Wiek-21 lat Wzrost- 170 cm Waga-80 kg Siłownia 4 razy w tygodniu intensywny trening 50 minut Cardio, około 5 razy w tygodniu 35 minut(na czczo lub po siłowni) tętno 60-70% max Z małym na razie deficytem wyszło mi 2500 kcal(zgadza się ?) Jak dobrać makro? Może być: B-2g/kg T-1g/kg W-3,5g/kg Czy obciąć jeszcze węgle , zwiększając białko i tłuszcze?
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam. Mam pytanie odnosnie suplementow (dieta jest) . Cwicze 5 miesiecy i ciezko jest mi uzupelnic kalorie . Lepiej kupic bialko + Carbo czy moze Gainera . Co bardziej polecacie ? Moje propozycje : http://www.sfd.pl/sklep/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html , http://www.sfd.pl/sklep/SFD_Leucine_Carboplus-opis26304.html lub gainer [...]
[...] Śr, Pt, przeważnie po 1h, daje z siebie wszystko i mam pytanie jak szybko nabrać masy mięśniowej, jem dużo ale mam problem z nabraniem wagi. Co można zrobić polecacie kupić białko ? Chodzi o naturalną rozbudowe mięśni, i coś co nie przeszkodzi mi w rozwoju i wzroście. Lub jakąś specjalną diete? Zabardzo nie jestem okiełznany w temacie, więc [...]
WLASNIE SIE CHCIALEM WAS PORADZIC !!! JAK MYSLICIE CZY WARTO TERAZ BRAC KREATYNE PRZED SYLWKIEM ???? CHODZI OTO ZE NA SYLWKU JAK TO BYWA SIE PEWNIE NAPIJE I NIE WIEM CZY WARTO ZACZYNAC CYKL PRZED TA IPRA????? MAM DOKLADNIE NA MYSLI BRAC: KREATYNE(NIE WIEM JAKIEJ FORMY JESZCZE)+GLUTAROL1000(OLIMP)+BIAŁKO !!!! ?? JAK MYSLICIE DOBRZE BEDZIE [...]
Cel masa ale beztlusczowa.Staz ok 1 roku.182cm - 79 kg.Chce dobic do max 90 kg.Trening systematyczny.Dieta slaba z braku czasu. 1)Bialko Biogenixa "80" 2)Xpand 3)Ultimate Amino 2000 4)HMB Hi-Tec w plynie 5)Thermo Speed wegli nie chce brac ani geinerow bo chce sie odtluszczyc. Jak to widza specjalisci?? pozdro!
jak bierzecie te vitaminki? ja na razie biore 2kaopsy rano czyli 1kaps witamin i 1kaps mineralow.. mysle jednka ze mozna to jakos rozlozyc np 1kaps witamin rano po snaidaniu a 1kaps mineralow po poludniu w posilku po treningowym. czy branie naraz witamin i mineralow po sniadaniu jest jednak dobra opcja? oczywiscie jedzenie bogate w [...]
Witam!!! Chciałbym kupić kreatynę- monohydrat(bo to mój pierwszy cykl). Do tego jakiś transporter(jeżeli trzeba). Co jeszcze trzeba do tego dokupić???? Białko do uzupełnienia diety??? Cel treningu: siła i masa. Wszystkie dane w moim profilu są aktualne... Moim zdaniem suplementy renomowanej firmy Trec są NAJLEPSZE, dlatego zwracam się do Was o [...]
- otwarte brak od 8-10 miarek czyli koło 600g jest - sprzedam lub zamienie na stack/białko ewentualnie czekam na propozycje pozdrawiam zainteresowanych
Witam podaje moją dietę do oceny w dni treningowe FBW + 10min skakanki W diecie nie ma wpisanych warzyw i owoców które oczywiście będę spożywał do każdego posiłku posiłek o 15 przedtreningowy o 17 zaraz po treningu białko i banan o 18 potreningowy /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/2a9625107178488a885c4bc837a6d5b2.png
1. Ile czasu po treningu należy spożyć pierwszy posiłek potreningowy? 2. Czy białko w proszku będzie lepszym rozwiązaniem podczas redukcji zamiast serka wiejskiego na noc? 3. Co sądzicie o czerwonej fasoli jako zamiennik ryżu? 4. Jakie produkty przyspieszają metabolizm? 5. Czy budyń lub gorzka czekolada są bardzo tuczącymi produktami? 6. Co [...]
Witam, Zakupiłem tego bulka i mam z nim związane pytanie: Zalecane dawkowanie przez producenta to spożycie potreningowe raz dziennie. Myślałem czy nie mogę tego brać rano o 7.00 jako zastąpienie śniadania? Nie będzie to lepiej wchłaniane? Po treningu brałbym białko whey shake od syntraxa. Dodam, że często zdarza mi się nie jeść śniadania.
Witam mam pytanie, czy ma znaczenie jakie białko jem tzn wolno, czy szybkowchłanialne? Na noc twróg.... w diecie gł źródłem białka jest twróg, jajka... A chodzi mi o posiłek potreningowy, jem najpierw wafle ryżowe odrazu, a potem ryż i twróg, czyli wolnowchłanialne, czy to ma jakiś wpływ na efekty? (zmieniać nie bede diety bo brak kasy na np [...]
witam ostatnio troche suple zakupilem a sa to: Animal Nitro(44 paczki), Animal Pak(44 pak), Animal Pump(30 saszetek), serious mass (optimum nutrition 5,5 kg), bialko biogenixa ultra whey(3,5KG) i prolongatum(1,5kg), horse power (ultimate nutrition 1kg)sami ocencie i jakby ktos naprawde sie natym znal to prosze o podpowiedz jak brac zeby byly [...]
Siemanko . Wczoraj zaczalem cykl ( monohydrant maximize + horse power ultimate nutrition + bialko whey pro + carbo olimp + ZMA pro =). W ciagu dnia wszystko bylo swietnie , natomiast w nocy strasznie zaczalem sie pocic na tyle ze zmienilem z 4 koszulki. Czy ktos mial podobna sytuacje , badz orientuje sie czy cos tutaj mogla zaszkodzic ? . Z [...]
w sierpniu wchodzę na redukcje (zbicie ok 3-4kg fetu). Dietka jest rozpisana, jedynie potrzebowałbym pomoc co do supli. Mam tak -białko (łowickie) -bcaa (activlabs) -animalcuts -body octane Zatsnawiam się czy dokupić scorach i jechać 2 tyg scroch, 2 tyg animal czy może coś innego. Odpadają wszytskie spalacze co podnoszą ciśnienie więć venom, [...]
Witam mam do sprzedania białko o smaku Bananowym 2350 gram, możliwość odbioru osobistego w Łodzi lub w Warszawie cena 140 zł plus jeszcze jakies pojedyncze rzeczy jak coś poproszę o priv /SFD/Images/2015/8/30/9e792d30cb194d4ba82d956671f83cfe.jpg Zmieniony przez - agnieszka.aj. w dniu 2015-08-30 07:42:58 Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu [...]
W lutym zaczynam cykl na 40ml(100mf/1) tescia. I zastanawiam sie jak diete ulozyc z tej okazji. A jako ze mam dosc konkretna tendencje do nabierania na masie.....ale tluszczowej to zastanawialem sie nad dieta z lekkim ujemnym bilansem kalorycznym czyli okolo -200-300kcal. Białko dal bym w granicy 2,5-3g/kg tluszczy jakos 1g/kg a reszta w wenglach. [...]
[...] Aktualnie po przerwie trening fbw 3 dni w tyg. Robię po 4 serie na większe partie powtórzenia 12-10-8-6 na mniejsze partie 10-8-6 do tego bcaa i jabłczan sporadycznie białko. Czy taki trening wystarczy i czy coś zmienić? Czy dorzucać jakiś rowerek bieżnie żeby nie zalało za bardzo tłuszczem ? Mój pierwszy post na takich stronach więc sorki [...]
Witam chiclabym prosic o podpowiedz jaki preparat najlepiej stosowac do ksztaltowania masy miesniowej. (chodzi mi o rzezbe bo mase jako taka mam)Slyszalem od jednego znajomego ze wartko kupic sobie np.bialko ostrowi a zas od drugiego ze warto HNB wiec juz sam nie wiem ,dlatego postanowilem sie zapytac osob ktore cos sie na tym znaja. Z gory [...]
Witam proszę o sprawdzenie diety na rzeźbę pierwszej diety Jestem kajakarzem i czy tych węgli starczy ? To moje zapotrzebowanie jak coś Aby utrzymać wagę Kalorie 3496.61 Węglowodany 55% 1923.14kcal = 480.79gram Białko 15%% 524.49kcal = 131.12gram Tluszcz 30% 1048.98kcal = 116.55gram /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/2030f50e84b343489698cee9e80b191c.png [...]