Witam! Mam 21 lat, 186 cm wzrostu i waże 78 kilo Ćwicze już prawie 2 lata i nie potrafię zrobić masy:/ Mam za sobą dwa cykle kreatyny, od 3 miesięcy jem białko whey pro olimpa, dorzuciłem też gain bolic 6000. Kiedyś zajadałem WPC ostrowii ale od tego tylko gazy Nie wspominam już o odżywianiu, które wg mnie jest prawidłowe. Efekt? niecale 2 kg. 2 [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] się upewnić i zapytać o wasze opinie. Więc pytania brzmią : Czy nabiał to dobre (w pełni przyswajalne) źródło białka ? Ile powinienem spożywać białka na dzień (wagę, wzrost i uprawiane czynności wypisałem u góry) ? Pozdrawiam i liczę na rzetelne i uzasadnione odpowiedzi :) PS : Sory za powtarzające się 'białko' ale nie wiedziałem jak to ująć :)
Witam ostatnio kupowałem białko i zainteresował mnie fa whey o smaku arbuzowym jak on smakuje stosował ktoś z was? bardziej przypomina mlecznego arbuza czy taki orzeźwiający arbuz? Oczywiście przy rozpuszczeniu z wodą. W sklepie akurat nie było tego smaku ale chyba zamówię bo szczerze to fajna odskocznia takie owocowe smaki.
Witam serdecznie wszystkich! Zwracam się z prośbą o sprawdzenie, ocenę oraz cenne wskazówki co do mojej diety. Wiek; 24 lata Wzrost: 200 cm Waga: 108 kg Pas: 106 cm Praca siedząca, mało ruchu oprócz siłowni. Trening siłowy 3 x tyg. Aeroby 3x tyg po 50 min (rowerek/bieżnia/ marsz pod górę) Główny cel to redukcja tłuszczu oraz rozbudowa mięśni, [...]
[...] fizyczna b. duża (pływam na zawodach, gram dosyć dużo w piłke, w niedalekiej przyszłości zamierzam biegać) Odżywki - nie biore i nie zamierzam brać ewentualnie kiedys jakieś białko. I do rzeczy mój trening, a w zasadzie dwa : I tren. barki 4 ćwiczenia biceps 3 ćwicz. triceps 3 ćwicz. II tren. klata 4 ćwicz plecy 3 ćwicz. Chodze na siłownie 3 [...]
[...] baton zawiera 50,6g białka.Czy to możliwe że to prawda bo jeżeli by tak było to przebijało by to nawet batoniki proteinowe (ok 20g białka) oczywiście chodzi mi tu tylko o białko nie wspominam o tłuszczach i węglach.Wklejam wam zdjęcia tego batonika.Według was jeżeli to oczywiście była prawda czy można by było taki batonik zastosować do diety?? [...]
[...] a w dzien nietrenujacy skromnie na rozruszanie orbitek ok.15-20 minut i krotki aerobik. Dieta bardzo ogolnikowo - Rano i wieczor duzo bialka,warzyw i owocow. Obiad jest jedynie srednio tlusty. Dodatkowo szejki po treningach - białko + karbo. Biore jeszcze kreatyne i DAA. Podpowiedzcie elita czy z tym wszytsko ok. Z góry dziekuje za odpowiedzi
[...] oliwy z oliwek posiłek 3: 120 g piersi 150 g warzyw 15 g oliwy posiłek 4 : 120 g łososia grilowanego 90 g kaszy gryczanej posiłek 5: 120 g piersi 150 g warzyw 20 g oliwy wychodzi ok 1900 kacl w dzień treningowy białko 149,1 g węglowodany 140,5 g tłuszcze 81,7 g wiek 26 lat , waga 72 kg. Zmieniony przez - Mateusz eR w dniu 2018-02-27 12:31:05
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] nim. ;-; potem wrocilem do tego samego stanu, kupilem więc clen burexin, no i nie powiem bo teraz efekty widzę, ale boje sie, ze znowu wroce do poprzedniego stanu, jem też białko whey 100. dobra, moj problem polega na tym, ze kilogramy tracę, dość szybko, bo dziennie ok 300/400g, ale co z tego jezeli moje ciało się nie zmienia... nie wiem gdzie [...]
Witam. Mam 28lat. Staż na siłowni półtora roku. Waga 86 Wzrost 184 Dieta 4000kcal 180 bialko\ 140tluszcze/ <450wegle Zażywam: K2. D3. omega 3. Kreatyna. Optiman - komplex witamin. Czego szukam? Przedtreningowka która daje pompę. Np. Animal fury? Jaki gainer z dobrymi jakosciowo weglami? Dodaj tej pory próbowałem Jumbo z nutrion i mutant mass- [...]
witam!! Mam 19 lat 180 wzrostu i waze okolo 75 kg.....mam uloozna diete lecz nie wiem czy jets dobra...wiec prosze o jakies poprawki..mj staz na siłowni okolo 1.5 roku......dotychczas nie miałem zadnej diety.............. Posiłek 1 (7.00): Mleko 2% - 500 g Płatki kukurydziane - 100g Posiłek 2 (10.00): Chleb razowy -100g Jaja kurze całe - 70g [...]
Witam prosze o rade odnosnie mojej diety czy jest ok czy cos zmienic. daze ogolnie do celu by spalic sam fat wiec bialko bedzie wysoko. Wiek :28 Płeć : mężczyzna Wiek : 28 Waga : 88 Wzrost : 176 Obwód klatki : Obwód ramienia : 41 Obwód talii : 92 Obwód uda : 56 Obwód łydki : 39 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 19% Aktywność w ciągu [...]
22 lata staż 2 lata bez przerwy,wzrost 173cm zapotrzebowanie:Węgle 262 g , białko 196,tłuszcz 87 wszystko wyliczone jakims arkuszem excel z neta:P moj plan na diete: I posiłek 52 g weglowodanów ryz(5 łyżki stołowe)lub,chleb razowy (3 kromki) 39g białka ser żółty,szynki z kurczaka,indyka, jajka 17g tluszczy olej z pestek winogron [...]
Cześć, czy dieta redukcyjna carb cycling, która ma 1800 kcal ma sens? Waga: 69,5; wzrost: 183; bf: ok. 16,5%. Znalazłem tutaj temat jak policzyć BMR i wyszło mi 2000 kcal. Wydaje mi się, że to mało i boję się czy nie spalę mięcha. Od tych 2000 kcal odejmę 10%, bo jestem ekto i wychodzi 1800 kcal, moje BMR to 1650. Czy 1800 kcal to nie za mało jak [...]
Siemanko ;) Ćwiczę już od roku, ale nigdy wcześniej nie miałem diety. Rezultaty były wiadomo jakie. ^^ Więc stwierdziłem, że od września lecimy z dietą. Skonsultowałem się ze znajomym, który studiuje dietetyke. Coś mi tam ułożył, ja to troche podrasowałem pod siebie no i wyszło. Wg jego obliczen bilans kalorycnzy wyszedł 2840, według kalkulatora : [...]
[...] robie przysiady 8 seri po 30-40 powtórzen Proszę napisac co mam zmienic albo co mam dodac poniewaz dopiero zaczynam moją historię z siłownią. Mam krete treca z dextrozą i białko ostrowi. cwicze u sioebie w piwnicy z kolegami więc nie mam za dużo sprzętu do wyboru. Jak plan jest kompletnie do dupy to byłbym wdzięczy o napisanie nowego. Mam [...]
Witam mam pytanie zaczynam nowy cykl na mase waze 85kg 175wzrotu staz 4lata ostatni cykl byl w czerwcu chyba kretka z no-xplodem. Do nowego cyklu mam: CELL PUMPA MASSACRA NO-XPLODE KREATYNA CM3 UNIVERSA ANIMAL STAK L-GLUTAMINE (NAG) -------------------- + Uzupelniacze dietki: GAinery/Bialko/Carbo/vit/chrom/Lecytyna -------------------- Narazie [...]
[...] do ułożenia prawidłowej diety mającej na celu zwiększenie masy mięśniowej. Po obliczeniu mojego TDEE które wynosi 3070 dodałem 200 kcal ważę 85 kg więc zapotrzebowanie na białko wynosi 170g/24h. Następnie przeszedłem do węglowodanów. Uwzględniając to że dziennie organizm potrzebuje około 100 g do przeprowadzania procesów oraz aktywności na [...]
[...] mnie nie brała i bardzo mało ćwiczyłem , teraz chcę coś z soba zrobic -chcę zamienić tłuszcz w mięśnie i zwalić tak 10-12 kg stosuję l-karnitynę i mam pytanko czy mogę stosować kreatynę lub jakiś jabłczan jest podobno czy białko jakieś koktajle(np magnum 8000)albo jeszcze co innego ,dajcie opinię proszę jest to dla mnie bardzo ważne pozdrawiam