SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do ACT

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
A wiec tak jak w temacie. Mam zamiar za kilka dni zaczac trenowac, trening mam ulozony na mase, diete tez mam ( ale zastanawiam czy stosowac sie do niej ). Mam w domu Top Mass(900g) i HMB(45 kapsulek). Napiszcie co na poczatek ? czy top mass jest gainerem ?
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
czy top mass jest gainerem ?

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytalem sie kilku osob niektorzy twierdza ze tak a niektorzy ze nie. wiec nie wiem. a pozatym odpowiadaj :D nie musisz sie z kogos od razu wysmiewac jesli ktos nie ma temat na ten wiedzy i potrzebuje porady to chyba powinien ja otrzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2641
dieta to podstawa i zawsze powinienes ja trzymac Czasami moze cos ci wypasc i wtedy sobie łykniesz tego gainerka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki diety bede sie trzymal ;) co poza nia ? jakie suple ?

chociaz jeden porzadny thx ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
Jak masz odpowiednio ulozoną diete,to sie do niej dostosuj
Top Mass jest bulkiem...czyli bialko 1:1 do weglowodanow
dawkuj go w/g brakow w diecie...
Hmb masz za malo kaps...45kaps to o dupe rozbic

Napiszcie co na poczatek ?

ile lat??jaki staz??miales jakies cykle wczesniej??ile mozesz pieniedzy na to przeznaczyc??jakiej jestes budowy..czy łatwo łapiesz fat czy nie...etc
najlepiej uzupelnij profil

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2006-06-15 21:09:12

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2006-06-15 21:09:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lat 17
staz : dopiero zaczynam
waga :78 kg
wczesniej systematycznie trenowalem plywanie to wyzarlem puszke hmb 45 kaps
kasa: nie gra roli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
jezeli dopiero zaczynasz to nie ma sensu brac kreatyny etc,poniewaz dopiero nabierasz techniki cwiczen,miesnie sie dostosowuja do wysilku,a efekty w pierwszych miesiacach bedziesz nabieral bardzo podobne,jak przy kreatynie

skup sie na diecie,
dokup odzywki,ktorymi bedziesz uzupelnial braki w diecie(oczywiscie jak je masz,jak nie to nie kupuj):
bialko-proteiny
ww-carbo badz gainer
to i to-gainer badz bulk(np.ten Twoj Topp Mass olimp'u)
skup sie na treningu
na technice-bo to jest bardzo wazne
tu sobie przejrzyj,jak cwiczenia powinny wygladac:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

do tego mozesz dokupic ZMA,Omega3,Lecytyne
Jak chcesz takze zainwestowac w HMB,to musisz wiecej kaps dokupic...
Mozesz takze dokupic jakies pobudzacze,przed treningiem...ale to zobaczysz po pierwszych treningach...jezeli nie bedziesz mial "chęci" do treningu
to walnij sobie kawe przed treningiem
ja dodatkowo dodaje guarana + tauryna

jak do tego sie dostosujesz,to efekty beda gwarantowane!!!

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2006-06-15 21:29:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedz :) narazie zastosuje sie do tego co mi napisales potem cos naskrobie albo am wymysle
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
niewyśmiewam się ale jak byś wpisał w googlach TOP MASS to wypisze ci ze to gainer na opisach. a na początek to dieta i dobry trening dopiero zaczynasz i łatwo się zniechęcić do zobaczenia za kilkanaście miesięcy w tedy ci coś polecimy typu kretyna itp. prześlij nam swoją diete i trening może coś poprawimy i doradzimy

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki info ogólne :-)

Następny temat

co na masę za 200zł

WHEY premium