SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Mocne białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Hello. Miałem chwilową przerwę w treningach dlatego też chciałem szybko powrócić do formy. Planuje sobie kupić 2 białka: jedno potreningowe, drugie na noc. Chodzi i o małe opakowania do 1 lub 1,2 kg. Zależy mi przede wszystkim na jakości a nie na ilości. Co proponujecie? Lepiej rodzime firmy czy amerykańskie?

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 4026 Data: 2007-10-13 14:32:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1. Białko Hi Tec Protein - 1533g -smak czekoladowy -termin ważności luty 2015 http://images64.fotosik.pl/977/8f90093857ab15e7med.jpg Cena - 85 zł ( z wliczoną wysyłką) 2. Koszulka Rise Against XL - nie używana http://images61.fotosik.pl/975/a82e43c27296af9amed.jpg http://images61.fotosik.pl/975/85df9ff9d96a2837med.jpg Cena - 58 zł ( z wliczoną [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2826 Data: 2014-05-15 11:18:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • masturbacja a kreatyna i białko

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    cześć mam dość nietypowe pytanie czy jak przypuśćmy zjem posiłek wezmę do tego kreatyne i za niedługo 'spuszcze sobie z bata' to czy w spermie nie wydale tej kreatyny lub białka z posiłku?? bo nw zawsze tak mam że po masturbacji czuje sie taki jakiś wypompowany tak i po chwili robie sie głodny czy to normalne?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 4105 Data: 2017-02-09 14:12:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko+kreatyna! oraz kreatyna i alkohol!

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam mam dwa pytania: 1. Jeżeli w dni treningowe biore kreatyne 2x po 4tabsy(5g) przed i po treningu to białko będzie lepiej wziasc może przed kreatyna przed treningiem czy może po kreatynie po treningu ,ponieważ gdzieś czytałem że liczy się kolejność bo jedno niszczy drugie? 2.Jeżeli 2 tygodnie temu zaczołem cykl z kreatyna i niedługo jest [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2197 Data: 2012-12-16 19:17:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomocy kreatyna i białko

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam , dopiero zaczynam i chcę się dopytać (na siłowni od 1 msc). Mam w planach kupić jak najszybciej kreatynę vitalmax 1200g oraz białko MEGABOL ISOPLEX 600G . I teraz czy mogę stosować te odżywki razem , czy nie będzie jakiś efektów ubocznych. (nie chodzi mi o mocne wiatry (:). Czy po zużyciu jedne puszki kreatyny i białka mogę zaprzestać je [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 880 Data: 2014-04-05 17:33:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Wpadł do mnie kolega wczoraj i zapowiedział, że z powodu nagłego wyjazdu musi się pozbyć supli, więc mu pomagam. Ceny okazyjne mmyślę. - FA Whey Protein 2270g biała czekolada-kokos - 120zł - Universal Strom 821g Grape - 105zł - Fa Napalm Pre-contest 500g - 75zł - Muscletech NanoStim 100kaps - 70zł +KW wpłata 10zł, pobranie 15zł. Kolega [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1488 Data: 2013-07-27 10:15:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BIALKO W ANGLI JAKIE DOBRE I TANIE

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Tak jak w temacie jestem studentem na silke chodze od miecha nie posiadam zbyt wygorowanego budrzetu mysle o sklepie paker uk ale nie wiem jakie bialko kupic. Dodam ze posiadam L karnityne vitalmaxa liquid l-1000 i chcialem jescze jakies bialeczko do tego niedrogie za max 15 f

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 4569 Data: 2010-09-09 23:44:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko - pytanie dotyczące ważności.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, ok. 6-7 mies temu zamówiłem białko pro whey shake ( o smaku waniliowym ) 700 g. Pisało, że białko jest ważne rok od zakupu danego produktu i mam pytanie, a mianowicie.. czy jeżeli zakupiłem białko 6 mies temu i było one przez ten czas otwarte i nieużywane, bo przestałem wtedy ćwiczyc, jednak chce teraz wrócić, to czy przez kolejne miesiące [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1062 Data: 2016-03-10 14:17:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko czy Gainer?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam kretynę allnutrition i moje pytanie brzmi, czy można ją łączyć z gainerem? czy raczej lepiej po prostu białko? ogólnie to jaka jest różnica między białkiem a gainerem? wiem, że pewnie było wałkowane 100 razy na forum, no ale jak ktoś może tak w jednym zdaniu podsumować to bym był wdzięczny. Zastanawiam się po prostu co kupić do tej [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3517 Data: 2018-10-29 13:15:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Vitalmax Gainer 1 + / kreatyna czy bialko??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    temat z polki tych banalnych :) wiec nie nluzgajcie mnie od razu bo jestem nowy tutaj :] czyli przechodzac do sedna sprawy chcialbym przybrac na masie i nie weim co mam zakupic. Wiem natomiast ze napewno kupie gainerka vitalmax 1 2250g, pozstaje natomaist pytanie co do niego/poza nim dokupic. I tu pozsotawiam dwie opcje wyboru: 1) vitalmax [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1758 Data: 2005-03-30 23:10:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wadliwe białko

    Temat
    SKLEP SFD

    Witam Wczoraj dostałem białko wpc V3 SFD o smaku kokosowym. Problem polega na tym, że różni się od innych białek z tej firmy pod względem koloru, konsystencji i smaku. Kolor jest bardziej "szary", konsystencja jest "twardsza" i mniej sypka niż w innych WPC, a smaku właściwie brak, smakuje jak zużyta guma do żucia.Według innych osób, które [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1713 Data: 2015-07-23 10:38:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko i kreatyna

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, dużo tematów już na ten temat było aczkolwiek nie znalazłem dobrej odpowiedzi, Mam kreatyne FitWhey Tri Creatine Malate i białko, nie lubie mieszać ich osobno i chciałbym wsypać swoją dawkę białka i kreatyny czy mogę? Jeśli tak to ilość wody powinna być jaka? (na opakowaniach białko 200ml, kreatyna 300ml) Dziękuję za odpowiedzi.

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3708 Data: 2017-12-13 23:28:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam mam na sprzedaż 8 opakowań po 2.5kg białka serwatkowego WPC firmy bulkpowders.Dostępne smaki: 1x Biała czekolada 2x Czekolada o smaku ciasteczek 1x Truskawka 2x Banan 2x Czekolada miętowa Cena 100 zł wynosi za opakowanie 2.5 kg, białka prosto z magazynu hermetycznie zamknięte, termin przydatności do spożycia 08.2020. Preferuje odbiór [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1684 Data: 2018-11-29 17:09:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jakie bialko moge brac?????

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    jakie bialko moge brac????yo jestem tu nowy cwicze na wolnych sztangach w piwnicy na takim planie;wtorek--barki,plecy,biceps,lydki SRODA--uda,klata,triceps,brzuch PIATEK--bary plecy biceps lydki SOBOTA-uda,klata triceps,brzuch--- a pozatym biegam pare razy w tygodniu--i chcialbym troche zawiekszyc wage mam 17- lat- 175cm - 64kg wiec [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2662 Data: 2005-06-17 19:27:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie dobre białko za niską cenę?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć. Na początku może powiem coś o sobie. Na siłownie chodzę już prawie 5 miesięcy i wsystko ćwiczę na sucho... Teraz chciałbym zacząć brać jakieś białko ale nie mam zbyt dużego doświadczenia w tych sprawach. Może moglibyście mi doradzić jakie będzie dobre białko dla mnie? I czy można będzie je połączyć z kreatyną Treca? Z góry dziękuję za pomoc [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1624 Data: 2009-07-26 22:45:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • które białko wybrac jakosc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    które z wymienionych białek jest najlepsze jezeli chodzi o skłąd,BV itp ? -GASPARI MyoFusion Probiotic -IRON HORSE SERIES 100% Pure Whey -DYMATIZE Elite Fusion 7 -SYNTRAX Matrix 5.0 -PHARMA Protein Freak -ULTIMATE Whey Supreme -Hi-TEC Whey C-6 .chyba stawiam na to -NUTREX Muscle Infusion ,bardzo dobry skład -GASPARI IntraPro Isolate -OPTIMUM 100% [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1399 Data: 2012-11-19 04:51:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • hej! koncentrat bialka serwatkowego 80% + gainer 40% bialka + kreatyna + dextroza + aminokwasy- jak to przyjmowac, ile razy dizennie i o jakiej porze dnia co ;] jak mozecie to pomorzcie, wiem ze kreatyne lepjje jeszcze odstawic az bede mial zachamowanie wzrostu sily cyz cos takiego;] ale nie mam wyjscie musze cala zjesc bo zostalo jej niecale 2 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1522 Data: 2004-03-30 23:26:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BIAŁKO WIECZOREM

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witajcie mam takie pytanie uzywam odzywki bialkowej wieczorem, jako dopelnienie diety (uzupelnienie bialka) i ostatni posilek (wiadomo, bialkowy najlepszy). czy sadzicie ze moge stosowac jako ten ostatni posilem taniutki Sojavit Olimpu?

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 4852 Data: 2004-09-11 01:27:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zaraz po treningu carbo, a kiedy białko ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Zaraz po treningu należy przyjąć węglowodany, a kiedy należy wziąć WPC ? Czy można razem z węglami zaraz po treningu ? Drugie pytanie: to co należy przyjmować bezpośrednio po aerobach wykonanych na czczo ?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 5139 Data: 2006-04-26 12:15:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jakie bialko ..

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] coś "lepszego" i zastanawiam sie nad : -Scitec Whey Protein Professional 5000g -OPTIMUM 100% Whey Gold Standard 4,54 kg -FA GOLD WHEY PROTEIN ISOLATE 2270G za 200zł chyba okazja więc nie wiem czy kupic . Pewnie nie ma dużej różnicy bo białko to białko ale która byś cie polecili %-) Zmieniony przez - lipres w dniu 2012-04-07 21:57:17

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1741 Data: 2012-04-07 21:55:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)