserwowa 50g jedno jajko [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 886 Data: 2009-09-18 11:15:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [S]Uszkodzony se w910i.

    Temat
    Targowisko

    Pozwolę sobie odświeżyć. Leży mi to, obecnie mam 3 inne telefony, więc oddam za grosze, ewentualnie mogę się za coś wymienić(BCAA, spalacz, białko, ZMA) mam do sprzedania uszkodzony SE w910i. Telefon włącza się, ale nie startuje - pali siętylko lampka i wyświetlacz, nie działa też mikrofon, co było początkiem problemów, więc wadliwe jest [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1381 Data: 2009-10-08 23:13:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa czy rzezba podczas wyjazdu

    Temat
    Trening dla początkujących

    Z poczatku witam wszystkich nazywam sie Kamil i jest to moj pierwszy post tutaj, forum odwiedzam czesto lecz nigdy nie bylo okazji sie zalogowac. W lipcu wyjezdzam do roboty na 2 miesiace i zastanawiam sie jaka diete wtedy stosowac, na mase czy rzezbe. Diete bede mogl utrzymac bez problemu czy to dodatni bilans czy ujemy z duza iloscia bialka, [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 771 Data: 2015-05-13 21:15:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)