SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47
Moja waga - 88.5 kg, wzrost 186 cm, 17 lat. Jestem wysportowany, zbudowałem już masę mięśniową, problem jest tylko że mam trochę za dużo tłuszczu i teraz chciałbym się wyrzeźbić. Obliczyłem już sobie moje PPM i wyszło mi żeby zejść z wagi muszę dostarczyć mniej więcej 1824 kcal.

160g białka = 640kcal białka
44g tłuszczy = 398kcal tłuszczy
197g węglowodanów = 786kcal węglowodanów
Podzieliłem to na 5 posiłków wyszło mi:

Wartości odżywcze 1 posiłku:
1. 32g białka = 128kcal białka
2. 9g tłuszczy = 81 kcal tłuszczy
3. 39g węgli = 156kcal węgl
4. 1 posiłek - 365 kcal

Teraz trudno mi wybrać do tego jakąś dietę, czy ktoś doświadczony mógłby mi podesłać jakiś zarys diety żebym mógł mniej więcej się do tego dopasować? Już się w tym wszystkim trochę pogubiłem. Wgl to białko serwatkowe jest konieczne przy redukcji czy dieta wystarczy? Chciałbym kupić sobie kreatyne ale nie znam się za bardzo na tym i mam problem jaką wybrać, może ktoś coś polecić? Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Kalorii zdecydowanie za mało, tak samo tłuszczy

Białko daj 180g, tłuszcze 100g i reszta węgle

Ile kalorii teraz spożywasz?

Przejrzyj dzienniki czy poprawiane diety już wcześniej + dział odżywianie


Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2016-04-04 16:16:52
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Ułóż sobie jadłospis na 4 posiłki + np. wpc po treningu https://sklep.sfd.pl/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html posiłki dobieraj tak by i produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ).
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielki brzuch

Następny temat

Czysta micha, a potem...

WHEY premium