[...] : brak Stan zdrowia : dobry Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : białko, bcaa Stosowane wcześniej diety : brak Cześć! Proszę o sprawdzenie diety redukcyjnej, jest to moja pierwsza redukcja, z całkiem sporego zatłuszczenia, jeśli będzie [...]
Witam Startuję z CKD. Kiedyś już ją stosowałem, ale popełniłem sporo błędów przy ładowaniu, a raczej jego braku węglami i poleciało sporo mięsa. Dzisiaj chciałbym zrobić to dłużej, ale z zachowaniem jak największej ilości mięśnia. Moja pytania: 1. Czy rzeczywiście robić ładowanie co 5,6 dni CKD ? (piątek popołudnie do soboty wieczór) ? 2. [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Wiek : 18 lat Waga : 98-102 kg Wzrost : 183 cm Staż treningowy: 2 miesiace Uprawiany sport lub inne formy aktywności: pilka nozna 2x w tygodniu w szkole + wf Ograniczenia żywieniowe : bez ograniczen Stan zdrowia: dobry Preferowane formy aktywności fizycznej : silownia Możliwosci finansowe: bez ograniczen, ale i bez przesady. Witam. Nabralem masy i [...]
[...] Swoje zapotrzebowanie wyliczałem według dziennika posiłków Vitalmax. Mam 17 lat, 181 cm wzrostu i 75 kg jeśli byłoby to potrzebne. Zapotrzebowanie w treningu na mase wyniosło 2833 kcal (w mojej diecie 2742 kcal) białko 2,4 g na kg masy ciała, tłuszcze 0,8g i węglowodany 4,9g. Chciałbym prosić o ocenę mojej diety ;) z góry dziękuję wszystkim :)
[...] itp 3. W pracy zamierzam rozrabiać jakąś multiwitaminę i pić 4. Pomiędzy posiłkami, do filmu bym podjadał jakieś owoce, lu orzechy 5. Zamierzam kupić BCAA oraz jakieś białko na noc Wydaje mi się wszystko jak coś się przypomni to edytuje lub po waszej pomocy Z góry dziękuje /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/b106579ac5aa43159fc3bf1effb437d4.png [...]
[...] mi o to czy coś takiego będzie miało sens? Czy będzie to jakiś bodziec dla organizmu? Bo jakoś ostatnio przestał mi spadać BF, a nie chce grzebać w diecie. Co do diety to białko 2,5g/kg, WW 2g/kg, Tłuszcz 1g/kg. Chyba, że uciąć węgle i dodać tłuszczu hmm? Trochę dużo tych pytań, ale chcę w końcu coś osiągnąć, więc proszę o wyrozumiałość i [...]
Witam..w silownie sie bawie od dluzszego czasu ale od wrzesnia wzielem sie na powaznie. Od 1 wrzesnia trenuje regularnie po 3x w tyg. Pon-klata bic Sr-barki tric Pt-Plecy(5cw na plecy + 6te na kaptury) robie po 3cw po 8-10 powtorzen.zakupilem niedawno Gold Whey Standard OLIMPU i Purple Wraath CONTROLLED LABS.biore 1miarke PW 30min przed [...]
Witam, mój BMR wynosi ok. 2700 kcal, dietę ułożyłem więc na ok. 2400 kcal. Zapotrzebowanie: - białko: przyjąłem 2g/kg masy ciała, co czyni 140 g białka x 4kcal= 560 kcal -tłuszcz: 30%, czyli 80 g x 9kcal= 720 kcal -węglowodany: reszta zapotrzebowania, czyli 280 g x 4kcal=1120 kcal Jeżeli chodzi o ćwiczenia to wygląda to obecnie następująco: [...]
Witam, jestem od niedzieli na ketozie. waga 93kg wzrost 180cm 22 lata staż 7lat biceps 44-45cm bf14,4% wycisk 120x8 martwy 160x8 przysiady 100x10 -kontuzja kolana Cel to zejść poniżej 8% w 4-6 tygodni nie tracąc masy mięśniowej. dieta przedstawia siw następująco: kcal3133 bialko 147g tluszcz 278g węgle 15g 5:30 10g izolatu, jajecznica z 4 jaj [...]
[...] czas na śniadanie (jak każdy) mam ochotę zjeść coś innego niż jajka itp. Parówki jedynki men - 72.4% mięsa (mięsa wołowe, wieprzowe, kurczaka, indyka) tłuszcze 16 w 100g / białko 13.6 w 100g / cukry 0g czy można raz na tydzień albo coś zjeść takie 4 parówki (200g) gdzie wyjdzie 30g tłuszczy? czy od tego raczej dość mocno się tyje bo to syf itp? [...]
Odrazu na wejściu mowie ze to moja pierwsza dieta która napisałem. Wiek:16 lat Waga : 85 kg Wzrost:180cm Kalorie: 2387.43 Węglowodany (55%)328.27g Białko (15%) 89.53g Tłuszcz (30%) 79.57g Pierwszy posiłek ok.7.15 400 ml mleka + płatki kukurydziane / musli /jajecznica /czasami szklanka mleka ok.200ml. Drugi posiłek ok. 10.40(szkoła) Jedna [...]
[...] nie chciałbym też aby były to produkty z górnej półki cenowej... Do tego obecnie została mi reszta Whey Protein z Olimpu + ok.3 kg Gainer 2 Vitalmax ale głównie chcę czerpać białko i węgle z jedzenia a suplementy jako dodatek tylko. http://i58.fastpic.ru/big/2014/0220/f5/570dab78b65b9f646d6fcca0eaafcdf5.jpeg [...]
[...] : TAK Dieta : Jest, 2600kcal obecnie Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje) : BRAK Zażywane suplementy : kreatyna, omega 3, czasem białko. Ostatnio przerabiany plan : FBW przez 3 lata Wyniki w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc) : przysiad 5x5x100kg [...]
[...] mój znajomy: 8 rano: jajecznica z mięsem i chlebem, 4 jajka, 50g miesa, 4 kromki chelba. 11: 4 kanapki z chleba ciemnego z mięsem + jogurt naturalny mały 14: 120g ryżu 100g mięsa z kurczaka, sałatka 17: podwieczorek podbnie do drugiego śniadania 20 płatki owsiane na mleku 50g platkółw na 300 ml mleka 22. tu jem same białko np. 2 gotowane jajka
Siemka. Jestem ektomorfikiem no i muszę się katować ciągle węglowodanami i jem ich dosyć sporo i tak kiedyś natknąłem się na temat o diecie w której jest dużo tłuszczy a mało węglowodanów. Ogólnie proporcje bym miał takie: Białko: 2-3g (zależy od portfela) Węglowodany: 1-2g (na ogól poniżej 2g i to tylko w czasie około treningowym) Tłuszcze: 2-4g [...]
[...] na poważnie, tylko ta nieszczęsna masa. Moją hipotetyczną metodą na szybkie nabranie masy są szejki, ale nie byle jakie szejki. Obecnie biorę gainera i dodaję do niego białko, lecz pomyślałem żeby dodać tam emulgator, choćby lecytynę sojową oraz olej, dajmy na to słonecznikowy. W ten sposób w jednej porcji można byłoby dostarczyć nawet 1000 [...]
[...] treningowy: rzeźba + siła Staż treningowy na słowni: kilka nieregularnych miesięcy Uprawiane inne sporty: koszykówka Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka skos i płaska, wyciąg dolny. hantle, sztangi Dieta: będzie :) Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: w najbliższym czasie białko
[...] Dwugłowy 4. uginania na maszynie 5x 12-8 ( tył uda ) 5. Martwy ciąg na prostych nogach 3x 10. i niestety efekt jest mizerny. dieta jest oki ( witaminki są , węgle też , białko też - waże z 82 kg a białka wcinam 165/170 g) a nogi stoja i stoja ... (lydki tez ale teraz 2 tydzien robie je 2 razy w tyg.) problem też tkwi w tym , że mam dość [...]