SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Trening na mase dla trenującego sztuki walki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 1,5 roku SYMPLEMENTACJA: choć za wcześnie ale brałem(wiek obecny 19), wszelakie przed treningówki(m.i.n- napalam, shotgan, s.A.W.ITP) no i obowiązkowo zażywan co miesiąć białko,BCAA,glutamina,co 2/3 miesiące jabłczan kreatyny. WAGA: PRZED ZAWODAMI (STARTY AMATORSKIE)- 78/79, CZAS ZAWODÓW 73 WZROST: 180CM JAK BY SIĘ DAŁO ROZPISAĆ JAKĄŚ DIETKE [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 948 Data: 2012-10-21 11:25:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początkujący 82kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wiek: 24 Waga: 82kg Wzrost: 182cm trening na rzeźbę. Jako, że jestem zaczynającym, początkującym w tej dziedzinie moglibyście doradzić jak ułożyć dietę dla osoby pracującej na 2 zmiany (ranna,popołudniowa)? Wyliczyłem z potreningu.pl Współczynnik BMR 1942.58 Aby utrzymać wagę Kalorie 3350.95 Węglowodany 55% 1843.02kcal = 460.76gram Białko 15%% [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1167 Data: 2013-02-28 22:57:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozpiska suplementów

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Gainer MCT - nowa formuła 5000 g lub Profi Whey Mass 4000g ale nie wiem który bendzie dlamnie najlepszy...? Niemam tendencji do odkładania się tłuszczu.Do tego chce kupić białko Ovopol 1 kg do uzupełnienia dietki np. na Noc. Myślałem jeszcze o produkcie : Taurine co onim myślicie...? Oczywiście do tego wszystkie dobra dietka która jest w [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2251 Data: 2003-12-25 23:29:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl po powrocie - kiedy zaczac ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Cwiczylem rok, niestety musialem zaprzestac treningow na ponad rok - teraz wracam, cwicze od poltorej miesiaca.Przez okres nie cwiczenia na silowni pracowalem jako fizyczny, wiec nie wygladam tragicznie - tylko sila bardzo spadla. Mam 172 wzrostu, masa 74kg. Chcialem zastosowac tak suplementacje : UNIVERSAL ANIMAL PACK - rozlozone na 44 [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1335 Data: 2005-08-08 14:24:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mleko na śniadanie?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] FBW przed szkołą, rano wcześniej wstać i w pełni sił zrobić trening? I druga sprawa: śniadanie to podstawa, czy płatki z mlekiem np. podwójna porcja to dobry pomysł na śniadnie? bo kurcze słyszałem, że mleko po 7 roku życia jest człowiekowi zbędne, ale przecież tam białko jest, więc czy po treningu takie śniadanko nie byloby dobrym rozwiązaniem?

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 6315 Data: 2008-02-07 22:54:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena diety - Masa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Skożystałem z automatycznego kalkulatora w dzienniku posiłków darkthorna. Dane: Waga: 75kg Płeć: Mężczyzna Wiek: 20lat Współczynnik aktywności: zostawiłem na jeden bo nie bardzo wiem o co kaman. Cel: Masa (+500kcal) Hardgainer: TAK Białko: 1,7 Tłuszcze: 2,0 Węglowodany: 1,5 I posiłek: (śniadanie, przedtrenigowy) 3 jaja 180g 1 grahamka 70g [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2110 Data: 2008-08-10 20:57:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy masa idzie prawidłowo?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] z dietą tj. październik ważyłem 73kg, aktualnie tj 30 stycznia ważę 81kg. Czy to możliwe aby przez tak krótki okres czasu przytyć aż 8kg? Dodam, że z suplementów mam białko i carbo, oraz jestem po cyklu mono, który wydaje mi się że "zszedł" ze mnie, po jednym dość porządnym piciu (alkohol i używki odstawiłem, zostały tylko papierosy, ale [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 806 Data: 2015-01-30 21:10:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny, 68kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] śniadanie 2: szkoła od około 7 do 15 5 kanapek z wędliną chudą bądź serem przed treningowo: ryż biały torebka + kurczak 100g po treningu : przed dojazdem do domu banan x2 + białko 30gram po treningu dom: kurczak 100g + ryż biały torebka kolacja: biały ser + pieczywo W między czasie dodatkowe jedzenie jeśli czas pozwoli Co myślicie o czymś [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1224 Data: 2011-08-17 17:05:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam powoli przygotowywuje sie do redukcji wczesniej bylem okolo 3 mikesiecy na masie i troche sie tluszczyku nazbieralo :) Płeć : mężczyzna Wiek : 26 Waga : 93 Wzrost : 182 Obwód klatki : 115 Obwód ramienia : 42,5 Obwód talii : 94 Obwód uda : 64 Obwód łydki : 40 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 27,5% Aktywność w ciągu dnia : [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1233 Data: 2014-04-26 11:53:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta i obliczenie kcal/b/w-w/t

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam chce zebyscie ocenili moja dzisiejsza miche co dodac/ujac i obliczyli kcal/b/w-w/t wszystkich posilkow razem Otoz tak: 6:30 100g platkow owsianych 200g mleka 8;30 1 bułka 11:30 2 bułki 14:30 100g ryzu 150g filetu z piersi indyka pokrojony w kawalki i ugotowany z przprawami duzy pomidor, odrobina smietany i mala cebula 16:30 250g ziemniakow [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1382 Data: 2009-10-26 20:12:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] - 50g orzechów - 350g jogurt naturalny - 28g wafli kukurydzianych Kolacja - 100g szynki z indyka - 200g serka Piątnica RAZEM 2639,3 kcal tłuszcz 95 węglowodany 276,7 białko 185,32 W dni treningowe jadłbym dwa razy "obiad", więc byłoby ok 3004kcal 101 tłuszczu 323,8 węglowodanów i 222,32 białka. Licząc sam ryż i kurczaka, pomijając [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2642 Data: 2018-02-28 19:32:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wstep do diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam , od jakiegos czasu odzywiam sie wg 10 wskazowek zywieniowych , na poczatku chcialem robic mase , ale jednak decyduje sie na rzezbe bo jestem endoformikiem i mam troche tluszczu ktory za wszelka cene chcialbym spalic ,i mam tu kilka pytan co do podstaw (czytalem tematy podwieszone) Wiek;15 Waga;65 wzrost;173 suplementy;brak przeciwskazania [...]

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 4132 Data: 2010-10-15 11:41:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrót do formy- need help

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] w miare ułożona. Mam zamiar pojechać na tym przez 2 miesiące, a pozniej dokupić THERMO Stima żeby pozbyć sie fatu (na tyle ile mozliwe) z myślą o wakacjach. Pytanie: Czy białko i Omega 3 to wystarczający stuff żeby w miare szybko powracać do dawnej formy? Co proponujecie ew. dokupić? Myślałem nad czymś co przyspiesza wchłanianie białka - czy [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 842 Data: 2011-01-21 16:00:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • w tkórym posiłku zastować cheat meal

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] + jako źródło tłuszczy jakieś orzechy np+będe dopijał do tego troche wpc bo ten filecik ma tak z 150 g przed ugrilowaniem) posiłek będzie miał normalne wartości w sęsie białko czy zdrowy tłuszcz,tylko węgle będą w nim o troche niższym ig. kiedy wcisnąć ten posiłek w ciągu dnia??? lepiej w potreningowym czy przed, żeby nie odbiło się na [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1517 Data: 2011-03-09 11:28:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Obiad na szybko

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] : pierś z kurczaka, ryż brązowy basmati, porcja zielonych warzyw ) koktajlem?? Jeżeli tak, to z czego można go mniej więcej wyczarować (mleko + jogurt naturalny + białko jaja/ryż + banan) ?? od teraz w tygodniu mam 2-3 dni takie, że nie ma szans żebym zdążył upiec sobie kurczaka, i skonsumować go na spokojnie. Pomysł z koktajlem [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2151 Data: 2011-05-03 19:06:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] początek o mnie: Wiek:18 lat Staż: ponad 2 lata Wzrost:181cm Waga:78kg Odżywki na cyklu : Mesomorpfh, Trec minicrozed 900g, OLIMP vitamin multiple, BCAA OLIMP 400kap DIETA: białko:220G węgle:360g tłuszcze 70g TRENING BĘDZIE PODZIELONY NA 8 CZĘŚCI CO DO NÓG NIE ROBIĘ NA SIŁOWNI PONIEWAŻ ROBIĘ JE NA TRENING W SIATKÓWKĘ :) I CZĘŚĆ ( wstępna) [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 867 Data: 2012-08-14 16:22:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak zbadac autentycznosc bialka?POMOCY!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam!! mam bardzo duzy problem!!! otoz moge miec duze ilosci taniego bialka tylko nie wiem jak sprawdzic jego altentycznosc!!! kolega zapewnia ze ma 90% bialka i jest z serwatki (ale to nie ten szit z alegro!!!!!!!!!!) pracuje on w firmie robiacej kaszki dla dzieci (bialka tego uzywaja jako koncentratu -dosypuja je do kaszki aby podniesc [...]

    Odpowiedzi: 50 Ilość wyświetleń: 5529 Data: 2006-03-23 21:16:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Obliczanie zapotrzebowania

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Obliczyłem sobie zapotrzebowanie wg tego jak kiedyś opisywał puma. Wzór ze znajomością swojego BF BMR = 66 + (13.7 x nietłuszczowa_masa_ciała) + (5 x wzrost_cm) - (6.8 x wiek) Średni poziom BF wyszedł na poziomie 12,49% BMR= 1708,8 Wynik mnożymy razy 1,4 - współczynnik aktywności nie wiem czy ten współczynnik nie jest za wysoki jak dla [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2550 Data: 2010-08-21 11:03:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DOBÓR ODŻYWEK z ZAMIAREM ZWIĘKSZENIA MASY.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Waga - 71kg / Wzrost - 190cm . Dieta: POSIŁEK I 1) Płatki Owsiane z otrębami orkiszowymi , pestkami dyni , siemieniem , rodzynkami i mlekiem 2% 2)Kromka pieczywa razowego z masłem orzechowym (najlepsze 92%towe lub o większej zawartości orzechów) 3)2 Jaja. POSIŁEK II -Filet z Kurczaka z ryżem brązowym(/białym), pomidorem i ogórkiem(kiszony). [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 690 Data: 2012-12-30 18:44:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Mam na imię Wojtek, mam 28 lat, ćwiczę około 3 lat z przerwami (choroby, kontuzje itd). Jako, że ćwiczę już 3 lata, postanowiłem w końcu zrobić to tak jak trzeba, dlatego proszę o wszelkie sugestie dotyczące diety jaką ułożyłem. Wiek: 28 lat Staż: 3 lata z przerwami wzrost: 186 cm waga: 94 kg trening siłowy 4 razy w tygodniu plus aeorby w [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 934 Data: 2013-04-03 19:13:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)