SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań do ACT!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2925
A więc chce zacząc ćwiczyc po przerwie kilku miesiecznej gdzies 4(wcześniej ćwiczyłem z rok z niewielkimi przerwami). Chcem zacząć od początku od ACT.Mam trening autorstwa Michaila i pare pytan które przedstawie na dole.
1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworogłowe ud),
3.Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie-(dwugłowe ud),
4.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce-(klatka),
5.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
6.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne),
7.Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu),
8.Martwy ciąg na prostych nogach sztangą położoną na podwyższeniu-(proste grzbietu),
9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
10.Pompki na poręczach-(tricepsy),
11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie-(przedramiona),
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki).

1. Pierwsze pytanie ile ten trening powinien trwać jak dlamnie(całkowicie początkujący niejestem).
2.Czym moge zastapic ćwiczenie 3 po niemam takowej maszyny ?
3.Czy w 7 ćwiczeniu chodzi o wyciąg górny bo sam niewiem, jesli tak to czy moge to zastąpic podciąganiem na drążku szerokim nachwytem(chcem udoskonalic to ćwicznie bo słabo mi to idze żebym przy splicie sobie poradził).
To by było na tyle chyba, z góry DZIĘKS !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
witaj;) wykonuje ten plan juz miesiac jestem juz/ dopiero przy 3 obwodach;) osobiscie zastapilem to cxiwczenie na dwuglowe ud wykrokami ze sztanga na barkach a to na plecy to podciaganiem sie na drazku do karku;) trenign powinien trwac jak najkrocej bo to aerobiczny... ale rob przerwy kilku sekundowe na zalapnie oddechu.. a i miedzy obwodami przerwa jakies 3 minuty.. pochodz sobie schlodz miesnie.. powodzenia i wytrwalosci;)

[][][]----kocham----[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
1. Rób ACT 4 tygodnie a potem przjedź na masówkę.
2. Wykroki albo mc na prostych nogach.
3. Wydaje mi się , że chodzi ty o ćwiczenie z użyciem wyciągu górnego. Jeżli takowego nie posiadasz to możesz wykonywać podciąganie na drążku lub wiosowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2925
Mam wyciąg górny ale wole udoskonalic podciąganie. Po czterech tygodniach jakas przerwa??

Zmieniony przez - ku8a w dniu 2007-02-13 19:04:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwy miedzy seriami?

Następny temat

nogi +barki

WHEY premium