SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mleko 1.5%-jogurt naturalny 3% 100g 2.10:00 4 skibki (ok. 200g) chleba ciemnego masełko+pomidor 3.Ryż 60g. +jogurt naturalny 150g. Trening 4.200g. chleba ciemnego+jogurt lub twaróg 100g. 5.białko 200g. Moje zapotrzebowanie-B-186 T-69 W-279 I mój problem stosuje tom diete przez 1 dzień ;) ale dziś sie ważyłem waże o 2 kilo więcej czy to normalne?

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1926 Data: 2004-04-27 14:01:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrót do treningu siłowego

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Miałem przerwę sporą i od treningów i od forum dla tego muszę zrobic małą konsultację co do suplementacji Chcę kupić białko na noc SP80 Olimpu i Creapure monohydrate Olimpu także - jeżeli macie jakieś ciekawe alternatywy to dajcie znać ps. Prosze tylko nie pisać o dobranej diecie etc bo wcześniej trenowałem 5 lat prawie bez przerwy - wiem [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1487 Data: 2006-03-06 20:38:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] mój 1 cykl kreatynowy , kupie tej kretki 500g , zrobie nią cykl 5 dni - nasycenie , 40 dni - normalnie . Treca MASS XXL wezme 4kg ( zostanie mi na później ) , a ile tej dextrozy kupić ? i jakiej firmy ? a może do/zamiast dextrozy tauryne , carbo albo co innego ? co jeszcze można dodać do tego cyklu ? Może dorzucić białko z ostrowi ? SUGERUJCIE !

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2156 Data: 2006-04-04 15:20:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomocy! Ćwiczenia, a spalanie tłuszczu.

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] mogę jednocześnie spalić tłuszcz (trochę go jest) i intensywnie ćwiczyć np siłownia, bieganie i jakieś tam brzuszki albo coś żeby schudnąć. Do tego jakieś suplementy : białko, kreatyna, hmb, l-karnityna. Jedno nie będzie wykluczało drugiego? Chodzi mi o zbudowanie szczupłej umięśnionej sylwetki a jestem można powiedzieć "przy kości":P [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1937 Data: 2007-08-12 10:23:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pierwszy zestaw odzywek POMOCY

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Hej, oto mój pierwszy zestaw odzywek a oto i one Białko ---> Pro Longatum Tłuszcze ---> Omega 3 Witaminy ---> Daily Formula + Cynk i Magnez (z apteki) Zastanawiam sie nad kupnem Białka WPC-80 Ostrowi Poproszę o rozpisanie dawkowania poszczególnych składników i o dorade czy mozna coś dodać na przykład wpc-80 ostrowi badz coś innego

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2477 Data: 2007-08-22 16:43:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomocy Dieta redukcyjna

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam chcę ułożyć sobie diete redukcyjną w kalkulatorze obliczyłem ze moje dzienne zapotrzebowanie to; kalorie 3700 białko 100 tłuszcze 125-150 weglowodany 520-620 Dodam ze mam 19 lat 179 wzrostu i 89kg wagi... czy według wyżej wymienionych danych moge wziąśc sie za ukladanie diety? ile obnizyc z dziennego zapotrzebowania zeby bylo ok? mysle ze [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1686 Data: 2010-12-25 18:31:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na mase

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Bardzo bym prosił aby ktoś zawansowany poradził mi jakie produkty mam spożywać a otrzymać dziennie jak najwięcej kalorii (niemam dużo kasy na jakieś frykasy) dodatkowo powiem że biore kreatyne daaa1000 i tribuactivb6 Masa ciała (kg):65 Wzrost (cm):180 Wiek:18 aktywność (ćwiczenia 3-5 razy w tygodniu) Bardzo duża aktywność Współczynnik BMR 1739.33 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 721 Data: 2013-10-22 15:43:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o trening

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Na forum jestem od niedawna. Zakupiłem troche sprzetu jakieś białko ale mam jeden problem nie moge dobrać sobie treningu. Sporo surfuje pd necie prenumeruje SDW i KIF ale chodzi mi o trening "mieszany" ze tak to nazwę. Mianowicie na grzbiet, klate i nogi siłe ramiona masa no i na brzuszek rzeźbę;). Napiszcie czy jest to mozliwe i jakiś ogolny [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1005 Data: 2005-12-11 00:15:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 22 lata, wzrost 163cm, 70 kilo wagi, BF 36%(!) - Kobieta Cel: Duża redukcja fatu. Jaką możecie zaproponować ilość makroskładników? Moja propozycja: Węgle - 120g Tłuszcze - 90g Białko - 150g duża ilość białka, przez co zmniejszona została liczba węgli i tłuszczów. Węgli chyba i tak za dużo, ale polecono mi nie przekraczać 150g

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2559 Data: 2006-04-17 22:49:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta problem

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam !Chcialem zaczac rozpisywac swoja diete na mase tylko mam problem jaki wybrac odpowiedni stosunek B/T/Ww .Mam 22lata, waga 68kg, wzrost 180. Typ budowy ja bym nazwal 'patyczak' wiec sami rozumiecie czas wreszcie cos zmienic! Moim celem jest masa .Wspolczynnik aktywnosci 1.2 Czy wartosci 1,8 Bialko 1.5 Tluszcze 4 Ww z tego wyszlo mi [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1425 Data: 2007-05-16 00:11:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CO WYBRAĆ ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] CREATESTON, ANABOLIC WINDOW czy RECOVERY SHOCK z myogenix czy jakos tak - supel przedtreningowy tutaj mysle bardziej o jakims stacku z dobrą dawką popmperów, mam clouta jedna puche ale przed treningiem troche kopa by sie przydało:) czekam na porpozycje - co do uzupełniaczy to białko vita fit O3 GOLD, i witaminki, ale tutaj wszystko juz mam .

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 780 Data: 2010-02-22 12:34:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CKD do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, kumpel prosił mnie o ocenę diety CKD. O to ona: Ckd 183cm, 83kg - białko 133,13 g - tłuszcz 142,68 g - węglowodany 42,24 g - kalorie 1880,60 kcal 1. Jajecznica z 3 jaj (~180g) Masło extra (40g) Ogórek kiszony/pomidor etc 1 szt 2. Twaróg tłusty (100g) Mleko 2% (25g) Otręby pszenne (50g) 3. Makrela wędzona [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 700 Data: 2012-02-26 17:36:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dobór spalacza na końcową wycinkę

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, jestem już 4 msce na redukcji, aeroby, hiit.. zostal oporny tluszcz wokół brzucha..dieta i suplementy (LC - > bialko,bcaa, aakg, wit, zma, omega itp) Zjadlem też dymaburna oraz magnum heat accelerated, próbowalem też johe..ale trochę mną targało za bardzo ;-) Ze względu na nierówne porcje ;-) Chciałbym jeszcze zjechać tą resztkę, jaki [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1605 Data: 2012-06-22 22:18:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprawdzenie diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Od początku bardzo przepraszam, że tworze drugi taki sam temat ale zależy mi na czasie gdyż na dniach wyjeżdzam ;/ Oto moja dieta na masę :) co o niej myślicie ? co trzeba w niej zmienić ? Oto moje zapotrzebowanie : Współczynnik BMR 1796.82 Aby utrzymać wagę Kalorie 3099.51 Węglowodany 55% 1704.73kcal = 426.18gram Białko 15%% 464.93kcal = [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1194 Data: 2013-02-26 18:39:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fat burner podczas cyklu masowego???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Obecnie obok diety stosuje TCM+ Białko EAS WP Carbo. Zastanawia mnie czy można dorzucić jakiś spalacz (fat burner)w dni kiedy robie aeroby ( 2 x w tygodniu 45 min) obok 4 x treningu siłowego. Czy wogóle w cyklu masowym warto stosować jakiś spalacz ? Mam troszke tłuszczu, nie jest jakiś straszny, ale czy przy cyklu masowym da się wogóle palić [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1272 Data: 2007-10-05 20:09:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MOKRY PROBLEM.

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    [...] generalnie potężny wysiłek dla mojego organizmu. Po prysznicu zauważyłem, że zaczęły mi się intensywnie pocić stopy i trwa to aż do dzisiaj -_-. Aktualnie biorę tylko białko ale to już od miesiąca. Nadmienię, że kiedy stopy nie dotykają podłoża, tzn leżę sobie na wyrku, albo siedzę z nogami podpartymi na czymkolwiek problem znika. Widzicie [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1017 Data: 2013-04-26 13:04:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sok marchewkowy

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    1. Czy jeżeli piję sok marchewkowy Marwit, to powinnam wliczyć go w bilans czy nie jest to konieczne skoro marchewka to warzywo? Wypijam całą butelkę czyli 250ml 2. Taki sok mogę pić pomiędzy posiłkami jako przekąska czy lepiej do posiłku? Składniki: sok z marchwi 100% Informacja o wartości odżywczej w 100 ml soku Wartość energetyczna 161 kJ / 38 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 827 Data: 2018-04-18 17:37:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy cykl ;)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, chcialem sie poradzic mianowice chodzi mi o pierwszy cykl na suplach ;) W planach mam na wrzesien: -1000g Kreatyny universala, 10g przez 60dni potem wskocze na stala suplementacje kreatyna po 0,03g na kg masy ciala -NAG z Sanu -Animal Pak +bialko itp ale to wiadomo, diete oczywiscie trzymana. Moze cos dorzucic ? albo co bo nie wiem zbieram [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1566 Data: 2008-07-31 15:33:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Monohydrat/który+ inne dodatki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] zimka\-) idzie masa musi iść Który monohydrat zamówić: 1. SFD Pure creatine 500 g or 2.Universal Nutrition - Creatine micronized powder 500 g Kupię jeszcze białko SFD, BCA biorę po treningu 4tabs (Olimp - BCAA Mega Caps) Witaminy:Olimp - Vita-Min Multiple Sport coś jeszcze do tego warto dokupić? glutamine bądź coś innego ?;)

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1211 Data: 2013-10-22 21:05:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do ostrej krytyki.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] na ciezki wysilek fizyczny w pracy, na siłowni oraz siatkówce sporadycznie. Ze względów że bałem się, ze nie dam razy zjesc tyle co spalę, zamówiłem Mass Activatora i białko ( zwykłe oraz kazeine ). Bardzo proszę o ocenę moich wypocin, oraz oczekiwanej krytyki, co może być nie tak. [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 746 Data: 2014-12-30 03:02:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)