SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    kupie 4kg Carbo 400ml MCT i chcialem glutamine ale teraz to juz kompletnie nie wiem bo potrzebuje antykataboliku bialko lub gainer odpada bo niechce sie bawic w mleko(bo z woda jest ochydne) bym musial wziac wiecej kasy a wode na obozie mam za darmoche. na gluutamine latwiej mi bedzie namowic starych bo powiem ze glutamina wspomaga uklad [...]

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-05 21:21:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    bialko obnizylbym do 110g, nie wiecej przy Twojej wadze wiecej moze zmniejszyc efekty, poprzez przyspieszenie metabolizmu. węglowodanymysle ze są na dobrym poziomie i mozna zostawic(jezeli mialbys problemy z tlooszczem w co wątpie to obniz ich ilosc) tlooszcz ok

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-09 23:10:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    Bialko rowniez bym obnizyl i nie wchodzil powyrzej 2g/kg - skoro zapewniasz wszystko z diety to nie potrzebujesz tak bardzo tego gainera - chyba, ze jako zamiennik posiklow.

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-09 23:12:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    myslicie ze przerwa 2-tygodniowa powinna wystarczyc?? czy SP80 moze byc jako posilek czysto bialko wy na noc??

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-24 15:14:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    myśle że optymalniej zrobić miesięczną przerwę Tak - białko z odżywki może być traktowane jako posiłek na noc, oczywiście nie zamiast normalnej kolacji

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-24 15:17:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    Podstawą będzie diete masz tu przykładową dla własnie kogoś takiego jak on ! dla uzpełnienienia przydało by się białko ( najlpiej WPC ) jesli jakiś składników będzie brakowac ! mozna uzupełnić ! propozycja ! POSILEK (1) -2 szklanki mleka -400 ml -płatków owsiane -100g -Chleb razowy 100g -szynka z Indyka -100g POSIŁEK (2) -sera twarogowy [...]

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-29 15:25:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    http://www.apz.pl/poradnia.php?p=diet&q=pdietodch&schemat=cnsowt czy moze byc taki program suplementacujny dla niego jezeli bedzie stosowal diete napisana przez soldiera?? dodam jeszcze do tego jakies bialko np. SP80 moze byc??

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-29 15:33:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    czy moga byc takie wytyczne jego diety?? bialko 2-2,5g/kg masy ciala tluszcze 1g /kg mc ww 5g/kg mc ??

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-29 16:08:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    co do proporcji to widzialbym to tak: Bialko 3g na kg masy ciala Tlooszcz 1g na kg masy ciala Weglowodany 3g na kg masy ciala. Aeroby może robic rano, ale wtedy moosi się liczyc ze spadkiem masy miesnowej. Najoptymalniej wedloog mnie jest po treningu gdy zapasy glikogenu miesniowego sa na wyczerpaniu, organizm szybko przechodzi w stan spalania [...]

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-29 16:30:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    dzieki soldierr program suplementacyjny bedzie z APZ( na Górze jest link) tylko do niego trzeba dodac jeszcze bialko. Czy moze to byc SP80 barc to przed snem i pomiedzy ktoryms z posilkow tak?? ile to jest 1 gram HMB??

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-29 21:25:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    SP80 mozesz brac po treningu lub w ciagu dnia oraz przed snem, ktory bedzie dzialal antykatabolicznie w ciagu nocy. Jezeli chodzi o HMB OLIMP, to 1g=2 kapsulki. P.S. Osobiscie polecam bialko Pro Cas... Pozdraiwiam Zmieniony przez - Paul_S w dniu 2004-06-29 22:07:40

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-29 21:36:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    nawet niezle ale mam kilka uwag : 20 minut przed siadaniem: 2 kaps HMB i 2 kaps. L-Karnityne forte HMB MOZESZ DAC PODCZAS POSILKU, ALBO PO, KARNITYNE DAJ TROCHE WCZENIEJ - 10 MINUT Posilek 1: 2 szklanki mleka platki owsiane 100g MOZESZ ZMNIEJSZYC DO 60G chleb razowy 50g szynka z indyka 50g DAJ 100G 10 minut po sniadaniu 2 kaps CLA 20 minut przed [...]

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-30 15:13:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odżywki dla początkującego ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP
    PRO

    wydaje się oki !! Bezpośrednio po treningu węgla proste ( carbo ) a ewentualnie bialko możesz wzucić jak pisałem 20/30 min po treningu lub rano no i ta porcja białka po posiłku tez nie potrzebna jak Strong wspomniał !! -wystarczy rano lub po treningu / i na noc Pozdrawiam ! Zmieniony przez - soldierr w dniu 2004-06-30 15:17:24

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-30 15:13:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wiatam jakie sterydy na mase polecacie???

    Post
    Szybkie pytania bez logowania
    PRO

    podepne sie do tego postu poniewaz mam ten sam problem nie moge przytyc . Diety nie prowadze bo moja praca mi nie pozwala na to jem wszystko co ma duzo kalori i kiedy jestem glodny to jem bralem roznego rodzaju gainiery bialko i carbo nic nie pomagalo na silownie chodze 1.5 roku masy nie nabralem masa stoi w mniejscu tylko sie wyzezbilem osiagi w [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-29 16:35:15 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • wiatam jakie sterydy na mase polecacie???

    Post
    Szybkie pytania bez logowania
    PRO

    joker twój trening powinien mieć dużą intensywność i powinien być krótki. Bezpośrednio po treningu carbo, po ok 20 minutach białko a później posiłek potreningowy w którym węgle powinny mieć wysoki indeks glikemiczny np miejsce kaszy czy ryżu powinny zająć np ziemniaki.

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-16 20:37:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wiatam jakie sterydy na mase polecacie???

    Post
    Szybkie pytania bez logowania
    PRO

    to tak intensywny krotki trening - jest po treningu no carbo nie ma ale bialko jest i do tego aminokwasy i No .PO treningu no to niestety zadnego z wymienionych wyzej nie stosuje jem pizze lub kebaba bo lubie ;P

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-16 20:44:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Formotiva czy warto?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    ja wcinam aakg , jabłczan cytruliny, wpc, ostrovit i nie mam problemów żołądkowych, jest swietna pompa mięśniowa a białko ładuje tylko po treningu i jest b. dobrze, oczywiście kupuje produkty bez smaków (pure) i serio działają jak należy, białka nie ocenię aczkolwiek czuję się pełniejszy odkąd zacząłem pić po treningu, dodam, że nie mam syfów na [...]

    Odpowiedzi: 45 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-06-04 13:27:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Formotiva czy warto?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Najśmieszniejsze jest to ze dużo ludzi wierzy w te durne reklamy , jak ktoś do mnie podchodzi i mi mówi ze on bierze białko tylko z formotivy bo jest najlepsze to ręce opadają ;-)

    Odpowiedzi: 45 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-10-18 14:44:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Michał Karmowski? Co się stało?

    Post
    Po siłowni, o siłowni
    PRO

    mariusz1983 - spokojnie dziewczyno, na razie oprocz ciebie to chyba nikt bardziej sie tym nie podniecił jak ty :D A tak poza podnietą Mariusza :D ..... każdy je naturalnie - białko w proszku, codziennie kreatyny w kapsułkach, petarda przed treningiem, itp itd oj taaaaak kazdy naturalnie :D co wy dziewczeta byscie zrobili bez supli...no dupa [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-17 17:14:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Michał Karmowski? Co się stało?

    Post
    Po siłowni, o siłowni
    PRO

    mariusz1983 - spokojnie dziewczyno, na razie oprocz ciebie to chyba nikt bardziej sie tym nie podniecił jak ty :D A tak poza podnietą Mariusza :D ..... każdy je naturalnie - białko w proszku, codziennie kreatyny w kapsułkach, petarda przed treningiem, itp itd oj taaaaak kazdy naturalnie :D co wy dziewczeta byscie zrobili bez supli...no dupa [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-18 11:20:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)