Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam, mam 16 lat, 175 cm wzrostu i ważę ok. 85 kg. Kiedyś ćwiczyłem w szkole sporadycznie co tydzień na siłowni, lecz teraz kupiłem ławkę i ćwiczę od 2 tyg w domu, odżywki jakie biorę to Białko ProVIt i witaminy "Vita-min", staram się jeść zdrowe pokarmy m.in. płatki owsiane z mlekiem, serki (robię koktajle), piersi z kurczaka, jajecznica itp, [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] choroby) : brak Stan zdrowia:bardzo dobry Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :aminokwasy- glutamina, białko, spalacz, izotoniki Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:starałem sie po prostu zdrowo odzywiac nie było konkretnej diety Wrażliwość na stymulanty:brak Możliwosci [...]
[...] Wiem, ze to zajmuje duzo czasu aby dokladnie i estetycznie rozlozyc diete, no ale pomoc dobrodusznego Użytkownika bedzie jak najbardziej uwzgledniona. Podstawy: 2160kcal białko-150g/600kcal węgle-110g/440kcal tłuszcz-124g/1120kcal I teraz nie wiem jak to rozlozyc w posilkach. 1 Posilek-7:00-8:00 2 Posilek-12:30 3 Posilek-15:00 4 Posilek-17:30 [...]
[...] osprzęt siłownia Dieta : jem dużo - pełnowartościowe produkty (waga nie spada - bardzo powolutku rośnie, bądź stoi) Przeciwskazania medyczne : brak Zażywane suplementy : białko i bcca (jeśli planuję aeroby) Ostatnio przerabiany plan: fbw traktora Ciężary w podstawowych ćwiczeniach : przysiad 90x8, MC 95x12, ławka prosta75x3 Witam. Zacznę od [...]
[...] przedtreningowy filet 150 g kasza 50g 5. potreningowy mintaj 200g makaron durum 100g 6. twarożek 100g oliwa 20 g pomidory/ rzodkiewki dieta wychodzi na ok. 3200 kcal, czyli zaczynam od poziomu 0, białko 225 g(36%), tłuszcze 150g (24%), wegle 246 g(40%) bardzo prosze o ocene planu :)
[...] -Co z fasolą czerwoną? Tak samo jak groszek i kukurydza można dostań w puszkach, tylko trochę droższa jest, ale czytałem że łącząc jajka z fasolą otrzymujemy idealne białko dla organizmu. Więc gdy zastępował bym pierś w posiłku po treningowym jajkiem sadzonym to dawał bym jeszcze pół puchy fasoli czerwonej -No i ostatnie pytanie, czy po [...]
[...] zgubienie zbędnej tkanki tłuszczowej i poprawa proporcji ciała. Tak ma to wyglądać: BCAA - Activlabu Jabłczan kreatyny - Olimp Scroch albo Dymatize Burn Xtreme Oprócz tego białko i carbo po treningu - standard. obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): Wiek: 19 Waga: 88-90 Wzrost: 180/1 Cel cyklu: Utrata wagi i ogólna poprawa [...]
mam 39 lat. (pewno se pomyslicie co mi odbilo") ppostanowilem cos ze soba zrobic.wzrost 180 ,waga 114!!!!!. w domu mam sztange, laweczke i hantle oraz komplet obciazen. mam tez rower treningowy ulozylem se diete: 1. musli ,szklanka mleka,2jajka, 100g twarogu lub tunczyk, pomidor 2 jabko , banan 3 posilek zastepczy hamujacy laknienie bialko i [...]
Chciałem się podzielić prostym przepisem, na szybko sałatkę, ale za to bardzo dobrą. Czas przygotowania będzie wynosić około 15 minut. Według mnie fajne połączenie smaków. Sałatka pikanta, kwaskowa a zarazem delikatna. Czego będziemy potrzebować: - pierś z kurczaka 150g - pomidorki cherry 5-6 sztuk - mix sałat (jeśli ktoś woli może być sama np. [...]
[...] Uprawiane inne sporty: brak Dostęp do sprzętu: full osprzęt siłownia Dieta: jest Przeciw wskazania medyczne: brak Zażywane suplementy: zmierzam cell pump, HMB, ZMA, białko wpc, Vita-min Oto plan:(tam gdzie zmiana liczby powtórzeń dokładam ciężaru) Poniedziałek (klata/plecy) -wyciskanie na ławce płaskiej 10/8/8/6/8/8- piramida [...]
http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Ketones_1200_i31722_d380x380.jpg Opis - Zapobiegają odkładanie się tłuszczu w ciele - Wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej - Pomaga przywrócić prawidłową wagę ciała Ketony malin to numer 1, który stanowi najlepsze wsparcie w walce z nadmiarem kilogramów. Jeśli do tej pory odchudzanie kojarzyło Ci się [...]
/SFD/Images/2016/10/12/0add38cc4c3f477ea5bbefa62477385c.jpg Opis Podnosi sprawność seksualną Wzrost masy ciała Testowany laboratoryjnie pod względem czystości składu Vitalmax Pure AAKG powder to najwyższej jakości preparat zawierający w swoim składzie Alfa Ketoglutaran argininy (AAKG) czyli składnik pokarmowy, który bierze udział w powstawaniu w [...]
[...] z dużym naciskiem na rzeźbe (Od pasa w góre) Ktoś może utowarzyć mi taki plan? 2. Suplementy jakie polecacie? Co może mi się przydać, zwiekszyć efekty pracy? (Witaminy, białko, kreatyna) Poproszę konkrety. 3. Odżywianie, na czym skupiać uwagę? Czego jeść "najwiecej"? Czego unikać? Dziękuje za zainteresowanie tematem, pozdrawiam. 1.Płeć - [...]
witam wszystkich serdecznie... na poczatek moze troche o sobie :) mam 24 lata 184cm wzrostu i 79kg wagi reszczty nie mierzylem ;) starz na silowni to 7miesiecy i ponad rok trening capoeiry :) silownia w okresie wakacujnym 4x w tyg ze wzgledu na przerwe treningow z capo.od pazdziernika zaczynaja sie treningi capo wiec wszystko wraca do normy i [...]
[...] 25 gram płatków owsianych i starte jabłuszko 11.00 ryż (dwie łyżki odmierzone przed ugotowaniem) 100g piersi plus dowolne warzywa 14.00 jak wyżej 17.00 jak wyżej 19.00 tylko białko czyli np. puszka tunczyka na ok. 30 minut przed snem 30 g odrzywki białkowej (mam izolat olimpa ale moze cos mi podpowiecie) i jak ta dietka wypada? mogę sie [...]
Na wstepie podam moje dane 178cm , 86kg. moje zapotrzebowanie to ok 2700kcal + 200kcal = 2900kcal. Z GÓRY CHCE ZAZNACZYĆ ZE ŁATWO LAPIE TLUSZCZ DLATEGO DODALEM 200 A NIE 500 KCAL. ilosc bialka : 1,8g na kg masy ciała ( przy moim poziomie otłuszczania wystarcza? ) ilosc tluszczy : 1g na kg masy ciała ilosc węglowodanów : reszta... Sniadanie 7:00 [...]
http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Carnilife_2000_i31359_d380x380.jpg Opis - 2000 mg L-karnityny w jednej fiolce - 30 mg koenzymu Q 10 w jednej fiolce - Wspomaga odchudzanie Carnilife 2000 to ampułki zawierające wysoką dawkę karnityny bo aż 2000 mg w każdej porcji wzbogaconej o koenzym Q10. Kombinacja L-Karnitiny i koenzymu Q10 skuteczniej [...]
[...] nogi + barki. Wiadomo, że w domu byłem ograniczony zarówno ciężarem którym dysponowałem jak i rodzajami ćwiczeń. Obecnie jestem na redukcji, dieta LC, z suplementacji białko i carbo po treningu. Teraz wracam na siłownię i szukam inspiracji. Dalej ćwiczyć dzielonym czy może coś innego - spodobał mi się FBW 3 dniowy (tym bardziej, że może [...]
[...] - bez treningu. Nie piszcie o przepalaniu mięśni, że za dużo treningu itp :) przywykłem już do takiego trybu treningu. Obecna suplementacja - animal pack w dni treningowe + białko (w ciągu dnia + na noc) + dieta wysokobiałkowa + żeń-szeń i preparaty witaminowe Planuję teraz następującą rzecz, którą chciałbym z Wami omówić, zaczynam aby dobrze [...]
Witam, mam pewien moglbym to nazwac problem Otoz robilem rzezbe jakis czas temu na tej zasadzie, ze zmniejszalem weglowodany(low carb) i troche nawet zwiekszylem bialko, tluszcze bez zmian czyli np. na sniadanie jedzac zawsze na mase 150g platkow owsianych zjadlem ich ok 70g tak samo z innymi posilkami + po treningu zawsze 30-1h aerobow do tego w [...]