SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleko na śniadanie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, powiedzcie mi jedno, czy dobrym pomysłem jest poranny trening, FBW przed szkołą, rano wcześniej wstać i w pełni sił zrobić trening? I druga sprawa: śniadanie to podstawa, czy płatki z mlekiem np. podwójna porcja to dobry pomysł na śniadnie? bo kurcze słyszałem, że mleko po 7 roku życia jest człowiekowi zbędne, ale przecież tam białko jest, więc czy po treningu takie śniadanko nie byloby dobrym rozwiązaniem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27423
pomysł taki sobie, gdyż przed treningiem aby nie pogłębiać katabolizmu nocnego powinno spożyć się chociaż 1, 2 posiłki małe.
a co do mleka, oczywiście że można spożywać, ale w rozsądnych ilościach, gdyż zawiera laktozę.

"Bodybuilding is not a hobby, it's a lifestyle"
"Więcej wart jest cierpliwy niż bohater, a ten, kto opanowuje siebie samego,
więcej znaczy niż zdobywca miasta" Biblia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 miski płatek? to jest rozsądna ilość? a może jedna przed treningiem i po treningu i prysznicu druga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27423
zalezy jakie miski mysle że spokojnie nie martwiąc sie o otłuszczenie można spożywac 0,5 do 1 l mleka dziennie.

a co do pory spożywania myśle ze po treningu powinienes konkretniejszy posilek spozyc, makaron/ryz + ryba/pierś.

Zmieniony przez - _Slim_ w dniu 2008-02-07 23:32:49

"Bodybuilding is not a hobby, it's a lifestyle"
"Więcej wart jest cierpliwy niż bohater, a ten, kto opanowuje siebie samego,
więcej znaczy niż zdobywca miasta" Biblia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5858
roznie o tym mleku mowia.kiedys pilem tera malo.z doswiadczenia radze zastapic to bialkiem jaj .a po treningu to jedz mieso:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rano mleczko pasuje . jesli bedzie ono raz dziennie do sniadania a nie all the time to predzej pomoze niz zaszkodzi . do mleczka owsiane badz jakies musli sobie zrob i nie masz sie co martwic , posilek bedzie dobry . a i wielkosc moze byc dosc spora ... to sniadanie , zasadniczo powinien to byc najwiekszy posilek w ciagu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
psonic - ta odp. mnie idealnie satysfakcjonuje :) tylko kurcze z tym treningiem, rano taka rozgrzewka by mi pasowała idealnie co dwa dni, bo po pierwsze po treningu sie lepiej czuje, a po drugie wieczorem często zmeczony jestem i nie mam werwy do ćwiczenia już o 19-20, a trening lubię i chętnie bym porobił, np. rano myślę że chęc bedzie. Tylko teraz czy same płatki z mlekiem x2 wystarczą? I czy mam je jeść przed czy po? Bo jeśli chodzi o mieso: wkoncu jest 6:30-7 rano, skad ja wezme mieso :D nikt mi nie bedzie smarzył specjalnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
chlopie 2 miski spokojnie moj kumpel z ktorym cwicze w******...cale opakowanie platek na 1 sniadanie xD i wyglada jak zwierz,wiec jedz i sie nie przejmuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
Daj sobie spokoj z mlekiem.....kazeina i laktoza... zbędne.
Chyba ze naprawde lubisz mleko.. wtedy w rozsadnych ilościach.;]

Zdecydowanie lepiej przezucic sie na przetwory mleczne ;]
Co do płatków sniadaniowych też nie polecam, po co taki rzut insulinowy przez cukry proste z samego rana ?? Po treningu ok ... ale z rana ?? ;]


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj, co post to inaczej p-iszecie :P to jak to wkoncu jest... co na sniadanie po treningu porannym...

tak żeby była energia w szkole ;P

Zmieniony przez - nowypakier w dniu 2008-02-08 12:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
Wybacz nie doczytałem ze tylko poranny trening a potem szkoła ;]


Bezposrednio po treninug węgle proste, w godzine po treningu dostarczamy pule białek najlepiej połaczoną z 2/6 dziennego zapotrzebowania tłuszczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase! proszę o szybką pomoc

Następny temat

Dieta na masę dla początkującego - proszę o pomoc.

WHEY premium