Wczoraj odbyły się prestiżowe zawody New York Pro, w których wzięli udział także nasi rodacy. Na pięknej scenie w Nowym Jorku zaprezentowali się: Anna Nawrot, Ewelina Szala, Karol Małecki i Piotr Borecki. Ania Nawrot, za którą mocno trzymaliśmy kciuki, po raz pierwszy startowała w Pro League i zajęła 11 miejsce. Nie spełnił się sen o Ameryce Karola Małeckiego. Na Instastory napisał, że wyszedł w 2 porównaniu i będzie max. 14, ale niestety listy pokazują, że był nieklasyfikowany.

Największy sukces odniósł Piotr Borecki, który zajął 6 miejsce w kategorii Classic Men’s Physique. Jego sylwetką zachwycał się na backstage’u nawet Steve Laureus. Ewelina Szala znów została niezauważona przez sędziów.

 

WYNIKI NY PRO

Zdjęcia: http://npcnewsonline.com

Komentarze (5)
ASNF

Skoro artykuł jest o Polakach to warto chyba wymienić wszystkich startujących w Nowym Jorku,a nie tylko wybranych ? :)

Małgorzata Wisłocka ostatnie, 16 miejsce razem z 9 innym zawodniczkami w kat. figure
Victoria Harbus podobnie jak Ewelina Szala ostatnie, 16 miejsca razem z 18 innymi zawodniczkami w kat. bikini

fotki Polek na forum: https://www.sfd.pl/post-p18964106.html 

3
basmann

Oj chyba niektórym pokazało to miejsce w szeregu, głównie mocni na social mediach :-)

1
lodzianin1

szkoda trochę Małeckiego ,ale cóż ma przetarcie wie do czego dążyć

0
goodles

o ile dobrze pamiętam to kolejne zawody które ten Pan nie ukończył, nigdy nie jest to jego wina, moim zdaniem to najbardziej pokrzywdzony kulturysta w historii zaraz po Kevin Levrone : ))))

0
natalijka

Akuart Szala to nie wiem czego tam szukała. To nie jest PRO sylwetka. A Nawrotowa, moim zdaniem wyszła niedocieta, miewała juz nie raz lepszę separacje i niższy bf. Może to nie był jej główny cel? trzymam kciuki za dalsze starty polaków :)

1