SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Redukcja- początek

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wiek-21 lat Wzrost- 170 cm Waga-80 kg Siłownia 4 razy w tygodniu intensywny trening 50 minut Cardio, około 5 razy w tygodniu 35 minut(na czczo lub po siłowni) tętno 60-70% max Z małym na razie deficytem wyszło mi 2500 kcal(zgadza się ?) Jak dobrać makro? Może być: B-2g/kg T-1g/kg W-3,5g/kg Czy obciąć jeszcze węgle , zwiększając białko i tłuszcze?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1469 Data: 2013-12-02 18:05:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SUPLE NA MASE

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam. Mam pytanie odnosnie suplementow (dieta jest) . Cwicze 5 miesiecy i ciezko jest mi uzupelnic kalorie . Lepiej kupic bialko + Carbo czy moze Gainera . Co bardziej polecacie ? Moje propozycje : http://www.sfd.pl/sklep/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html , http://www.sfd.pl/sklep/SFD_Leucine_Carboplus-opis26304.html lub gainer [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 783 Data: 2014-12-25 12:16:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nabranie masy.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Śr, Pt, przeważnie po 1h, daje z siebie wszystko i mam pytanie jak szybko nabrać masy mięśniowej, jem dużo ale mam problem z nabraniem wagi. Co można zrobić polecacie kupić białko ? Chodzi o naturalną rozbudowe mięśni, i coś co nie przeszkodzi mi w rozwoju i wzroście. Lub jakąś specjalną diete? Zabardzo nie jestem okiełznany w temacie, więc [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 703 Data: 2013-07-28 23:16:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna przed Sylwkiem?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    WLASNIE SIE CHCIALEM WAS PORADZIC !!! JAK MYSLICIE CZY WARTO TERAZ BRAC KREATYNE PRZED SYLWKIEM ???? CHODZI OTO ZE NA SYLWKU JAK TO BYWA SIE PEWNIE NAPIJE I NIE WIEM CZY WARTO ZACZYNAC CYKL PRZED TA IPRA????? MAM DOKLADNIE NA MYSLI BRAC: KREATYNE(NIE WIEM JAKIEJ FORMY JESZCZE)+GLUTAROL1000(OLIMP)+BIAŁKO !!!! ?? JAK MYSLICIE DOBRZE BEDZIE [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1436 Data: 2003-12-04 15:46:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocencie moj pomysl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cel masa ale beztlusczowa.Staz ok 1 roku.182cm - 79 kg.Chce dobic do max 90 kg.Trening systematyczny.Dieta slaba z braku czasu. 1)Bialko Biogenixa "80" 2)Xpand 3)Ultimate Amino 2000 4)HMB Hi-Tec w plynie 5)Thermo Speed wegli nie chce brac ani geinerow bo chce sie odtluszczyc. Jak to widza specjalisci?? pozdro!

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2016 Data: 2006-04-25 02:08:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • vita-min multiple sport-wasze opcje brania

    Temat
    Odżywki i suplementy

    jak bierzecie te vitaminki? ja na razie biore 2kaopsy rano czyli 1kaps witamin i 1kaps mineralow.. mysle jednka ze mozna to jakos rozlozyc np 1kaps witamin rano po snaidaniu a 1kaps mineralow po poludniu w posilku po treningowym. czy branie naraz witamin i mineralow po sniadaniu jest jednak dobra opcja? oczywiscie jedzenie bogate w [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1817 Data: 2007-10-24 17:52:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam!!! Chciałbym kupić kreatynę- monohydrat(bo to mój pierwszy cykl). Do tego jakiś transporter(jeżeli trzeba). Co jeszcze trzeba do tego dokupić???? Białko do uzupełnienia diety??? Cel treningu: siła i masa. Wszystkie dane w moim profilu są aktualne... Moim zdaniem suplementy renomowanej firmy Trec są NAJLEPSZE, dlatego zwracam się do Was o [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1507 Data: 2009-04-08 17:38:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [S] BCAA san pro 5000

    Temat
    Targowisko

    - otwarte brak od 8-10 miarek czyli koło 600g jest - sprzedam lub zamienie na stack/białko ewentualnie czekam na propozycje pozdrawiam zainteresowanych

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 3601 Data: 2009-04-15 18:12:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na dzień treningowy do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam podaje moją dietę do oceny w dni treningowe FBW + 10min skakanki W diecie nie ma wpisanych warzyw i owoców które oczywiście będę spożywał do każdego posiłku posiłek o 15 przedtreningowy o 17 zaraz po treningu białko i banan o 18 potreningowy /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/2a9625107178488a885c4bc837a6d5b2.png

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1841 Data: 2012-09-29 12:41:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka pytań odnosnie diety.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    1. Ile czasu po treningu należy spożyć pierwszy posiłek potreningowy? 2. Czy białko w proszku będzie lepszym rozwiązaniem podczas redukcji zamiast serka wiejskiego na noc? 3. Co sądzicie o czerwonej fasoli jako zamiennik ryżu? 4. Jakie produkty przyspieszają metabolizm? 5. Czy budyń lub gorzka czekolada są bardzo tuczącymi produktami? 6. Co [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 832 Data: 2015-04-05 18:39:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MHP Up Your Mass

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Zakupiłem tego bulka i mam z nim związane pytanie: Zalecane dawkowanie przez producenta to spożycie potreningowe raz dziennie. Myślałem czy nie mogę tego brać rano o 7.00 jako zastąpienie śniadania? Nie będzie to lepiej wchłaniane? Po treningu brałbym białko whey shake od syntraxa. Dodam, że często zdarza mi się nie jeść śniadania.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1646 Data: 2011-01-03 11:07:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam mam pytanie, czy ma znaczenie jakie białko jem tzn wolno, czy szybkowchłanialne? Na noc twróg.... w diecie gł źródłem białka jest twróg, jajka... A chodzi mi o posiłek potreningowy, jem najpierw wafle ryżowe odrazu, a potem ryż i twróg, czyli wolnowchłanialne, czy to ma jakiś wpływ na efekty? (zmieniać nie bede diety bo brak kasy na np [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1370 Data: 2006-11-14 23:26:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ocencie ta kuracje?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam ostatnio troche suple zakupilem a sa to: Animal Nitro(44 paczki), Animal Pak(44 pak), Animal Pump(30 saszetek), serious mass (optimum nutrition 5,5 kg), bialko biogenixa ultra whey(3,5KG) i prolongatum(1,5kg), horse power (ultimate nutrition 1kg)sami ocencie i jakby ktos naprawde sie natym znal to prosze o podpowiedz jak brac zeby byly [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1645 Data: 2006-11-18 23:08:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zdrowie , odzywki , pomocy ?! :/

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siemanko . Wczoraj zaczalem cykl ( monohydrant maximize + horse power ultimate nutrition + bialko whey pro + carbo olimp + ZMA pro =). W ciagu dnia wszystko bylo swietnie , natomiast w nocy strasznie zaczalem sie pocic na tyle ze zmienilem z 4 koszulki. Czy ktos mial podobna sytuacje , badz orientuje sie czy cos tutaj mogla zaszkodzic ? . Z [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1529 Data: 2009-02-03 11:38:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie suple dokupić?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    w sierpniu wchodzę na redukcje (zbicie ok 3-4kg fetu). Dietka jest rozpisana, jedynie potrzebowałbym pomoc co do supli. Mam tak -białko (łowickie) -bcaa (activlabs) -animalcuts -body octane Zatsnawiam się czy dokupić scorach i jechać 2 tyg scroch, 2 tyg animal czy może coś innego. Odpadają wszytskie spalacze co podnoszą ciśnienie więć venom, [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1110 Data: 2009-06-15 07:55:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam mam do sprzedania białko o smaku Bananowym 2350 gram, możliwość odbioru osobistego w Łodzi lub w Warszawie cena 140 zł plus jeszcze jakies pojedyncze rzeczy jak coś poproszę o priv /SFD/Images/2015/8/30/9e792d30cb194d4ba82d956671f83cfe.jpg Zmieniony przez - agnieszka.aj. w dniu 2015-08-30 07:42:58 Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1079 Data: 2015-08-30 07:41:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na tesciu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    W lutym zaczynam cykl na 40ml(100mf/1) tescia. I zastanawiam sie jak diete ulozyc z tej okazji. A jako ze mam dosc konkretna tendencje do nabierania na masie.....ale tluszczowej to zastanawialem sie nad dieta z lekkim ujemnym bilansem kalorycznym czyli okolo -200-300kcal. Białko dal bym w granicy 2,5-3g/kg tluszczy jakos 1g/kg a reszta w wenglach. [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1359 Data: 2011-01-13 15:14:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] Aktualnie po przerwie trening fbw 3 dni w tyg. Robię po 4 serie na większe partie powtórzenia 12-10-8-6 na mniejsze partie 10-8-6 do tego bcaa i jabłczan sporadycznie białko. Czy taki trening wystarczy i czy coś zmienić? Czy dorzucać jakiś rowerek bieżnie żeby nie zalało za bardzo tłuszczem ? Mój pierwszy post na takich stronach więc sorki [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 614 Data: 2016-09-22 02:33:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc przy wyborze

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam chiclabym prosic o podpowiedz jaki preparat najlepiej stosowac do ksztaltowania masy miesniowej. (chodzi mi o rzezbe bo mase jako taka mam)Slyszalem od jednego znajomego ze wartko kupic sobie np.bialko ostrowi a zas od drugiego ze warto HNB wiec juz sam nie wiem ,dlatego postanowilem sie zapytac osob ktore cos sie na tym znaja. Z gory [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1243 Data: 2009-09-11 20:15:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na rzeźbe pierwsza dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam proszę o sprawdzenie diety na rzeźbę pierwszej diety Jestem kajakarzem i czy tych węgli starczy ? To moje zapotrzebowanie jak coś Aby utrzymać wagę Kalorie 3496.61 Węglowodany 55% 1923.14kcal = 480.79gram Białko 15%% 524.49kcal = 131.12gram Tluszcz 30% 1048.98kcal = 116.55gram /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/2030f50e84b343489698cee9e80b191c.png [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 863 Data: 2012-03-06 21:00:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)