SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie odżywki dla początkującego ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45507

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
dzieki soldierr

program suplementacyjny bedzie z APZ( na Górze jest link) tylko do niego trzeba dodac jeszcze bialko. Czy moze to byc SP80 barc to przed snem i pomiedzy ktoryms z posilkow tak??

ile to jest 1 gram HMB??

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 38 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18854
SP80 mozesz brac po treningu lub w ciagu dnia oraz przed snem, ktory bedzie dzialal antykatabolicznie w ciagu nocy.

Jezeli chodzi o HMB OLIMP, to 1g=2 kapsulki.

P.S. Osobiscie polecam bialko Pro Cas...

Pozdraiwiam

Zmieniony przez - Paul_S w dniu 2004-06-29 22:07:40

ANIMAL

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
system protein mozesz brac przed snem oraz w godzinach porannych pomiedzy posilkami, bo wtedy najbardziej potrzebujemy szybkiej dostawy aminokwasow.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9859
SP 80 to bardzo dobry wybór w jego przypadku skłaniał bym się na porcje 30/40g -ok 20/30 min po treningu ! i na noc ok 30/40 min przed snem także porcje - ok 30/40g !! w jednym posiłku może jeszcze dodać 50/80g sera twarogowego chudego i wtedy dostarczy już odpowiednią ilość białka

Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
ja polecam albo system protein 80, albo egg.
Zdecydowanie najlepsze bialka, nadają sie do stosowania o kazdej porze(sp 80 szybciej dostarcza aminokwasy ze wzgledu na WPC)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
Czesc

zebralem to wszystko razem i wyszlo mniej wiecej tak:
20 minut przed siadaniem: 2 kaps HMB i 2 kaps. L-Karnityne forte

Posilek 1:
2 szklanki mleka
platki owsiane 100g
chleb razowy 50g
szynka z indyka 50g

10 minut po sniadaniu 2 kaps CLA

20 minut przed treningiem 2 kaps HMB
TRENING
po treningu(30 min): SP80 40g i whey amino 5 tabl.

posilek 2
ser twarogowy chudy 100g
jogurt naturalny ok 100g
chleb razowy 50g
oliwa z oliwek lyzeczka

30 minut przed obiadem L-Karnityna forte 2 kaps.

obiad:
ryz bialy 100g
udko lub piers z kurczaka 150g
salata
oliwa z oliwek lyzeczka

po obiedzie: 2 kaps CLA i SP80 30g

posilek 4:
ryz bialy 50g
ser twarogowy chudy 100g
oliwa z oliwek lyzeczka

posilek 5:
tunczyk w sosie wlasnym 150g
chleb razowy 100g

przed snem:
2 kaps. HMB
i SP80 30g


jakies poprawki?? przypominam ze osoba ma 184cm 40 lat i 96 kg. cel: zrucenie brzucha

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
nawet niezle ale mam kilka uwag :

20 minut przed siadaniem: 2 kaps HMB i 2 kaps. L-Karnityne forte HMB MOZESZ DAC PODCZAS POSILKU, ALBO PO, KARNITYNE DAJ TROCHE WCZENIEJ - 10 MINUT

Posilek 1:
2 szklanki mleka
platki owsiane 100g MOZESZ ZMNIEJSZYC DO 60G
chleb razowy 50g
szynka z indyka 50g DAJ 100G

10 minut po sniadaniu 2 kaps CLA

20 minut przed treningiem 2 kaps HMB
TRENING
po treningu(30 min): SP80 40g i whey amino 5 tabl. DAJ ODRAZU PO TRENINGU JAKIES WEGLOWODANY KOSZTEM WCZESNIEJSZYCH.

posilek 2
ser twarogowy chudy 100g
jogurt naturalny ok 100g
chleb razowy 50g
oliwa z oliwek lyzeczka

30 minut przed obiadem L-Karnityna forte 2 kaps. NIE POTRZEBNA

obiad:
ryz bialy 100g ZAMIEN NA BRAZOWY JEZELI JEST TAKA MOZLIWOSC
udko lub piers z kurczaka 150g
salata
oliwa z oliwek lyzeczka

po obiedzie: 2 kaps CLA i SP80 30g SP80 JEST NIEPOTREBNE, BIALKO MASZ W POSILKU WIEC NIE TRZEBA

posilek 4:
ryz bialy 50g
ser twarogowy chudy 100g
oliwa z oliwek lyzeczka

posilek 5:
tunczyk w sosie wlasnym 150g
chleb razowy 100g

przed snem:
2 kaps. HMB
i SP80 30g

ja bym to widzial w ten sposoob
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9859
wydaje się oki !! Bezpośrednio po treningu węgla proste ( carbo ) a ewentualnie bialko możesz wzucić jak pisałem 20/30 min po treningu lub rano


no i ta porcja białka po posiłku tez nie potrzebna jak Strong wspomniał !!

-wystarczy rano lub po treningu / i na noc

Pozdrawiam !

Zmieniony przez - soldierr w dniu 2004-06-30 15:17:24

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
oki poprawilem

dzieki

ile powinien trwac ten cykl?? mesiac,dwa??

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9859
-aż osiągnie pożadany cel !! Jak robi rzeżbe to niech nie zapomina o odpowiednim treningu ( areoby )

Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Dyskryminacji OLIMPA ciąg dalszy.

Następny temat

Czy mogę połączyć Carbo z glukozą

electro
Polecane artykuły